Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2019, 12:56
Odpisz
17 marca 2019, 16:18
Ja o 7:20 na fizyce
Odpisz
17 marca 2019, 16:19
@MasterBeniz: Zaczynasz o 7:20 lekcje?
Odpisz
17 marca 2019, 16:20
@sucharek1203: tak codziennie oprócz poniedziałku
Odpisz
17 marca 2019, 16:20
@MasterBeniz: Pasieka, czy to ty?
Odpisz
22 marca 2019, 20:45
@sucharek1203: Ja mam jednego dnia 7.10 - 16.15
Odpisz
22 marca 2019, 18:45
To nie graj to 5 rano xD
Odpisz
17 marca 2019, 17:05
Na moje to lekcje powinny się zaczynać o 9 rano, nawet kosztem siedzenia godziny dłużej w szkole, bo większość uczniów (nastolatków) ma problemy z zasypianiem na tyle szybko żeby mieć te "zdrowe" 8 godzin odespane
Odpisz
22 marca 2019, 18:09
Cieszę się, że mojemu organizmowi potrzba co najmniej 5 godzin snu by być w pełni wypoczętym, ale ubolewam nad tym, że spanie więcej niż 7 godzin sproeadza się do "przespania" i bolue głowy.
Odpisz