Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2019, 16:48
tam minecraft... jak sie w gothicu zapomni to najgorzej
Odpisz
3 kwietnia 2019, 22:40
@Padme_Amidala: nie
Odpisz
19 marca 2019, 17:12
Pamiętam jak enderman w netherze popchnął mnie do lawy... Miałem zbroje diaxowa kilof i miecz
Odpisz
19 marca 2019, 17:22
@kacper216: /s?
Odpisz
19 marca 2019, 17:24
@kacper216: pamiętam jak kiedyś akurat spałem w Netherze... woda wylała mi się na łóżko i się utopiłem
Odpisz
19 marca 2019, 17:51
@Krzyniu: czy to czasami nie jest łamanie praw fizyki
Odpisz
19 marca 2019, 17:52
@Krzyniu: "spałem w netherze" to tak się da
Odpisz
19 marca 2019, 18:29
@Krzyniu: To uczucie kiedy jesteś Krzyniu i widzisz jak koledzy gadają o grze której nigdy nie grałeś, ale nadaj próbujesz coś opowiedzieć.
Odpisz
19 marca 2019, 18:34
@kacper216: f
Odpisz
19 marca 2019, 19:00
@kacp80: zaraz, zaraz? Dostaje strzałki w dól bo się zapytałem czy oczywisty sarkazm jest sarkazmem a typo nie wykrywa sarkazmu i dostaje strzałki w góre?
Odpisz
19 marca 2019, 19:04
@xMacius: Ale gdzie w moim komentarzu jest sarkazm?
Odpisz
19 marca 2019, 19:44
@WiktorT1: totalnie tak było, postawiłem łóżko na wagoniku i spałem w nim jeżdżąc wokół portalu do świata idiotów bez jakiegokolwiek wyczucia sarkazmu
Odpisz
19 marca 2019, 21:17
@Krzyniu: Ja też to pamiętam, byłem tą wodą co cię utopiła
Odpisz
19 marca 2019, 21:23
imbecylu dzbanie topicielu
Odpisz
19 marca 2019, 21:31
@kacper216: naprawde uwazasz za wielka strate 30 diamentów?
Odpisz
19 marca 2019, 21:39
@xMacius: Tak, zwłaszcza że wszystko miało bardzo dobre enchanty
Odpisz
20 marca 2019, 07:19
@kacper216: woda w netherze to nielegalne
Odpisz
19 marca 2019, 23:12
Pamiętam, że też miałam takiego save'a. Cały czas na nim grałam, budowałam, no po prostu się wciągnęłam. Nawet zapisywałam co parę minut.
A potem przyszła burza w chwili, kiedy grałam, wyłączył się prąd i straciłam save'a ;/
Odpisz
19 marca 2019, 22:18
W moim wypadku terminator 2 i Drive...
Odpisz
19 marca 2019, 19:52
To z negatywki czy Sekcji Graczy?
Odpisz
19 marca 2019, 18:52
Dyski zewnętrzne
Odpisz
14 marca 2019, 23:21
Smutne, a tak w ogóle to sie podzielę infor. że zrobiłem mapkę przygodową na podstawie uniwersum SCP i gdy kończyłem Light Con. Zone to coś się stało i... GDY PRÓBUJĘ WEJŚĆ MNIE WYWALA A MAPKA BYŁA W 70% SKOŃCZONA
p.s. alexa play despacito
Odpisz
19 marca 2019, 18:11
*Alexa plays despacito*
Odpisz
19 marca 2019, 18:33
Odpisz
19 marca 2019, 18:41
@sa_ludzie_i_taborety: Dziwne, podobno alexa jeszcze nigdy nie zagrała despacito, czyżby był to ten jedyny moment rozpaczy?
Odpisz
19 marca 2019, 18:06
>BACKUPY<
Odpisz
19 marca 2019, 17:19
Polecam robić backupy
Odpisz
14 marca 2019, 20:57
Ja miałem podobnie, miałem już dużo wartościowych itemów i wyszedłem na noc żeby pozabijać parę potworów bo potrzebowałem kości i enderpereł. Patrzę idą dwa zombie to się z nimi napi**dalam. I nagle jeden z nich mnie popchnął i spadłem do próżni. Okazało się że w jednym miejscu w mapie był jakiś błąd i w niektórych miejscach po prstu była odsłonięta próżnia.
Odpisz
19 marca 2019, 17:07
Czyli chcesz mi powiedzieć, że poszedłeś na taką wyprawe z pełnym eq wartościowych itemów? Ja wszystkie trzymam w domku, a jak wychodze to zabieram drewno, wungiel i mięso jakieś. No i oczywiście zbrojka i narzędzia, w tym miecz, ale to jest oczywiste
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2019, 17:07
Miałam podobnie, tylko ja wpadłam ze świetnym ekwipunkiem i wjechałam koniem w tę dziurę, bo zasnęłam przy kompie
Odpisz
19 marca 2019, 17:10
@Cotosiestanelo: Nie, ale zbroja, miecz i złote jabłuszka poszły w pi**u
Odpisz
19 marca 2019, 17:08
Odpisz
14 marca 2019, 19:43
F
Odpisz
19 marca 2019, 17:06
@memediler: ...US RO DAH!
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2019, 23:29
Smutne. Bardzo. Ale jest sposób na zapobiegnięcie temu.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
BACKUPYYYYYY!!!!!!!!!!!!
Odpisz
14 marca 2019, 19:59
Odpisz
14 marca 2019, 19:59
Odpisz