Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2019, 19:43
Wydaje mi się że z ropy robi się paliwo, więc na logikę, czym będzie ich paliwo?????!
Odpisz
28 marca 2019, 19:45
@HAKUCZU: wodór to paliwo rakietowe
Odpisz
28 marca 2019, 19:47
@HAKUCZU: paliwo rakietowe opiera się głównie na tlenie i wodorze
Odpisz
28 marca 2019, 19:47
@HAKUCZU: Jako paliwa użyją CZYSTEJ DEMOKRACJI albo krwi mieszkańców państw które posiadały kiedyś ropę.
Odpisz
29 marca 2019, 07:49
@Luszak: miło wiedzieć
Odpisz
6 kwietnia 2019, 03:13
@Benios30: herbate brytolom wezną
Odpisz
28 marca 2019, 17:43
Mam brzydki i przyszczaty ryj, więc Amerykanie - zapraszam na moją twarz po ropę.
/s
Odpisz
28 marca 2019, 18:05
Absofuckinlutely disgusting
Odpisz
29 marca 2019, 08:03
Odpisz
28 marca 2019, 19:11
I wreszcie świat odetchnąłby z ulgą gdyby tych Jankesów nie było.
Odpisz
29 marca 2019, 00:52
@Broski: jeszcze Izrael
Odpisz
28 marca 2019, 22:24
Ball'e!
Odpisz
22 marca 2019, 16:07
Jak mają odlecieć skoro nie ma ropy?
Odpisz
22 marca 2019, 19:41
@szeregowyarbuz: paliwo to może być gaz
Odpisz
22 marca 2019, 21:31
@szeregowyarbuz: do czasu jak ropa sie skończy to zapewne będzie paliwo wodorowe
Odpisz
28 marca 2019, 19:11
@szeregowyarbuz: ropa jest potrzebna do np. silników diesla a nie rakietowych na skroplony wodów
Odpisz
28 marca 2019, 19:23
@Biedral: Już gromadzą zapasy na tę okoliczność
Odpisz
22 marca 2019, 14:13
eegmanland.exe
Odpisz
22 marca 2019, 13:45
Papa Ameryko
Odpisz
22 marca 2019, 13:46
@Jasnowidz: a alaska
Odpisz
22 marca 2019, 13:51
@STALKUJEMEMY: to na wypadek gdyby kosmici ropę ze sobą przywieźli
Odpisz
22 marca 2019, 13:55
myślę że to ma sens
Odpisz