Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niezniszczalne
Nie zadzieraj z bobrami
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2020, 20:34
Najlepsze GTA to London
Odpisz
12 marca 2019, 19:12
Uncle z RDR to przodek Big Smoke'a
Odpisz
12 marca 2019, 19:13
@wonstont: czej chwila on jest biały
Odpisz
19 marca 2019, 09:34
@wonstont: No i?
Odpisz
26 sierpnia 2019, 03:29
@wonstont: I wydupczył czarną. Koniec zagadki.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 04:40
@Slenderowiec2012: Niezły refleks ziomeczku
Odpisz
17 kwietnia 2019, 12:26
Ja sądzę, że GTA V to jest też mocna gra
Odpisz
17 kwietnia 2019, 15:12
@Kaintedover78: Ma najlepszą mapę
Ale fabuła i rozgrywka mi się nie podoba
Odpisz
12 marca 2019, 19:04
BUSTA
Odpisz
12 marca 2019, 23:28
@Nie_Smieszny: Ryder *gga
Odpisz
19 marca 2019, 11:43
@Nie_Smieszny: I'LL HAVE TWO NUMBER 9, ONE NUMBER 9 LARGE, NUMBER 6 WITH EXTRA DIP, TWO NUMBER 45, ONE WITH CHEESE, AND A LARGE SODA.
Odpisz
19 marca 2019, 15:48
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHH MY DOG
Odpisz
19 marca 2019, 22:31
ALL YOU HAD TO DO WAS FOLLOW THE DAMN TRAIN CJ!
Odpisz
20 marca 2019, 08:49
@Nie_Smieszny: SAME THINGS MAKE US LAUGH, MAKE US CRY.
Odpisz
20 marca 2019, 07:42
SA jest over rated
Odpisz
19 marca 2019, 16:50
Ja się pytam... a gdzie Vice City?
Odpisz
19 marca 2019, 09:33
Pamiętam jak byłem mały i nie mogłem przejść tego poziomu ze skakaniem low riderem bo nie wiedziałem że musze to robić klawiaturą numeryczną. Próbowałem wsad'em i strzałkami XD
Odpisz
19 marca 2019, 15:50
@Mr_Quicky: Też
Odpisz
19 marca 2019, 11:18
GTA są jest zajebiste
Odpisz
19 marca 2019, 08:49
moim zdaniem
GTA V: Grafika
GTA IV:Realistyka
GTA San Andreas:Fabuła
Odpisz
19 marca 2019, 09:32
@Penysz_Vaper: Gta IV również fabuła i przedewszystkim klimat
Odpisz
19 marca 2019, 09:52
@Penysz_Vaper: Grafika
Fabuła
Zabawa
Odpisz
19 marca 2019, 09:38
Bo Gta VC nie mieści się w kadrze
Odpisz
12 marca 2019, 23:18
Dopiero po pięciu latach od grania w GTA SA ktoś mi powiedział że była tam fabuła
Odpisz
19 marca 2019, 08:44
@Luszak: nie przejmuj się. Każdy tak grał w to
Odpisz
12 marca 2019, 20:46
Odpisz
12 marca 2019, 19:46
Co jak co, ale według mnie GTA IV wygrywało pod względem ciężkiego klimatu.
Odpisz
12 marca 2019, 20:06
i posepnosci w pierwszej lokacji
Odpisz
12 marca 2019, 19:06
P I E P S Z O N Y M
Odpisz
12 marca 2019, 19:03
Folow to damm train CJ
Odpisz