Dzieci dzisiaj tak szybko dorastają..
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2019, 17:21
Mam pytanie co się stanie jeśli będę jechał ponad 100 km na autostradzie i zmienię bieg na tył?
Odpisz
25 marca 2019, 17:23
@MituDestroyer: uszkodzisz silnik i skrzynię pewnie też
Odpisz
25 marca 2019, 17:24
@benek10: Tak podejrzewałem, dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie
Odpisz
25 marca 2019, 17:36
@MituDestroyer: Oczywiście jeśli zrobisz to na jakiejkolwiek innej drodze, np. ekspresowej, to po prostu pojedziesz do tyłu. Musisz patrzeć na znaki.
Odpisz
25 marca 2019, 19:11
@damian2500: Nie wrzucisz wstecznego przy 100km/h. Przy 50 może Ci się na chama uda. Wtedy samochód momentalnie zacznie mieszać kołami do tyłu.
Odpisz
25 marca 2019, 19:21
@mateo9630: Ja tam mam blokadę i nie wrzucę wstecznego z 5 biegu. A jak zdarzy mi się wrzucić kiedy jeszcze jadę do przodu to słychać taki charakterystyczny dźwięk.
Btw skutki wrzucenia wstecznego/jedynki przy wysokich prędkościach można poszukać na YouTubie. Kiedyś widziałem filmik z tytułem typu "kiedy szef nie chce wymienić firmowego samochodu" :D
Odpisz
25 marca 2019, 22:30
@MituDestroyer: Nie wbijesz wstecznego jadąc do przodu
To technicznie niemożliwe
Odpisz
25 marca 2019, 23:22
@Monster_: Ale, że tak ogólnie jadąc do przodu? Oczywiście, że możliwe choć może zależeć od samochodu.
Odpisz
26 marca 2019, 02:38
@MituDestroyer: Nic, nie dasz rady tego zrobić. Bieg wsteczny jest na oddzielnym wałku i nie wrzucisz go podczas jazdy do przodu, po prostu nie ma opcji. Prędzej złamiesz lewarek zmiany biegów.
Odpisz
26 marca 2019, 06:45
@damian2500: Tak jak mówi Crido, wsteczny to osoby bieg. Jest niezsynchronizowany, tak samo jak 1 w maluchu xD
Odpisz
26 marca 2019, 07:02
@Monster_: https://youtu.be/jndqQORnmlg To się stanie
Odpisz
26 marca 2019, 17:03
@mateo9630: Dziękować
Odpisz
19 maja 2019, 21:55
@MituDestroyer: Wiem, że to odrobinę późna odpowiedź i pewnie do tego czasu znalazłeś odpowiedź na pytanie ale...Nie możesz wbić biegu wstecznego przy 100 km/h, nowsze samochody posiadają blokadę, która uniemożliwia wbicie tego biegu, mógłbyś próbować robić to na siłę aczkolwiek skrzynia wciąż będzie stawiała opór i dopóki prędkość znacząco nie spadnie nie uda ci się tego zrobić. Kiedy już wbijesz pewnie będziesz słyszał specyficzny dźwięk w skrzyni (podobny do tego, który otrzymujesz próbując wbić bieg nie mając wciśniętego sprzęgła) a samochód zacznie stopniowo zwalniać, możesz w ten sposób łatwo uszkodzić skrzynię biegów i silnik. W automacie sprawa ma się już zupełnie inaczej, możesz wbić wsteczny (nie wiem dokładnie jak jest w nowszych modelach ale tam chyba jest blokada) ale nic się nie stanie, samochód nie będzie reagował na gaz i będzie się zachowywał jak by jechał na biegu jałowym, jazda do tyłu będzie możliwa dopiero gdy samochód się zatrzyma.
Odpisz
20 maja 2019, 10:25
@Lacoste: Dzięki
Odpisz
25 marca 2019, 16:07
Najbardziej z tego wszystkiego samochodu szkoda :c Taka ładna beta rozbita bo pewnie dzieciak myślał, że jak napęd na tył jest to pewnie można tak driftować jak w NFS
Odpisz
25 marca 2019, 17:23
@Lacoste: co
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2019, 21:00
@Saaaaasuke: Że wyje**ne na gówniaka, że się rozje**ł o drzewo i samochodu bardziej szkoda.
Odpisz
25 marca 2019, 16:51
Boss Babe
Odpisz
25 marca 2019, 16:42
Mam nadzieje że poprzez 10-letniego kierowcę mieli na myśli że od dziesięciu lat posiadał prawo jazdy
Odpisz
19 marca 2019, 16:43
selekcja naturalna +1
Odpisz
19 marca 2019, 15:23
Bez
Mózgu
Wygodniej
Odpisz
19 marca 2019, 10:48
Rip BMW [*]
Odpisz