memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2011, 17:08
To jest grafitti, ale bardzo dobrze narysowane. No chyba że w photoshopie...
Odpisz
29 marca 2011, 20:34
Nie warto walić głową w mur, bo możesz zrobić dziuę
12 lutego 2011, 14:08
niezłe
2 lutego 2011, 18:22
zaje 5/5 i do ulu
1 lutego 2011, 16:35
grafitti
31 stycznia 2011, 17:07
ech... 3/5
31 stycznia 2011, 15:16
ej co ten krulik napisal bo chyba komentarz skasowali
30 stycznia 2011, 16:55
@pawu95: dokładnie to miałam na myśli.
30 stycznia 2011, 12:32
Obrazek fajny. Mi się wydaje, że to jest graffiti na murze.
30 stycznia 2011, 01:06
@Ziomexik: wrzuć na luz. przeciez to jest jeden z tych miernych prowokatorów. nie warto im odpisywać.
29 stycznia 2011, 17:56
krulikk to neo
29 stycznia 2011, 17:51
@Krulikk: Ty chyba tylko udajesz idiote, bo nie da sie być aż takim imbecylem. Najlepiej skasuj konto i wróć jak skończysz podstawówkę. A co do obrazka to 4/5
29 stycznia 2011, 16:14
@mikulek04: co ty głupi jesteś jaki trol trola to ty masz w spodniach hehe
29 stycznia 2011, 16:13
to jest rysunek czy co ? jak rysunek to fajnie w 3d zrobiony
29 stycznia 2011, 15:22
nie karmcie trolla!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2011, 17:08
To jest grafitti, ale bardzo dobrze narysowane. No chyba że w photoshopie...
Odpisz
29 marca 2011, 20:34
Nie warto walić głową w mur,
bo możesz zrobić dziuę
Odpisz
12 lutego 2011, 14:08
niezłe
Odpisz
2 lutego 2011, 18:22
zaje 5/5 i do ulu
Odpisz
1 lutego 2011, 16:35
grafitti
Odpisz
31 stycznia 2011, 17:07
ech... 3/5
Odpisz
31 stycznia 2011, 15:16
ej co ten krulik napisal bo chyba komentarz skasowali
Odpisz
30 stycznia 2011, 16:55
@pawu95: dokładnie to miałam na myśli.
Odpisz
30 stycznia 2011, 12:32
Obrazek fajny. Mi się wydaje, że to jest graffiti na murze.
Odpisz
30 stycznia 2011, 01:06
@Ziomexik: wrzuć na luz. przeciez to jest jeden z tych miernych prowokatorów. nie warto im odpisywać.
Odpisz
29 stycznia 2011, 17:56
krulikk to neo
Odpisz
29 stycznia 2011, 17:51
@Krulikk: Ty chyba tylko udajesz idiote, bo nie da sie być aż takim imbecylem. Najlepiej skasuj konto i wróć jak skończysz podstawówkę.
A co do obrazka to 4/5
Odpisz
29 stycznia 2011, 16:14
@mikulek04: co ty głupi jesteś jaki trol trola to ty masz w spodniach
hehe
Odpisz
29 stycznia 2011, 16:13
to jest rysunek czy co ? jak rysunek to fajnie w 3d zrobiony
Odpisz
29 stycznia 2011, 15:22
nie karmcie trolla!
Odpisz