Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TymekToJa

7 maja 2023, 17:54

I ten mój kolega, który urodził się 1-go kwietnia

Avatar Boruta117

20 maja 2022, 14:41

Żarty mają chociaż sens.

Avatar SuhajOpie

5 maja 2022, 21:59

nie czuję się jakoś obrażony kiedy mówi to do mnie nie istniejąca postać z japońskiej animacji

Avatar MakaNaruciakPaka

7 maja 2019, 22:08

Urodziłam się w prima aprilis. Za każdym razem gdy komuś o tym mówię to słyszę twoje życie to nieudany żart albo że jestem jednym wielkim nieudanym żartem.

Avatar Damond

19 listopada 2019, 18:27

@MakaNaruciakPaka: spokojnie, mam to samo, po mimo że ku*wa się urodziłem 31 marca

Avatar Terno86_

Edytowano - 11 lutego 2022, 09:32

@Damond: Twój stary to memiarz, jesteś jego nie śmiesznym żąrtem/shrug

Avatar surrrfankaUwU

19 marca 2021, 10:13

ja shipuję karmę z rio, oni po prostu do siebie pasują.

Avatar Damond

19 listopada 2019, 18:26

Akabane Karma usiądź mi na mordzie

Avatar karrimozer

5 listopada 2019, 07:59

assassination classroom... #%@#$€ jeden

Avatar seba27113

22 marca 2019, 23:24

Avatar Quackmore

23 listopada 2020, 08:49

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2019, 22:46

Mój pradziadek który walczył na 2 wojnie światowej urodził się w prima-aprilis /:

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2019, 20:43

Samozaoranie w moim przypadku

Avatar Eranusieq

22 marca 2019, 19:37

Odnoszę wrażenie iż ten mem się powtarza

Avatar Mrpoker

15 marca 2019, 17:45

powiedzial nieistniejacy ludz co pewnie zdechnie k e k

Avatar qqwe22

15 marca 2019, 23:20

@Mrpoker: niet. Karma to po prostu debil był

Avatar Dolores_Umbridge

17 marca 2019, 02:13

@qqwe22: we we od karmy się odwal :rage:

Avatar qqwe22

17 marca 2019, 10:45

@Dolores_Umbridge: karma to perwers lolz

Avatar URATIV

22 marca 2019, 19:06

@qqwe22: obraziłeś moją ulubioną postać...

Avatar hajajajajajajaja

22 marca 2019, 23:36

@qqwe22: Jakim prawem mnie tu Karme obrażasz co, mam cie dojechać z moimi kumplami z koreańskich kolorowanek.

Avatar qqwe22

23 marca 2019, 08:06

@hajajajajajajaja: Korosensei był lepszy lol

Avatar hajajajajajajaja

23 marca 2019, 09:29

@qqwe22: Ale karma był bardzo dobrze napisanym psychopatą

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2019, 15:26

@qqwe22: kto płakał przy śmierci koro bo ja tak

Avatar qqwe22

24 marca 2019, 19:19

Avatar tototer

15 marca 2019, 17:26

Ansatsu Kyoushitsu

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2019, 17:25

Świetny mem, kolego!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Jeszcze jak

To by wystarczyło

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka