Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MituDestroyer

25 marca 2019, 17:21

Mam pytanie co się stanie jeśli będę jechał ponad 100 km na autostradzie i zmienię bieg na tył?

Avatar benek10

25 marca 2019, 17:23

@MituDestroyer: uszkodzisz silnik i skrzynię pewnie też

Avatar MituDestroyer

25 marca 2019, 17:24

@benek10: Tak podejrzewałem, dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie

Avatar damian2500

25 marca 2019, 17:36

@MituDestroyer: Oczywiście jeśli zrobisz to na jakiejkolwiek innej drodze, np. ekspresowej, to po prostu pojedziesz do tyłu. Musisz patrzeć na znaki.

Avatar mateo9630

25 marca 2019, 19:11

@damian2500: Nie wrzucisz wstecznego przy 100km/h. Przy 50 może Ci się na chama uda. Wtedy samochód momentalnie zacznie mieszać kołami do tyłu.

Avatar damian2500

25 marca 2019, 19:21

@mateo9630: Ja tam mam blokadę i nie wrzucę wstecznego z 5 biegu. A jak zdarzy mi się wrzucić kiedy jeszcze jadę do przodu to słychać taki charakterystyczny dźwięk.

Btw skutki wrzucenia wstecznego/jedynki przy wysokich prędkościach można poszukać na YouTubie. Kiedyś widziałem filmik z tytułem typu "kiedy szef nie chce wymienić firmowego samochodu" :D

Avatar Monster_

25 marca 2019, 22:30

@MituDestroyer: Nie wbijesz wstecznego jadąc do przodu
To technicznie niemożliwe

Avatar damian2500

25 marca 2019, 23:22

@Monster_: Ale, że tak ogólnie jadąc do przodu? Oczywiście, że możliwe choć może zależeć od samochodu.

Avatar Crido

26 marca 2019, 02:38

@MituDestroyer: Nic, nie dasz rady tego zrobić. Bieg wsteczny jest na oddzielnym wałku i nie wrzucisz go podczas jazdy do przodu, po prostu nie ma opcji. Prędzej złamiesz lewarek zmiany biegów.

Avatar Monster_

26 marca 2019, 06:45

@damian2500: Tak jak mówi Crido, wsteczny to osoby bieg. Jest niezsynchronizowany, tak samo jak 1 w maluchu xD

Avatar mateo9630

26 marca 2019, 07:02

Avatar MituDestroyer

26 marca 2019, 17:03

@mateo9630: Dziękować

Avatar Lacoste

19 maja 2019, 21:55

@MituDestroyer: Wiem, że to odrobinę późna odpowiedź i pewnie do tego czasu znalazłeś odpowiedź na pytanie ale...Nie możesz wbić biegu wstecznego przy 100 km/h, nowsze samochody posiadają blokadę, która uniemożliwia wbicie tego biegu, mógłbyś próbować robić to na siłę aczkolwiek skrzynia wciąż będzie stawiała opór i dopóki prędkość znacząco nie spadnie nie uda ci się tego zrobić. Kiedy już wbijesz pewnie będziesz słyszał specyficzny dźwięk w skrzyni (podobny do tego, który otrzymujesz próbując wbić bieg nie mając wciśniętego sprzęgła) a samochód zacznie stopniowo zwalniać, możesz w ten sposób łatwo uszkodzić skrzynię biegów i silnik. W automacie sprawa ma się już zupełnie inaczej, możesz wbić wsteczny (nie wiem dokładnie jak jest w nowszych modelach ale tam chyba jest blokada) ale nic się nie stanie, samochód nie będzie reagował na gaz i będzie się zachowywał jak by jechał na biegu jałowym, jazda do tyłu będzie możliwa dopiero gdy samochód się zatrzyma.

Avatar MituDestroyer

20 maja 2019, 10:25

@Lacoste: Dzięki

Avatar Lacoste

25 marca 2019, 16:07

Najbardziej z tego wszystkiego samochodu szkoda :c Taka ładna beta rozbita bo pewnie dzieciak myślał, że jak napęd na tył jest to pewnie można tak driftować jak w NFS

Avatar Saaaaasuke

25 marca 2019, 17:23

@Lacoste: co

Avatar Lacoste

Edytowano - 25 marca 2019, 21:00

@Saaaaasuke: Że wyje**ne na gówniaka, że się rozje**ł o drzewo i samochodu bardziej szkoda.

Avatar lorax12

25 marca 2019, 16:51

Boss Babe

Avatar
DSztirwanygKeoDluedse

25 marca 2019, 16:42

Mam nadzieje że poprzez 10-letniego kierowcę mieli na myśli że od dziesięciu lat posiadał prawo jazdy

Avatar PepeTheCrusader

19 marca 2019, 16:43

selekcja naturalna +1

Avatar scrof

19 marca 2019, 15:23

Bez
Mózgu
Wygodniej

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2019, 10:48

Rip BMW [*]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka