Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HAKUCZU

28 marca 2019, 19:43

Wydaje mi się że z ropy robi się paliwo, więc na logikę, czym będzie ich paliwo?????!

Avatar Luszak

28 marca 2019, 19:45

@HAKUCZU: wodór to paliwo rakietowe

Avatar Burger2004_09

28 marca 2019, 19:47

@HAKUCZU: paliwo rakietowe opiera się głównie na tlenie i wodorze

Avatar Benios30

28 marca 2019, 19:47

@HAKUCZU: Jako paliwa użyją CZYSTEJ DEMOKRACJI albo krwi mieszkańców państw które posiadały kiedyś ropę.

Avatar HAKUCZU

29 marca 2019, 07:49

@Luszak: miło wiedzieć

Avatar Edward_Plaga

6 kwietnia 2019, 03:13

@Benios30: herbate brytolom wezną

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2019, 17:43

Mam brzydki i przyszczaty ryj, więc Amerykanie - zapraszam na moją twarz po ropę.
/s

Avatar venomman

28 marca 2019, 18:05

Absofuckinlutely disgusting

Avatar norek00

29 marca 2019, 08:03

Avatar Broski

28 marca 2019, 19:11

I wreszcie świat odetchnąłby z ulgą gdyby tych Jankesów nie było.

Avatar Ameron

29 marca 2019, 00:52

@Broski: jeszcze Izrael

Avatar Saaaaasuke

28 marca 2019, 22:24

Ball'e!

Avatar szeregowyarbuz

22 marca 2019, 16:07

Jak mają odlecieć skoro nie ma ropy?

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2019, 19:41

@szeregowyarbuz: paliwo to może być gaz

Avatar
JejakZeWsi

22 marca 2019, 21:31

@szeregowyarbuz: do czasu jak ropa sie skończy to zapewne będzie paliwo wodorowe

Avatar Biedral

28 marca 2019, 19:11

@szeregowyarbuz: ropa jest potrzebna do np. silników diesla a nie rakietowych na skroplony wodów

Avatar KubaK1975

28 marca 2019, 19:23

@Biedral: Już gromadzą zapasy na tę okoliczność

Avatar sermasteropl44

22 marca 2019, 14:13

eegmanland.exe

Avatar Jasnowidz

22 marca 2019, 13:45

Papa Ameryko

Avatar STALKUJEMEMY

22 marca 2019, 13:46

@Jasnowidz: a alaska

Avatar
Xelve14

22 marca 2019, 13:51

@STALKUJEMEMY: to na wypadek gdyby kosmici ropę ze sobą przywieźli

Avatar STALKUJEMEMY

22 marca 2019, 13:55

myślę że to ma sens

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Burger2004_09
Dodane przez: Burger2004_09

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

To się nie może nie udać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka