Przypomniało mi się jak postawiliśmy w ręcznej najgrubszą osobę na bramce, i nasz bramkarz w pewnym momencie zaczął twerkować i odbił piłkę lecącą 300 km/h swoim pośladem
@julianus03: U mnie to wygląda tak, że cała klasa napi**dala w jednego typa, bo wszystkich wku*wia. Ale czasem bywają też takie małe "bójki" dla beki. Jestem też pewien, że tym "patusom" nie chodzi o zadanie wam jak największego bólu, tylko mocno uderzają, żebyście nie wybronili
@kacper100025: jprdl nikt tego nie rozumie? Lepiej o swoje zdrowie walczyć niż o jakiś głupi punkt ;-;
Czyli później ma mieć problemy z płodnością tylko dlatego, że nie chciał przepuścić piłki?
@SongManka510: ale on ma rację, piłka musiałaby zmienić tor lotu max metr przed tobą i to przy dużej prędkości, żebyś nie zdążył ochronić klejnotów. Nie wspominając o tym, że oberwanie piłką prawie nigdy nie boli. Właściwie tylko jak oberwiesz w jądra, źle przyjmiesz głową, albo źle złapiesz. Poza tym jak chcesz unikać piłki to graj w zbijaka, albo zejdź z bramki. Tylko innym przeszkadzasz i jeszcze narzekasz
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 21:25
Nie przypominać
Odpisz
3 kwietnia 2019, 15:23
Ja raz dostałem, ale bólu nie czułem.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 02:24
@Blazex: Ja też tak mam,więc zaczeli kopać piłkę bardziej na morde
Odpisz
17 kwietnia 2019, 08:31
@MarssPL: U mnie chociaż współczucie czuli.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 11:17
Skoro jest w stanie obserwować jak piłka leci, to nie może zrobić czegoś aby zapobiec uderzeniu?
Odpisz
5 kwietnia 2019, 02:49
Ja nigdy nie dostałem w jaja, ale jeśli chodzi o mordę...
Odpisz
28 marca 2019, 23:43
Ja: *Robie coś, by mnie tam nie trafiła, ale przez to przepuszczam*
Mój team: Alety iesteś drewno!! Nie bui śe piuki!!!1 Tylko przeszkadzarz!!!
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:24
@DeMajkel: to po co stoisz na bramce?
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:50
@MineDan: Czasami nie ma wyboru. Na W-F'ie jak nauczyciel każe Ci być na bramce to masz przechlapane.
Odpisz
3 kwietnia 2019, 17:49
xd, u was wfiści zwracają uwagę na to, co robicie?
Odpisz
3 kwietnia 2019, 17:52
@MineDan: Ta, Lubelskie to dziwne miejsce
Odpisz
3 kwietnia 2019, 23:33
tru
Odpisz
3 kwietnia 2019, 22:10
dlatego nie staję na bramce
nożna ssie |_______|
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:27
Mój kolega jest gównem w nożnej ale jak stanie na bramce to skoczy jakoś je**ie piruet i piłka nie trafia, sprawdza się w 90%
Odpisz
3 kwietnia 2019, 17:19
ja mam identycznie ze sobą
Odpisz
3 kwietnia 2019, 16:18
Ja lubię stać na bramce ale czasem mam odruch bezwarunkowy i unikam piłki
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2019, 15:37
Przypomniało mi się jak postawiliśmy w ręcznej najgrubszą osobę na bramce, i nasz bramkarz w pewnym momencie zaczął twerkować i odbił piłkę lecącą 300 km/h swoim pośladem
Odpisz
3 kwietnia 2019, 15:10
Więc przestań być jeczącą pipką i weź ją ku*wa złap.
Odpisz
29 marca 2019, 12:39
od tego są ręce
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:01
@Desuv: cyk z pełnej mocy i tak w ryj dostaniesz.
Odpisz
29 marca 2019, 07:22
Nie rozumiem tych ludzi którzy się odwracają gdy piłka leci w ich strone. przecież to nie boli bo sam na bramce stoję
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:11
@PanSernik: tak, walnie cię w ryj i nic a nic nie boli
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:23
@trawapl: jak się odwrócisz to oberwiesz w potylicę, nice
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:38
@PanSernik: To chyba nie masz w klasie patusów, których celem nie jest szczelnie gola, tylko zadanie jak największego bólu bramkarzowi.
Odpisz
3 kwietnia 2019, 15:18
@julianus03: znam to
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2019, 17:52
@julianus03: U mnie to wygląda tak, że cała klasa napi**dala w jednego typa, bo wszystkich wku*wia. Ale czasem bywają też takie małe "bójki" dla beki. Jestem też pewien, że tym "patusom" nie chodzi o zadanie wam jak największego bólu, tylko mocno uderzają, żebyście nie wybronili
Odpisz
28 marca 2019, 21:01
Nastaw kolano, nie zostaniesz awanturnikiem ale odbijesz
Odpisz
28 marca 2019, 20:51
Przynajmniej obronisz.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2019, 20:51
Schylaj się chłopie
Albo odsuń c;
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:28
@SongManka510: no co z tego, że przepuści?
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2019, 15:53
@SongManka510: Jeżeli przepuści to znaczy że jest ch*jowym bramkarzem (o ile jest to spowodowane strachem przed piłką)
Odpisz
3 kwietnia 2019, 15:59
@kacper100025: jprdl nikt tego nie rozumie? Lepiej o swoje zdrowie walczyć niż o jakiś głupi punkt ;-;
Czyli później ma mieć problemy z płodnością tylko dlatego, że nie chciał przepuścić piłki?
Fuck Logic by wszyscy którzy zminusowali jprdl
Odpisz
3 kwietnia 2019, 16:07
@SongManka510: lol żeby nie zablokować rzutu w jaja to trzeba mieć ch*jowy refleks i pecha
Odpisz
3 kwietnia 2019, 18:07
@kacper100025: japie**ole
jak do dziecka
Odpisz
4 kwietnia 2019, 06:36
@SongManka510: ale on ma rację, piłka musiałaby zmienić tor lotu max metr przed tobą i to przy dużej prędkości, żebyś nie zdążył ochronić klejnotów. Nie wspominając o tym, że oberwanie piłką prawie nigdy nie boli. Właściwie tylko jak oberwiesz w jądra, źle przyjmiesz głową, albo źle złapiesz. Poza tym jak chcesz unikać piłki to graj w zbijaka, albo zejdź z bramki. Tylko innym przeszkadzasz i jeszcze narzekasz
Odpisz
5 kwietnia 2019, 02:50
@MineDan: Porażka z wami
Odpisz