Czeskie memy wizytują główną
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Azjatycki mistrz
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezły wyczyn
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2019, 14:41
Dlaczego czeski jest tak dobry XDD
Odpisz
19 marca 2019, 22:21
Stworek jest bodajże beta wersją burera z zewu prypeci
Odpisz
9 marca 2019, 21:46
Ma ktoś zdjęcie tego czegoś ze stalkera ? W sensie bez napisu
Odpisz
19 marca 2019, 17:45
@Yoda_MLG: i leci do fap folderu
Odpisz
19 marca 2019, 19:05
@bignigga: nie potwierdzam nie zaprzeczam
Odpisz
19 marca 2019, 18:56
Ktoś: *wrzuca mema po angielsku*
Admin: :^(
Inny ktoś: *wrzuca mema po czesku*
Admin: :^)
Odpisz
19 marca 2019, 17:46
Dowcipny ten język češki
Odpisz
9 marca 2019, 21:09
Po czesku śmieszniej brzmi tekst
Odpisz
9 marca 2019, 20:56
Było po polsku https://memy.jeja.pl/381836,jeszcze-nie-do-konca-wytrzezwial.html
Odpisz
9 marca 2019, 20:57
@MemePaladin399: po czesku śmieszniej
Odpisz
9 marca 2019, 21:00
@MemePaladin399: Chyba nke zrozumiałeś ironii tego mema
Odpisz
9 marca 2019, 21:01
@MemePaladin399: Widzisz. Z memami po czesku chodzi o to, że bierze się że tak to ujmę przer*chany mem, albo co najmniej z fejsbuczka i tłumaczy się na czeski, bo jak powszechnie wiadomo coś po czesku= śmieszniejsze
Odpisz
9 marca 2019, 20:43
Ja nie mówić po pepicki
Odpisz