Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mejzurian

7 marca 2019, 22:04

Ta zmęczona twarz Skalmara, pokazuje że popełnił błąd ustawiając te 6 dzwonków.

Avatar PanDyrektor

13 marca 2019, 08:54

@Mejzurian: te kilkadziesiąt*

Avatar venomman

12 marca 2019, 21:17

Ja po prostu robię tak, że telefon mam na drugim końcu pokoju i gdy alarm zacznie dzwonić, to chcąc nie chcąc muszę wstać, żeby go wyłączyć

Avatar XStuntManiac1

12 marca 2019, 21:48

@venomman: Ja jakbym miał telefon z budzikiem na drugim końcu pokoju to bym nie wstał.
Jak coś gra to mnie nie budzi, wibracje obok głowy mnie budzą.

Avatar sliwak2001

13 marca 2019, 06:18

@XStuntManiac1: To musisz kupić dildo, które łączy się z telefonem przez bluetooth.

Avatar XStuntManiac1

13 marca 2019, 06:25

@sliwak2001: noł homo maj frend

Avatar sliwak2001

13 marca 2019, 06:49

@XStuntManiac1: Można powiedzieć, że to w celach "medycznych"

Avatar wolwerine

13 marca 2019, 04:53

A ja muszę ustawiać na czwartą, bo chodzę do pracy, nie do szkoły :I

Avatar Nigg3r

12 marca 2019, 23:48

Ja mam jeden budzik na 6:00 - Wstawaj kur*a
I drugi na 6:05 - Wstawaj bo cię matka zapier*oli
Działa, polecam

Avatar drzefko

12 marca 2019, 22:52

Od paru dni budzę się przed budzikiem wtf

Avatar DHF1232

12 marca 2019, 22:25

Ja się budzę 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 i o
06:00 wstaję

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2019, 21:11

Ja czasami tak ustawiam od godziny 5 - 7 ale i tak gówno z tego mam bo przez to jeszcze bardziej chce mi się spać i kończę na wybiciu 2-3 energetyków. Kiedyś te energole zwrócą się przeciw mojemu zdrowiu.

Avatar Byxon

Edytowano - 8 marca 2019, 18:07

Kiedy ustawisz sobie budzik na 6, 6.1- 6.10, 6.15, 6.17- 7.00 i kończysz z ponad 20 alarmami żeby mieć pewność, że wstaniesz.

Avatar Bakus_99

8 marca 2019, 10:32

A i tak wstaniesz o 7.40

Avatar rozwalgo

7 marca 2019, 22:10

I żaden z nich nie zadzwoni

Avatar Tymek590

7 marca 2019, 22:05

troszkę lekko pamiętam ten odcinek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Lekko nie będzie

Cóż za brak szacunku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka