Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ari_Gacha

25 marca 2019, 15:06

oł szjit

Avatar Huitzilopochtli

25 marca 2019, 14:46

Tak samo robil nasz prezydent ze smolenska

Avatar Rozyv

18 marca 2019, 22:21

Skupiłem się na napisie interjet i nie wiedziałem o co chodzi

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2019, 21:29

@Rozyv: no właśnie co jest z nim nie tak..? Patrzę i patrzę...
A tu o walizkę chodzi

Avatar Amaday

18 marca 2019, 21:01

A potem 200 ludzi tak robi i cyk samolocik spadł (nie moje, z wykopu)

Avatar adriano0510

Edytowano - 24 marca 2019, 20:16

@Amaday: ta, spadł. Wielki samolot z potężnymi silnikami se spadnie bo bagaże ciężkie.
Wielka, metalowa maszyna

Avatar gelo1238

24 marca 2019, 21:01

@adriano0510: Jak spali za dużo paliwa to spadnie... To, że jest wielki i ma potężne silniki, to nie znaczy, że jest ku*wa niezniszczalny.

Avatar edzio72

24 marca 2019, 21:03

@gelo1238: no tak bo samolot ładuje tylko tyle paliwa aby starczyło na 1 lot... Może jakieś 5 procent więcej...

Avatar gelo1238

24 marca 2019, 21:05

@edzio72: Oczywiście, że zawsze jest mały zapas.

Avatar kacpi51

24 marca 2019, 21:30

@adriano0510: Myślisz że dlaczego ludzie ważący ponad 150kg muszą wykupowac po 2 miejsca w samolocie?

Avatar pawes789

Edytowano - 24 marca 2019, 22:03

@kacpi51: Wtedy nie chodzi o ciężar tylko o komfort lotu osoby, która siedziała by obok Otyłego człowieka, a nie jest to przyjemne

Avatar Polski_Kisiel

24 marca 2019, 22:27

@pawes789: Dodam tylko, że była kiedyś katastrofa spowodowana złym rozłożeniem towaru. Katastrofa, albo symulacja, już dokładnie nie pamiętam.

Avatar TrueStoryGuy

24 marca 2019, 22:32

@Amaday: Samolot tak łatwo nie spadnie, ale mogłoby dojść do przeciążenia lub złego obciążenia samolotu przez co sterowność na tym ucierpiałaby i lot byłby trudniejszy oraz również zwiększa się szansa na spowodowanie wypadku.

Avatar gelo1238

24 marca 2019, 23:16

@pawes789: a nie komfort osoby otyłej?

Avatar xyzis

24 marca 2019, 23:58

@Amaday: Skąd tyle strzałek w dół? jejacy muszą mieć gówno swojej starej w głowie zamiast mózgu, żeby nie zrozumieć tak prostego sarkazmu

Avatar Drag_on

22 stycznia 2021, 12:51

@xyzis: chyba cie poje**ło

Avatar adriano0510

22 stycznia 2021, 15:04

@Amaday: po tylu latach przemyśleń jednak myślę że samolot by nie spadł z powodu przeciązenia bo nawet by nie wystartował

Avatar TrueStoryGuy

22 stycznia 2021, 15:15

@adriano0510: Wystartowałby, ale nie miałby szans wzlecieć. Im cięższa waga tym ciężej wznieść samolot w górę, a w przypadku wagi krytycznej, która nie możliwa byłaby do wzniesienia samolot mógłby jedynie poruszać się drogą lądową. W razie lotu samolotu z ogromną masą na pokładzie podczas lotu każde najmniejsze oddziaływania warunków naturalnych mogłoby bardzo źle oddziaływać na cały samolot w tym przypuszczając możliwe uszkodzenia i zwroty w kierowaniu maszyny.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2019, 20:40

Co

Avatar kacper100025

18 marca 2019, 20:42

podważa walizkę nogą aby waga pokazała mniej

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2019, 20:43

@kacper100025: dzięki

Avatar kacper100025

18 marca 2019, 20:45

spoko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka