Sam pewnie sprawdziłeś, co?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2019, 18:46
Czy tylko ja do tej pory klaszcze przy sylabowaniu ? (Mam 16 lat)
Odpisz
19 marca 2019, 18:57
@kubarum19: ja też tak robię (mam 15 lat)
Odpisz
19 marca 2019, 18:59
@kubarum19: wchodzę do klubu, alfabet też muszę powtarzać żeby wiedzieć gdzie jest litera
Odpisz
20 marca 2019, 08:33
@kubarum19: ja również (18) i również nie znam alfabetu
Odpisz
20 marca 2019, 09:19
@Zamiesz: ja również nie znam alfabetu
Odpisz
24 marca 2019, 18:17
@kubarum19: ja nie umiem czytać (41)
Odpisz
24 marca 2019, 18:17
@kubarum19: ja (14 lat) i też nie ogarniam alfabetu
Odpisz
24 marca 2019, 18:26
@kubarum19: chętnie poznam nowych znajomych (Ania, 6 lat)
Odpisz
24 marca 2019, 19:09
@smierd: Cześć Aniu, tu Wojtek. Też mam 6 lat
Odpisz
24 marca 2019, 19:41
@czarny111: cześć Aniu, cześć Wojtku jestem Marek też mam 6 lat
Odpisz
24 marca 2019, 19:47
@smierd: Cześć Aniu, Cześć Wojtku, Cześć Marku jestem Genowefa Pigwa i mam 100 lat ;P
Odpisz
24 marca 2019, 21:06
@SongManka510: o ku**a spi***alam
Odpisz
24 marca 2019, 21:13
@Ktpttl2007: Marku dlaczego?!
Odpisz
24 marca 2019, 21:18
@SongManka510: bo boję się staruszków
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2019, 21:22
@Ktpttl2007: ty gruba stara świnio (Xd)
No cholera
Odpisz
18 sierpnia 2019, 21:03
@Ktpttl2007: cześć wam, jestem Michał i też mam 6 lat, przyniosłem dla was cukierki. Chcecie spróbować?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 23:57
@Dargwid: chentnje
Odpisz
19 sierpnia 2019, 08:13
@SongManka510: *daje cukierka*
Odpisz
19 sierpnia 2019, 09:37
@Dargwid: *bierze i zjada* ¡mniam dzjenkuje¡
Odpisz
19 sierpnia 2019, 18:25
@SongManka510: *też zjada* czujesz żeby cie głową bolała czy coś?
Odpisz
19 sierpnia 2019, 19:13
@Dargwid: ogolnie tylko mam przy sobie taki maly kibelek, czesto korzystam i gały mi wyleciały z orbit, heeelp
Odpisz
20 sierpnia 2019, 18:16
@SongManka510:
Odpisz
20 sierpnia 2019, 18:17
@Dargwid: przykro mi...
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:52
@Dargwid: ale nie takie :(
Odpisz
20 sierpnia 2019, 21:33
@SongManka510: to jeszcze gorzej
Odpisz
20 sierpnia 2019, 23:16
@Dargwid: te prawdziwe oczy z tych ich miejsca (nie pamiętam nazwy ;-;)
Odpisz
18 listopada 2021, 14:33
@kubarum19: ja też klaszcze (79) lat
Odpisz
25 marca 2019, 09:28
Czy tylko ja jak mówię alfabet to jak jest L, M,N,O,P to potem zaczynam śpiewać alfabet po angielsku ?
Odpisz