1D, pora pożegnać się z tym światem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Zdeklasowani znowu
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2013, 14:41
Nie lubię Ramones. Tzn szanuję, ale moim zdaniem to nie jest jakiś genialny zespół. Jednak takie coś, to już przegięcie, obraza i profanacja!
Odpisz
6 lipca 2013, 17:21
@Rarytas: Racja, Przegięli pałe
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:13
@JulianKrecik: No chyba czyjąś, bo własnej nie mają
Odpisz
9 października 2013, 20:25
one direction i pedałyyyyyyyy mają tyle samo znaków
przypadek?????????
Odpisz
6 lipca 2013, 14:31
Nie wiem co ludzie widzą w tym One Erection suabizne grają aż mleko kwaśnieje.
Odpisz
6 lipca 2013, 14:32
@Mnich1: I do tego mają "świetne" głosy
Odpisz
6 lipca 2013, 14:36
@Akira2002: No i trzymają się za ptaki ! Kto tego nie lubi ??? Ja.
Odpisz
6 lipca 2013, 14:38
@Mnich1: One przecież nawet nie grają! No chyba, że na nerwach.
Odpisz
6 lipca 2013, 15:04
@Rarytas: "One"?
Odpisz
6 lipca 2013, 15:21
@Rarytas: Nie wiem co oni tam sobie robią ale ich ''muzyki'' nie da się słuchać.
Odpisz
6 lipca 2013, 16:49
@Mnich1: I ja
Odpisz
6 lipca 2013, 19:04
@Akira2002: To jest nas około miliona !
Odpisz
6 lipca 2013, 23:35
@Mnich1: Ja znam chłopaka (15 letniego) który uwielbia One Direction
Odpisz
6 lipca 2013, 23:43
@Akira2002: No ja niestety też, co poradzić. Ale wiesz każdy z nas ma piosenkę która jest w jakiś sposób źle oceniana przez społeczeństwo, a dla nas jest anielska wręcz. Są różne przypadki ale najlepiej to zignorować i cieszyć się prawdziwą muzyką.
Odpisz
6 lipca 2013, 23:52
@Mnich1: Też tak myślę. Włączam właśnie jakąś fajną muzyczkę fajnego zespołu i dla mnie już One Direction nie istnieje.
Odpisz
7 lipca 2013, 08:11
@Akira2002: ale problem w tym że one srajdirection kopiuje wszystko po różny zespołach. był obrazek na którym było zdjęcie beatelsuw i one srajdirection jak przechodzili przez pasy w sposób który nazywamy "słoniowe" bez uginania nóg czyli inaczej jak ja je nazywam "proste słoniowe" więc widzisz że to one srajdirection to jedna wielka kopiarka
Odpisz
7 lipca 2013, 09:27
@kitty27: Właśnie! I to mnie wkurza!
Odpisz
7 lipca 2013, 11:41
@kitty27: No ja cię dobrze rozumiem ale co można zrobić więcej od uświadamiania poszczególnych jednostek ? Przecież oni to te ''gwiazdy'' nie obrażając naszego Słońca, a my to tylko zwykli śmiertelnicy. JB też np kopiuje Micheal'a Jacksona i też mnie krew zalewa ale trzeba przełknąć głupotę. Bo to jak walka z wiatrakami. Z kimś tak głupim jak jego fanka nie dogadasz się anie nie przegadasz wie swoje i nigdy tego nie zmienisz.
Odpisz
7 lipca 2013, 11:42
@Akira2002: A jakiego zespołu to słuchasz ;3 ?
Odpisz
7 lipca 2013, 12:53
@tejo155: Tak "one"!
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2013, 12:23
@Mnich1: Ghost town. A ty jaki zespół lubisz?
Odpisz
8 lipca 2013, 19:37
@Akira2002: AC/DC i KISS tak najbardziej do mnie trafiają ;]
Odpisz
8 lipca 2013, 21:12
@Mnich1: Mi ogólnie też się podobają.
Odpisz
8 lipca 2013, 21:39
@Akira2002: Bo kto nie lubi klasyków :3
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2013, 09:25
@Mnich1: No właśnie :)
Odpisz
7 lipca 2013, 13:01
Hejty... Hejty wszędzie...
Odpisz
6 lipca 2013, 14:06
Jak masz umierać, to zastrzel przy okazji kogoś z one direction.
Odpisz
6 lipca 2013, 14:21
@MistrzuKaktus: Najlepiej wszystkich
Odpisz
6 lipca 2013, 16:47
@BattleCraftpl: I Biebera na dokładkę.
Odpisz
6 lipca 2013, 23:36
@Pikachu: Dokładnie!
Odpisz
6 lipca 2013, 20:31
Nienawidze tego chłamu.
Odpisz
6 lipca 2013, 15:53
Where did five gay guys go?
In one direction.
*ba-dum-tss*
Odpisz
6 lipca 2013, 20:15
Wiesz, jednemu znudziła się jego własna ręka...wezwał kumpli xD
Odpisz