Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OsypankaBulDupiarz

9 maja 2019, 21:16

"a po co mam wybierać najlepiej zabrać obie" ~jan Paweł 2

Avatar Deuslovult

16 marca 2019, 10:31

Mam w szkole jedną taką dziewczynę. Kiedyś myślałem że jest lesbijką a tu jednak wyszła 3 literka

Avatar Krzyniu

16 marca 2019, 11:22

@Deuslovult: wszystkie dziewczyny są Bi

Avatar um_ok

16 marca 2019, 14:56

@Krzyniu: Nie.

Avatar CrazyMe

24 marca 2019, 01:12

@Krzyniu: Powiem ci, że niestety to nie prawda, bo się już na tym przejechałam i to bolało :c

Avatar taken1

21 marca 2019, 14:07

a teraz pytanie jaka sexualność jest najbardziej ekonomiczna hmmmm

Avatar flamefrost20

21 marca 2019, 15:39

@taken1: Fenkoseksualność. :3

Avatar taken1

22 marca 2019, 18:17

@flamefrost20: o filip zmieniłeś nick i avatar nie poznałem cieXD

Avatar flamefrost20

22 marca 2019, 18:37

@taken1: Nick mam ten sam od ponad sześciu lat, avatar jakieś dwa albo więcej. :T

Avatar Memeforteca

21 marca 2019, 14:59

Avatar Memeforteca

21 marca 2019, 15:00

Avatar taken1

22 marca 2019, 18:18

@Memeforteca: nie ma to jak robienie memów samemu aczkolwiek śmiechłem wewnętrznie

Avatar Akermanka

21 marca 2019, 23:09

Skłaniam się ku teorii że każdy człowiek jest biseksualny tylko nie u każdego się to ujawnia bo nie ma potrzeby

Avatar Smuteczek

22 marca 2019, 12:01

@Akermanka: Masz rację. Tylko to porównałbym bardziej do skali czy osi. Powiedzmy, że mamy skalę od 1 do 10. 1 to homo, 10 to hetero, więc bi jest gdzieś koło 5.

Avatar darcus

21 marca 2019, 12:13

Jestem panseksualny, biorę wszystko.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar laurenty_

21 marca 2019, 19:16

@darcus: jestem non binary, możesz mnie brać :D

Avatar darcus

21 marca 2019, 19:31

@laurenty_: O ja, ja,też! ^^

Avatar erykhim44

21 marca 2019, 17:14

kiedy pytasz się biseksualistów o podjęcie jakiejkolwiek decyzji

Avatar Czuofiek_chyba

21 marca 2019, 16:32

Geez, ten mem przetłumaczony brzmi tak źle, admin plz

Avatar Dexterek

21 marca 2019, 13:45

Nie mam nic do gejów, lebsbijek i bis'ów o ile tego nie manifestują publicznie i nie uczestniczą w paradach herezji płciowych :)

Avatar LeCysiek

21 marca 2019, 13:48

@Dexterek: Tak samo myślę o nacjonalistach cishetach

Avatar MEGR1M

21 marca 2019, 13:21

"żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek"

Avatar xXx_Kaczuszka_xXx

16 marca 2019, 12:23

Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek

Avatar Ares011

16 marca 2019, 11:59

Czy tłumaczenie było tu koniecznie?

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2019, 10:38

U mnie w kalsie są dwie biseksualistki

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2019, 11:26

:OOOOO o ku*wa opowiedz mi o tym ewenemencie

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2019, 10:42

Tak jest najfajniej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Można, tylko trzeba wstawać rano

Powodzenia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka