Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kiilano

26 września 2021, 12:40

boże tak, potwierdzam, mieliśmy beke z tego 3 dni temu, i jeszcze było sieben i wymawialiśmy to z...en

Avatar Loginamika04

2 stycznia 2021, 23:24

No ja nie wiem co jest śmiesznego w szóstce. Bo to znaczy sześć no nie? (dawno się tego uczyłam i trochę zapomniałam)

Avatar Jadeja

19 maja 2021, 19:57

@Loginamika04: po za tym czyta się zex nie sex

Avatar Loginamika04

19 maja 2021, 19:58

@Jadeja: Właśnie

Avatar Jadeja

19 maja 2021, 20:55

@Loginamika04: a jakby ktoś się upierał to jest to takie wybrzmienie pomiędzy s a z ale na pewno nie jest to typowe s

Avatar ProMoruxBax

14 czerwca 2019, 13:15

Jak ja byłem w 7 kl to oni już byli mądrzy
.

Avatar Memeforteca

24 marca 2019, 18:44

Avatar Memeforteca

24 marca 2019, 18:44

Avatar nirqm

24 marca 2019, 19:10

Avatar Memeforteca

24 marca 2019, 19:16

Avatar nirqm

26 marca 2019, 13:19

Avatar anonim_567

25 marca 2019, 21:17

Papagai (papuga)

Avatar jagodnik

25 marca 2019, 16:12

Kurde, mieliśmy zastępstwo z babką od Niemca (my mamy rosyjski) i śmiali się z każdego słowa. Nawet walonego Guten tag w spokoju nie zostawili.

Avatar Dardanelle

Edytowano - 24 marca 2019, 21:01

CWYLF (jedenaście)

Avatar mrauczur

24 marca 2019, 21:26

@Dardanelle: dwanaście, elf to 11

Avatar Dardanelle

24 marca 2019, 21:28

@mrauczur: A faktycznie, niezbyt uważałem na niemieckim

Avatar HWDziemniak

24 marca 2019, 20:54

U nas nikt sobie z tego beki nie robił, ale to dlatego że u nas większość idiotów poszła na hiszpański

Avatar Ginny1374

16 marca 2019, 20:33

a to nie jest tak że już od 4 klasy jest niemiecki?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Ari_Gacha

26 marca 2019, 20:54

@Ginny1374: wot, jest od 7

Avatar Ginny1374

26 marca 2019, 21:49

@Ari_Gacha: rocznik 05 i 06 ma od 7 a młodsze mają już wcześniej, chyba że moja szkoła jest jakaś inna

Avatar Mistrz_Kebaba

24 marca 2019, 19:16

Bardziej by pasowało dick - gruby

Avatar nirqm

24 marca 2019, 19:12

Nauczycielka angielskiego: lesson number sixty nine
Czwartoklasiści:

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2019, 18:39

U mnie to cała klasa ciście motzno z gehe

Avatar Deuslovult

Edytowano - 16 marca 2019, 22:17

Lub geyen. Pół klasy w ryk bo ,,gej"
Ku*wa czuję się jak w klasie dla umysłowo chorych

Avatar loginloginlogin

24 marca 2019, 18:03

@Deuslovult: gehen*

Avatar stepson

24 marca 2019, 18:15

@Deuslovult: Wir sind des Geyers schwarzer Haufen.

Avatar
Krzakoslaw

24 marca 2019, 18:27

@Deuslovult: Albo "schlafen". Każdy prawie czyta to "szlaufem", nawet pani już nie wytrzymała i kazała napisać w zeszytach "schlafen=/szlauch".

Avatar DiKarpio

17 marca 2019, 17:22

a łazienka po włosku to bagno

Avatar Nefral

24 marca 2019, 18:06

Avatar TeNowy

24 marca 2019, 18:18

@DiKarpio: Dlatego Shrek był zawsze czysty i zadbany

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2019, 21:15

liceum też się z tego ryje.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Rel

Ładne rzeczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka