Tak właśnie wygląda życie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Trzeba brać osobną torbę
I po kłopocie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2019, 22:21
Szczerze mówiąc to straciłem nadzieję w wieku 8 lat, tylko wtedy sobie tego nie uswiadamialem, teraz sądzę, że jednak myśli o zadźganiu siebie i rodziny nie było zdrowym myślami.
Odpisz
10 marca 2019, 22:31
@Michalo6969: Zależy od rodziny. Ja mieszkam w ostrej patoli i myślę że to że życzę prawie całej mojej rodzinie śmierci w męczarniach nie jest niczym dziwnym.
Odpisz
10 marca 2019, 22:37
@InfiniteTheJackal: opowiadaj
Odpisz
10 marca 2019, 23:40
@InfiniteTheJackal: Też żyje w patoli, uświadomiłem to sobie jakoś 2 lata temu. Ojciec pijak, był też w psychiatryku, matka lubi przemoc fizyczną gdy coś ją wkurzy, dobrze, dlatego w wieku 16 lat się wyprowadziłem do mieszkania w mieście w którym mam szkołę, co ciekawe to rodzice kupili mi to mieszkanie.
Odpisz
10 marca 2019, 23:52
@Michalo6969: Muszę cię zasmucić ale chyba nie byłeś planowany
Odpisz
11 marca 2019, 07:04
Wiedz, że nie byłem, jestem wczesniakiem (8 miesięcy) z października, licząc dni to zaczęło się w walentynki.
Odpisz
21 grudnia 2021, 17:20
@Michalo6969: idąc twoim rozumowaniem straciłem nadzieję, kiedy poszedłem do przedszkola
Odpisz
10 marca 2019, 22:15
To są ludzie którzy w wieku 10 lat jeszcze nie porzucili nadzieji?
Odpisz
10 marca 2019, 22:17
@InfiniteTheJackal: Na to wychodzi, że tak, ale i to nigdy nie trwa wiecznie
Odpisz
10 marca 2019, 22:21
ja mam nadzieję w wieku 16 lat.
tak samo jak marzenia i chęć umarcia
Odpisz
10 marca 2019, 22:26
@sermasteropl44: Bo nadzieja towarzyszy człowiekowi przed całe życie, tylko zmienia się to o czym się marzy
Odpisz
17 marca 2019, 11:20
@InfiniteTheJackal: Nadzieja umiera ostatnia, zawsze jakaś jest, tylko nie zawsze pozytywna np. nadzieja, że weźmiesz udział w śmiertelnym wypadku drogowym bo sam/a nie masz odwagi się zabić :)
Odpisz
16 marca 2019, 20:51
Poprawka: w wieku 19 lat także zasypia się z depresją.
Odpisz
16 marca 2019, 19:39
Najgorsze uczucie jest wtedy, gdy w wieku 10 lat wiesz, co będziesz czuł w wieku 19-20 i śmiejesz się z przyszłego siebie.
Odpisz
16 marca 2019, 16:53
*tak właśnie wygląda życie pesymisty lub słabego psychicznie.
Przykro mi, ale nie wmawiajcie sobie, że każdy człowiek tak ma.
Odpisz
16 marca 2019, 15:32
Ja to wierzę jeszcze że coś bardzo dobrego się stanie i se pójdzie dwa dni później
Odpisz
16 marca 2019, 14:59
Nie ma to jak spać 9 lat
Odpisz
16 marca 2019, 14:03
love is war
Odpisz
10 marca 2019, 22:30
Ja nadal mam nadzieję i marzenia ale średnio mi wychodzi dążenie do ich realizacji
Odpisz
10 marca 2019, 22:26
Moje marzenia zniknęły w wieku 11 lat kiedy uderzyłem w brutalną rzeczywistość i zdałem sobie sprawę jak bardzo przeje**na będzie przyszłość
Odpisz
10 marca 2019, 22:13
Strzałka w górę bo chora Shinomiya
Odpisz
10 marca 2019, 22:15
@qaz123: na co chora?
Odpisz
10 marca 2019, 22:16
@wedliny_krakus: Na przeziębienie
Odpisz
10 marca 2019, 22:17
@qaz123: aa, bo już miałem kurację na coś poważniejszego
Odpisz
10 marca 2019, 22:16
Ja tam budzę się z nadzieją że mogę jeszcze pospać
Odpisz
10 marca 2019, 22:16
Nawet lata się mniej więcej zgadzają. Zbyt relatable
Odpisz