Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Fajnie że odpowiedzieli
Za co ta premia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2011, 13:28
naśladują bear Grylsa trudne warunki xD
Odpisz
20 lipca 2018, 07:53
@kr225: HAHAH XD ALE SMIESZNE (sarkazm oczywiście)
Odpisz
28 stycznia 2011, 18:39
@Jamniczka: Ja ih nie rozumiem w ogóle...:(
Odpisz
8 lipca 2011, 18:56
@Krulikk: jeśli na serio nie kumasz, to wyjasnię: u Rosjan po prostu jest chłodniejszy klimat niż u nas, i są bardziej wytrzymali na zimno... ale żarty to idealizują. Tak jak np pijaństwo Polaków, co nie?? :P na tym polega zabawa. Ale temp. ujemna i Rosjanie już mi się nudzą.
Odpisz
9 lutego 2011, 20:30
te niebieskie sople to płyn do spryszkiwaczy
Odpisz
30 stycznia 2011, 17:17
@pawu95: te "niebieskie sopelki", jak to powiedziałeś, to chłodziwo samochodowe
Odpisz
28 stycznia 2011, 20:01
co ma wspólnego okno w łazience i niebieskie sopelki przyczepione do samochodu?
Odpisz
28 stycznia 2011, 18:52
A przy 10 stopniach, chowają sie w lodówce
Odpisz
28 stycznia 2011, 18:38
o co f tym chodzi???
Odpisz
28 stycznia 2011, 17:59
Nie nudzą wam się już teksty z temperaturą ujemną i rosjanami? Bo mi tak. 2/5
Odpisz
28 stycznia 2011, 16:56
taa... na sybirze jak jest -10 to dzieci biegają w krótkich rękawkach
Odpisz
28 stycznia 2011, 10:22
kr225 a co ludzie z afryki robią w Rosj
Odpisz
28 stycznia 2011, 10:21
super 5/5
Odpisz
28 stycznia 2011, 09:48
Dosć głupie. 2/5
Odpisz
28 stycznia 2011, 09:39
Może nie płyn chłodniczy tylko płyn do szyb? 5/5
Odpisz
28 stycznia 2011, 08:30
niebieska woda ciekawe bo płyny chłodnicze przy takiej temperaturze niezamarzają
Odpisz
28 stycznia 2011, 02:05
a ludzie z afryki mogą umrzeć xD
Odpisz