Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dawidamanowicz04

21 marca 2012, 18:23

to co że fotomontaż ważne że pomysłowy i nawet śmieszny

Avatar mikokaro

16 listopada 2011, 17:01

fotomontaż

Avatar miki527445

16 września 2011, 23:30

1/5 żaaaal fotomontaż

Avatar jejajeja2

14 sierpnia 2011, 19:13

LUDZIE TO FOTOMANZE I CO Z TEGO????????? 1/5 bo fotomanż ???????????? ?????????????????? ?????????????? tylko IDIOCI mówią że głupie bo fotomanż

Avatar oskare117

8 maja 2011, 16:38

fotomontaz zal mi takich ludzi co to wstawili zal 1 :/

Avatar bolach67

17 lutego 2011, 21:48

a on co ma przy nodze GPS xD hehe

Avatar tomekko01

12 lutego 2011, 14:00

To niekoniecznie fotomontaż tylko podobny człowiek , takich ludzi w Ameryce jest więcej niż jeden Obama i niema w tym nic śmiesznego ale zgadzam się z @sylwia112sylwia

Avatar Alvinek34

9 lutego 2011, 22:16

Oż kur.. za to Obama nobla dostał ??

Avatar piecia1223

7 lutego 2011, 09:29

fajne 5/5

Avatar xvqMK00

6 lutego 2011, 20:01

@sylwia112sylwia: sie napisałaś


pozdro:)

Avatar sylwia112sylwia

6 lutego 2011, 15:12

ale z was niektórych idioci!!! co z tego ze fotomontaż. zamiast wytykac innym fotomontaze to sami ruszcie *** (przepraszam ze znowu to powtarzam - do fajnych i uczciwych , pracowitych ludzi) i zrobcie cos ciekawego zamiast tylko komentować "fotomontaż 1/5". żenada. dla chociaż troche inteligentnych!!!! -- wiadomo ze to fotomont!!! to chyba logiczne!!;/ pozdro dla miałych ludzi . 5/5 super!

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2011, 08:23

Fotomontaż ale za pomysł 4/5 Obama w pracy

Avatar dolek_17

5 lutego 2011, 21:14

maikolaj - nie... serio??

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2011, 14:16

to nie Obama, ale obrazek jest świetny XD

Avatar ziomuss

5 lutego 2011, 12:49

maikolaj to coś na nodze to takie urządzenie co mają ludzie co z więzienia wyszli, i nie mogą wychodzić poza jakiś obszar. Taki jakby GPS jak wyjdzie poza wyznaczony mu teren to to urządzenie powiadamia policję i przykeżdżają :) i właśnie dlatego to jest nieprawdopodobne że to obama bo on nie był chyba w więzieniu Oo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Fajnie że odpowiedzieli

Przypałowo

Powodzenia

Ostry ten sędzia

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka