Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

24 marca 2019, 09:28

1940 wygląda jakby był naje**ny albo coś

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 02:07

Avatar drzewko_kokosowe1

15 kwietnia 2019, 17:42

Oof

Avatar Revant42

28 marca 2019, 20:16

Ktoś mi wytłumaczy modę robienia dziecięcych wersji animek?Scooby doo,zwariowane melodie,yogi,tom i jerry,spinoff totalnej porażki...

Avatar kubarum19

28 marca 2019, 20:32

@Revant42: widzę że jesteś fanem metra?

Avatar Revant42

Edytowano - 28 marca 2019, 22:46

@Revant42: Nie nazwałbym się może jakimś wielkim fanem i w niemalże równym stopniu jaram się gwiezdnymi wojnami,wiedźminem i team fortress 2-ale tak,bardzo lubię tę franczyzę.Tak więc nie do końca się czuję jako ,,ten typo co się jara metrem".

Avatar Grewest

29 marca 2019, 11:24

@Revant42: Skoro wszyscy tak robią to my też tak róbmy. Na tej samej zasadzie powstawały gry z battle royal i karcianki.

Avatar Skleroza

29 marca 2019, 17:33

@Revant42: Próba zdobycia fanów u młodszych dzieci. Włącz sobie nick jr lub jakikolwiek kanał, a tam główni bohaterowie to dzieci.

Avatar WesolyKomuch

29 marca 2019, 10:01

45 best

Avatar DzikiDzikers

29 marca 2019, 09:56

Ten z 1964 najlepszy wg. mnie

Avatar Crln_7

28 marca 2019, 22:59

1956 najlepszy tom

Avatar SpokoLoko420

28 marca 2019, 22:53

1940 to połączenie 1945 i Jerry'ego

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2019, 22:46

Tak szczerze, to oglądałam wszystkie wersje..
Tzn. nie wszystkie, bo tej 2019 nie kojarzę, tylko z memów, ale skąd on przylaz...?

(Nie każdy odcinek z wersji Toma, ale przynajmniej po kilka)
#nc

Avatar
ddawdad

28 marca 2019, 20:42

Ten z 1940, to trochę taki upośledzony...

Avatar CCCPball

28 marca 2019, 22:38

wygląda jak mysz troszkę

Avatar CCCPball

28 marca 2019, 22:37

Ja najwięcej odcinków widziałem tych z 1945 i 2016. Kilka z '64

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2019, 21:12

ten z 1964 jest prze-uroczy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Wuwuwu

28 marca 2019, 21:53

Może wpisz "Tom and Jerry: Chuck Jones" bo to on stworzył odcinki z lat 1963 - 1967.

Avatar Wuwuwu

28 marca 2019, 21:55

@Wuwuwu: Dokładnie 34 odcinki

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2019, 20:54

Ten z 1990 był fajny, lubiłem oglądać Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (to jest tytuł tej bajki)

Avatar Tymek590

28 marca 2019, 20:01

to z 2016 jest najgorszym "Tom i Jerry"

Avatar Wolferon

28 marca 2019, 20:04

@Tymek590: zawsze narzekacie na nowe kreskówki.
Ale przecież nowy tom i Jerry nie różni się prawie niczym od poprzednich!

Avatar Tymek590

28 marca 2019, 20:07

@Wolferon: animacja mi się nie podoba

Avatar Wolferon

28 marca 2019, 20:09

@Tymek590: czyli masz na myśli to że to kolejny reboot który jest taki jak nowy Scooby doo czy po prostu najgorszy z Toma i Jerrego ale nie aż tak zły?

Avatar Tymek590

28 marca 2019, 20:16

@Wolferon: szczerze
to nie pamiętam
zmieniałem dekoder więc mi Boomeranga wyje**li

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2019, 10:07

1964 jest uroczy

Avatar Boberek00

23 marca 2019, 21:14

1956 najlepiej wygląda

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2019, 21:35

@Boberek00: 45x56

Avatar GooseApocalypsE

24 marca 2019, 01:51

To jest 2520

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2019, 11:01

@GooseApocalypsE: ciężko odmówić ci racji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka