Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jejaplxiaomi

9 marca 2019, 13:40

When you don't knows what that meme mean

Avatar lulul

9 marca 2019, 13:54

@jejaplxiaomi: he / she / it knows
liczby mnogie / i mean

wybacz jeżeli był to żart, lecz data urodzenia mówi mi że nie był

sam obrazek dosłownie znaczy [gdy uświadomisz sobie, że możesz rozmazać jakikolwiek obrazek i ludzie będą myśleć że jest zabawny]

Avatar Krzyniu

9 marca 2019, 14:03

@lulul: myślę, że to było mimo wszystko ironiczne

Avatar InfiniteTheJackal

9 marca 2019, 14:32

@lulul: A co ma wiek do komentarza? Każdemu zdarzy się czasem błąd.

Avatar lulul

9 marca 2019, 14:40

@InfiniteTheJackal: Umiejętności angielskiego. Każdemu zdarzają się błędy, nie każdemu zawsze i każdego warto poprawić.

Avatar InfiniteTheJackal

9 marca 2019, 14:47

@lulul: Warto poprawić ale kulturalnie a nie ,,data urodzenia mówi mi że nie był".

Avatar lulul

9 marca 2019, 15:04

@InfiniteTheJackal: kek
mogę poprawiać tak długo jak nie tłumaczę czemu to robię?

Avatar InfiniteTheJackal

9 marca 2019, 15:16

@lulul: Twierdzenie że ktoś jest słaby z angielskiego bo jest młody to nie tłumaczenie.

Avatar jejaplxiaomi

Edytowano - 9 marca 2019, 15:21

@lulul: przepraszam ale nie wiem gdzie ja popełniłem błąd
No dobra napisałem knows zamiast know i ale to chyba nie ma wielkiej różnicy

Avatar Krzyniu

9 marca 2019, 17:32

@jejaplxiaomi: no mniej więcej "on są w sklepie podczas gdy ja robi zupę"

Avatar jejaplxiaomi

9 marca 2019, 18:43

@Krzyniu: no ale w angielskim nie odmienia się czasowników

Avatar Krzyniu

9 marca 2019, 18:57

@jejaplxiaomi: Co za pie**olenie

Avatar lulul

9 marca 2019, 19:52

@InfiniteTheJackal: 🤔 dobra ryyyj lewaku

Avatar InfiniteTheJackal

9 marca 2019, 20:28

@lulul: Proszę mnie nie obrażać. Lewaki z UE to najgorsza choroba tego wieku.

Avatar MrocznyWilk

21 marca 2019, 14:20

@InfiniteTheJackal: Jak to nie tłumaczenie? Ktoś młody raczej dopiero uczy się angielskiego, więc nie będzie znał lepiej od kogoś, kto ma z tym językiem styczność dłużej. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy młodsza osoba uczy się tego języka poza szkołą. Tak że tak, to jest wytłumaczenie, bo jeśli ktoś uczy się angielskiego tylko w szkole, to jest analogiczne do powiedzenia, że ktoś nie ogarnia bardziej zaawansowanych rzeczy z matmy, bo jest młody, ponieważ jego edukacja jeszcze nie doszła do tego momentu.

Avatar InfiniteTheJackal

21 marca 2019, 14:58

@MrocznyWilk: Strasznie pie**olisz. Wiek nie ma nic do poziomu nauki szczególnie w przypadku angielskiego bo to język tak rozpowszechniony że przeciętny człowiek jest w szkole zawsze parę klas do przodu z materiałem. A co do innych języków to wiek też nie ma znaczenia. Możesz mieć 60 lat i znać ledwo parę słów po francusku a twój 10 syn może znać język na poziome kogoś kto żyje tam od urodzenia. Twierdzenie że wiek ma cokolwiek wspólnego z wiedzą i inteligencją to poprostu głupota.

Avatar MrocznyWilk

21 marca 2019, 15:30

@InfiniteTheJackal: To co piszesz, to czysta ignorancja i arogancja. Przeczytałeś w ogóle mój poprzedni komentarz? Masz tutaj dwie osoby, których różnica wieku wynosi kilka lat. Przechodzą one przez taki sam cykl nauczania, więc wiedza starszej osoby średnio jest wyższa od tej młodszej, czego dowód dają komentarze powyżej. Uwzględniając nawet ekspozycję na powszechny język angielski, jest ona podobna. O styczności z językiem poza szkołą też wspomniałem, więc możliwe, że dziesięciolatek miałby wysoki poziom np. francuskiego, ale raczej niemożliwe byłoby zaznajomienie go na poziomie rodowitego Francuza w takim wieku bez ciągłej styczności. Co to w ogóle za argument z porównywaniem wiedzy w dziedzinie, z którą tylko jedna osoba ma styczność? Absolutny nonsens, jeśli prawie nie mamy z czymś styczności, nie da się wiedzieć czegoś więcej od kogoś, kto się danej rzeczy uczy, niezależnie od wieku. Twierdzenie, że inteligencja i wiedza nie mają nic wspólnego z wiekiem - to jest dopiero ignorancja, szczególnie, kiedy piszemy o tym drugim. Może powiesz mi, że nauka nie wymaga czasu? Poziom wiedzy bardzo zależy od wieku, jeśli porównujemy dwie osoby, które są w toku nauczania. Wiedza to dosłownie to, co wiemy, a że z czasem nauki wiemy coraz więcej (bo nie da się pojąć wszystkiego na raz), to wiek tutaj ma ogromne znaczenie. W przypadku inteligencji też czas wiele zmienia, a najbardziej w przypadku osób młodych, dla których pojęcie świata dopiero się kształtuje, formują się poglądy, pojawiają się kolejne zagadnienia i doświadczenia. Inteligencja zależy w dużym stopniu od tego, czego doznajemy w życiu, bo dopiero to uczy nas wykorzystywać poznaną wiedzę i ujawnia nam kolejne aspekty dotyczące naszej istoty.

Avatar InfiniteTheJackal

21 marca 2019, 18:49

@MrocznyWilk: Dobra widzę że dyskusja z tobą nie ma sensu. Masz jakąś utopijną wizję świata w której wszyscy są równi, wszyscy uczą się w tym samym tempie itp. A na końcu to już w ogóle zaczynasz pie**olić jak jakiś nie spełniony filozof.

Avatar MrocznyWilk

21 marca 2019, 19:36

@InfiniteTheJackal: Standardowe wyparcie, brakuje argumentów, to dyskusja nie ma sensu. To nie jest żadna utopijna wizja, a zwykłe odniesienie do zauważanych zależności, bo zazwyczaj starszy uczeń posiada większą wiedzę ze względu na zwykły program nauczania. Poza tym, niezależnie od jego pamięci, wie o rzeczach, z którymi młodszy po prostu jeszcze nie miał styczności. Nie, nie ma żadnej równości, jest tylko naturalna kolej rzeczy. Prawda tak Cię w oczy kole, że musisz zarzucać drugiej stronie jakieś utopijne wizje? Bo ja jakoś tej utopii nie widzę w naszym systemie edukacji, raczej ma wiele wad, ale to całkiem inna sprawa. Co więcej, gdzie w logice widzisz filozofię? Kolejne bezsensowne oskarżenie, którym próbujesz się bronić, ale to żaden argument. Atakowanie rozmówcy nie jest skutecznym sposobem na wygranie dyskusji, jeśli nie da się on sprowokować, radzę to zapamiętać.

Avatar InfiniteTheJackal

21 marca 2019, 20:25

@MrocznyWilk: Nie atakuje cię ani nie chce cię sprowokować. Nie brakuje mi argumentów tylko poprostu żal mi czasu na dyskusję z tobą. Rozciągasz swoje wypowiedzi żeby mądrze wyglądały ale z ich treści wynika tylko tyle że uważasz że wiedza i inteligencją są zależne od wieku a ja się z tym nie zgadzam i tyle. Możnaby o tym podyskutować ale to poprostu nie ma sensu bo w rzeczywistości to co piszesz to poprostu bzdury. Tak, ktoś kto uczy się czegoś 5 lat wie o tym więcej niż ktoś kto uczy się tego rok ale to nie ma związku z wiekiem. Poprostu ktoś uczy się czegoś dłużej. I tyle. Zrozum że ktoś może mieć dziesięć lat i uczyć się czegoś 5 lat a ktoś może mieć 20 lat i uczyć się rok. Wiek nie ma na to wpływu, to zupełnie oddzielną rzecz. Szczególnie z inteligencją się nie zgadzam. Jeśli inteligencją rośnie wraz z wiekiem bo osoba więcej przeżyła to nie istnieli by ludzie którzy mimo 60 lat np. jadą po pijaku. Swoją drogą co do atakowania rozmówcy to zwroty typu "aż tak cię prawda w oczy kole" też się do tego zalicza. I z tym filozofem to rzeczywiście pomyłka, chodziło mi o psychologa. Zdania typu "młody umysł kształtujący swoją wizję świata" to takie typowe zdanie które powiedziałby psycholog jakiemuś rodzicowi. A co do utopi w systemie edukacji to rzeczywiście jej nie ma ale czy twierdzę że jest? Nasz system jest wadliwy bo jest poskładany z systemów edukacji innych krajów z dodatkiem bzdurnych pomysłów niektórych polityków co bardziej uzdolnionych w niszczeniu naszego kraju. Ale polityka to już zupełnie inny temat.

Avatar MrocznyWilk

21 marca 2019, 21:12

@InfiniteTheJackal: Nie rozciągam wypowiedzi, aby mądrze wyglądały, po prostu rozwijam temat, aby dokładniej wskazać, co mam na myśli. Otóż nie liczy się sam czas nauki, sam wiek również ma duże znaczenie ze względu na zmianę sposobu pojmowania i nauki. Młodsi z reguły uczą się mniejszej ilości rzeczy w dłuższym czasie, bo taki jest system. W przypadku dzieci - zaczęłyby się one buntować przeciwko takiej dużej ilości materiału do opanowania, nie są przyzwyczajone do takich rzeczy. Młodszy nie pojmie trudniejszych tematów, jeśli nie ma do nich jeszcze podstaw. Starsi zaś mają za sobą więcej doświadczeń, przerabiali już więcej rzeczy, co pozwala im na pojęcie trudniejszych tematów, poza tym potrafią opanować większą ilość materiału w krótszym czasie, co oczywiście też zmienia się przy pewnej granicy wieku. Podobnie jest z metodami nauki, które rozwijają się. Nowe zagadnienia łatwiej połączyć z czymś, co już się zna, takie logiczne połączenia, skojarzenia. Nie uważam, że inteligencja rośnie nieprzerwanie wraz z wiekiem, dzieje się tak tylko do osiągnięcia swego rodzaju dojrzałości. Młodzi po prostu nie znają jeszcze wielu zagadnień, bo nie spotkali się z nimi w życiu albo nie byli ich jeszcze w stanie do końca pojąć. Chyba nie powiesz mi, że umysł dziecka funkcjonuje tak samo jak kogoś, kto zdobył już pewien „bagaż doświadczeń”? Pisanie o „prawdzie, co w oczy kole” było jedynie reakcją na zarzucanie „utopijnych poglądów” (których nie mam) czy też to „filozoficzne pie**olenie” (bo tego również nie było), a wyglądało to na zarzucanie mnie czymkolwiek, żeby tylko trzymać się swojej racji. Z psychologią się zgodzę, bo tak to właśnie działa, umysł dziecka przechodzi ogromny rozwój, nie można temu zaprzeczać, jest to podparte nie jednym badaniem (czego raczej nie trzeba szukać).

Avatar InfiniteTheJackal

21 marca 2019, 21:23

@MrocznyWilk: ,,Młodsi z reguły uczą się mniej bo taki jest system" ale przecież mogą się sami dokształcać we własnym zakresie. ,,Potrafią opanować większą ilość materiału w mniejszym czasie" to akurat kwestia indywidualna, zależy głównie od pamięci. Z resztą mniej więcej się zgadzam.

Avatar MrocznyWilk

21 marca 2019, 22:22

@InfiniteTheJackal: Owszem, mogą się dokształcać, a predyspozycje do opanowywania materiału są indywidualne, tylko to są już bardziej konkretne przypadki. Nie wykluczam ich, ale mam na myśli ogół. To co, chyba doszliśmy do porozumienia?

Avatar InfiniteTheJackal

21 marca 2019, 22:24

@MrocznyWilk: Chyba tak.

Avatar MrocznyWilk

21 marca 2019, 23:40

@InfiniteTheJackal: No to pięknie. Rzadko się to zdarza podczas takich dyskusji.

Avatar xxwikoxx

21 marca 2019, 13:51

to może powietrze zblurować
xddddddddddddd

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 9 marca 2019, 13:49

Kurde, faktycznie

Avatar PanSowa12

9 marca 2019, 16:28

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Czy można zakochać się w obrazku?

Bo prawdopodobnie znalazłem odpowiedź

Avatar SharpNeedle

9 marca 2019, 14:46

to dlatego śmieszy mnie japońskie porno

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Krzyniu
Dodane przez: Krzyniu

Dlatego nie wychodzę

Jak on to zrobił?!

Fona przekaż belfrowi

A to co jest ci potrzebne przypomnę sobie za 2 godziny

Mówię prawdę

A to kozak

Pączek od Ricardo

Niezła rozkmina

Mam swoje wartości w życiu

Tak, my istniejemy

Niby tak, niby nie

Nie zazdroszczę

Fuzja złoczyńców

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy uświadomisz sobie, że wystarczy zblurować cokolwiek, żeby ludzie uznali to za zabawne.