Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2019, 21:16
"a po co mam wybierać najlepiej zabrać obie" ~jan Paweł 2
Odpisz
16 marca 2019, 10:31
Mam w szkole jedną taką dziewczynę. Kiedyś myślałem że jest lesbijką a tu jednak wyszła 3 literka
Odpisz
16 marca 2019, 11:22
@Deuslovult: wszystkie dziewczyny są Bi
Odpisz
16 marca 2019, 14:56
@Krzyniu: Nie.
Odpisz
24 marca 2019, 01:12
@Krzyniu: Powiem ci, że niestety to nie prawda, bo się już na tym przejechałam i to bolało :c
Odpisz
21 marca 2019, 14:07
a teraz pytanie jaka sexualność jest najbardziej ekonomiczna hmmmm
Odpisz
21 marca 2019, 15:39
@taken1: Fenkoseksualność. :3
Odpisz
22 marca 2019, 18:17
@flamefrost20: o filip zmieniłeś nick i avatar nie poznałem cieXD
Odpisz
22 marca 2019, 18:37
@taken1: Nick mam ten sam od ponad sześciu lat, avatar jakieś dwa albo więcej. :T
Odpisz
21 marca 2019, 14:59
Odpisz
21 marca 2019, 15:00
@Memeforteca:
Odpisz
22 marca 2019, 18:18
@Memeforteca: nie ma to jak robienie memów samemu aczkolwiek śmiechłem wewnętrznie
Odpisz
21 marca 2019, 23:09
Skłaniam się ku teorii że każdy człowiek jest biseksualny tylko nie u każdego się to ujawnia bo nie ma potrzeby
Odpisz
22 marca 2019, 12:01
@Akermanka: Masz rację. Tylko to porównałbym bardziej do skali czy osi. Powiedzmy, że mamy skalę od 1 do 10. 1 to homo, 10 to hetero, więc bi jest gdzieś koło 5.
Odpisz
21 marca 2019, 12:13
Jestem panseksualny, biorę wszystko.
Odpisz
21 marca 2019, 12:22
@darcus: niech żyją garnki i patelnie!
Odpisz
21 marca 2019, 12:33
@TheVellox46: Ten żart był trochę śmieszny za pierwszym razem.
Odpisz
21 marca 2019, 12:37
@darcus: mnie nadal śmieszy
Odpisz
21 marca 2019, 15:21
@TheVellox46: To śmiej się po cichu.
Odpisz
21 marca 2019, 16:32
@darcus: nie mam najmniejszego zamiaru :)
Odpisz
21 marca 2019, 16:51
@TheVellox46: Ech...
Odpisz
21 marca 2019, 19:16
@darcus: jestem non binary, możesz mnie brać :D
Odpisz
21 marca 2019, 19:31
@laurenty_: O ja, ja,też! ^^
Odpisz
21 marca 2019, 17:14
kiedy pytasz się biseksualistów o podjęcie jakiejkolwiek decyzji
Odpisz
21 marca 2019, 16:32
Geez, ten mem przetłumaczony brzmi tak źle, admin plz
Odpisz
21 marca 2019, 13:45
Nie mam nic do gejów, lebsbijek i bis'ów o ile tego nie manifestują publicznie i nie uczestniczą w paradach herezji płciowych :)
Odpisz
21 marca 2019, 13:48
@Dexterek: Tak samo myślę o nacjonalistach cishetach
Odpisz
21 marca 2019, 13:21
"żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek"
Odpisz
16 marca 2019, 12:23
Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek
Odpisz
16 marca 2019, 11:59
Czy tłumaczenie było tu koniecznie?
Odpisz
16 marca 2019, 10:38
U mnie w kalsie są dwie biseksualistki
Odpisz
16 marca 2019, 11:26
:OOOOO o ku*wa opowiedz mi o tym ewenemencie
Odpisz
16 marca 2019, 10:42
Tak jest najfajniej
Odpisz