Pingwiny są potężniejsze, niż myślisz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Dwa oblicza
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2019, 10:31
Zaraz jadę do szpitala
Odpisz
18 marca 2019, 10:32
@rozwalgo: a czemu?
Odpisz
18 marca 2019, 10:33
@rozwalgo: moge z tobą?
Odpisz
18 marca 2019, 10:35
@DeadShoot: Pewnie mi będą wycinać torbiel z kości ogonowej
Odpisz
18 marca 2019, 10:35
@rozwalgo: o ch*j to mam nadzieje że nie zdechniesz
Odpisz
18 marca 2019, 10:35
@Henzej: Jasne, którym Avengerem chcesz być?
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2019, 10:39
@rozwalgo: Halkiem
Odpisz
18 marca 2019, 10:40
@rozwalgo: a ja bym chcial byc wolwerinem
Odpisz
18 marca 2019, 11:18
@rozwalgo: ej napisz tu jak już będziesz po operacji to będziemy mieli dowód że żyjesz. Tylko gorzej jak zastąpi cie twój zły brat bliźniak i sie nie zorientujemy.
Odpisz
18 marca 2019, 13:03
Nie operacja, tylko zabieg. Operacja będzie dopiero w maju
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:09
@rozwalgo: był już maj
Żyjesz jeszcze?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 09:37
@DeadShoot: chyba nie
Odpisz
9 marca 2020, 21:56
no to f
Odpisz
23 marca 2019, 10:17
Top 10 Anime attacks.
Odpisz
23 marca 2019, 06:18
Odpisz
22 marca 2019, 23:23
Kiedy admin wstawi pogadajmy na główną
Odpisz
22 marca 2019, 20:44
to to
to było moje pogadajmy ._.
Odpisz
22 marca 2019, 20:22
Fajny gidffffffffffffffffff
Odpisz
22 marca 2019, 20:16
Top 10 powodów, dla których warto nie jechać na Antarktydę.
Odpisz
19 marca 2019, 22:41
Odpisz
18 marca 2019, 10:41
Miałem popie**olony sen i chyba najdłuższy w moim życiu.
chce ktoś usłyszeć historie? zdaje mi się że jest dosyć ciekawy
Odpisz
18 marca 2019, 11:17
@DeadShoot: Chętnie cię wysłucham
Odpisz
18 marca 2019, 11:18
@DeadShoot: .
Odpisz
18 marca 2019, 15:37
@EWIPS: Taki klasowy debil rzucał ławkami we wszystkich to mu jebłem schował się w jakimś kącie i moi koledzy go tak otoczyli że nie mógł wyjść
Miałem piórnik z ogona dinozaura ale go zostawiłem. (byłem w szkole)
Potem taki dzban którego nie lubiłem go podpalił ale jak mu chciałem przypie**olić to blokował.
Poszedłem wykonać jakiś nowy tym razem z kory drzewa ale za ch*j nie mogłem znaleźć idealnej.
W końcu poszedłem pod klasę pod którą czekała moja klasa i przydzielono nam do klasy jakiś pierwszoklasistów.
Jakieś nauczycielki czy coś tam kazały nam wejść do wanny z inną osobą .___.
Tych pierwszoklasistów już nie było na szczęście.
We śnie posiadałem figurkę Hatsune Miku i nagle do szkoły wszedł jakiś morderca który był fuzją postać z creepypast był pomalowany jak Jeff The Killer miał rękawice Freediego Krugera (wiem że to nie creepypasta) i twierdził że ma na imię Slender Man.
Ja uciekałem i byłem przerażony, ale jednocześnie rozbawiony nie wiem czemu.
Ja idąc tyłem się wyje**łem jak w horrorach o i jeszcze rzucał kapeluszami które działały jak bumerang.
Szukał figurki Hatsune Miku którą posiadałem, ale on chyba nie wiedział że ją mam.
W końcu uciekłem i akurat niedaleko miałem W-F i ale on o tym wiedział i w końcu podszedł do mnie i zapytał ''Nie wiesz może gdzie jest figurka Hatsune Miku?''.
Ja powiedziałem że nie no i poszedłem na W-F.
Wszędzie było pełno uczniów i nie wiedziałem gdzie się przebrać (oczywiście szatnie zapchane).
Moi koledzy znaleźli jakieś miejsce ale okazało się że nie ma W-F u (czy jak to tam się piszę).
Oglądaliśmy jakiś mecz siatkówki i jakaś stara baba wuefistka zaczęła się na nas drzeć i se siedzieliśmy.
Koniec.
Odpisz
18 marca 2019, 16:51
@DeadShoot: długo musiałeś spać.
Odpisz
18 marca 2019, 18:40
@DeadShoot: To brzmi jak dobra fabuła do gry, takiej schizowej. Lubię schizowe gry, zagrałabym w coś. W sumie to jestem głodna idę coś zjeść
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2019, 15:55
Głos kraju mataczy - to my Polacy
Odpisz
18 marca 2019, 11:16
Dzisiaj se wchodzę do sklepu a z głośników słychać tylko,
"Some body once told me the world is gonna roll me..."
Odpisz
18 marca 2019, 11:57
@BUBER: Wy sobie chociaż dobrej muzyki posłuchaliście a mnie za tą piosenkę wyje**li z supermarketu :v
Zadziwiająco łatwo włamać się do pokoju obsługi głośników...
Odpisz
18 marca 2019, 14:06
@Kapitalista: Gdzie to było?
Odpisz
18 marca 2019, 15:30
@Patrgos: W sklepie co nosi nazwę top market
Odpisz
18 marca 2019, 10:52
Witam możecie mi tu coś napisać, zadać pytanie albo porozmawiać ze mną
Odpisz
18 marca 2019, 12:33
Jak się czujesz z faktu, że wszyscy zignorowali twój komentarz?
Odpisz
18 marca 2019, 12:46
@erykos123: fajnie
Odpisz
18 marca 2019, 11:52
Napisałam konkurs dzisiaj i w miarę dobrze mi poszedł, ale wyniki dopiero w kwietniu :<
Odpisz
18 marca 2019, 10:41
Praca praca praca praca praca praca
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2019, 10:42
A bym tajgerka sobie wypiła. No i smacznego
Odpisz
18 marca 2019, 10:36
Jak ja kutwa gardzę tą szkołą
Odpisz