Tym razem na pewno się nie spóźnię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Papierowa szkoła posting
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2019, 22:04
Ta zmęczona twarz Skalmara, pokazuje że popełnił błąd ustawiając te 6 dzwonków.
Odpisz
13 marca 2019, 08:54
@Mejzurian: te kilkadziesiąt*
Odpisz
12 marca 2019, 21:17
Ja po prostu robię tak, że telefon mam na drugim końcu pokoju i gdy alarm zacznie dzwonić, to chcąc nie chcąc muszę wstać, żeby go wyłączyć
Odpisz
12 marca 2019, 21:48
@venomman: Ja jakbym miał telefon z budzikiem na drugim końcu pokoju to bym nie wstał.
Jak coś gra to mnie nie budzi, wibracje obok głowy mnie budzą.
Odpisz
13 marca 2019, 06:18
@XStuntManiac1: To musisz kupić dildo, które łączy się z telefonem przez bluetooth.
Odpisz
13 marca 2019, 06:25
@sliwak2001: noł homo maj frend
Odpisz
13 marca 2019, 06:49
@XStuntManiac1: Można powiedzieć, że to w celach "medycznych"
Odpisz
13 marca 2019, 04:53
A ja muszę ustawiać na czwartą, bo chodzę do pracy, nie do szkoły :I
Odpisz
12 marca 2019, 23:48
Ja mam jeden budzik na 6:00 - Wstawaj kur*a
I drugi na 6:05 - Wstawaj bo cię matka zapier*oli
Działa, polecam
Odpisz
12 marca 2019, 22:52
Od paru dni budzę się przed budzikiem wtf
Odpisz
12 marca 2019, 22:25
Ja się budzę 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 i o
06:00 wstaję
Odpisz
12 marca 2019, 21:11
Ja czasami tak ustawiam od godziny 5 - 7 ale i tak gówno z tego mam bo przez to jeszcze bardziej chce mi się spać i kończę na wybiciu 2-3 energetyków. Kiedyś te energole zwrócą się przeciw mojemu zdrowiu.
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2019, 18:07
Kiedy ustawisz sobie budzik na 6, 6.1- 6.10, 6.15, 6.17- 7.00 i kończysz z ponad 20 alarmami żeby mieć pewność, że wstaniesz.
Odpisz
8 marca 2019, 10:32
A i tak wstaniesz o 7.40
Odpisz
7 marca 2019, 22:10
I żaden z nich nie zadzwoni
Odpisz
7 marca 2019, 22:05
troszkę lekko pamiętam ten odcinek
Odpisz