Ja kiedyś znalazłam pajączka pod prysznicem w akademiku i postanowiłam go uratować. Zajęło mi to chyba z pół godziny, ale w końcu udało mi się go złapać i wystawić na zewnątrz budynku. A ludzie są po prostu leniwi i nie obchodzi ich los biednych, bezbronnych istot.
Nazwałam go Klaudiusz. Wtajemniczeni będą wiedzieli, dlaczego.
Komentarze
Odśwież25 października 2023, 08:00
Ja bym włączył kran i patrzył jak pająk leci do odpływu.
Odpisz
26 lutego 2019, 12:29
To zlew -_-
Odpisz
11 lipca 2013, 14:59
volf360 jest sadystą a ja po prostu nie rozumiem czemu ludzie boją się pająków
Odpisz
17 marca 2014, 17:06
@Moony_Light: Ja się nie boje i też tego nie rozumiem
Odpisz
10 lipca 2013, 16:09
Ja wtedy po prostu odkręcam kran i spłukuje go do kanałów -,-
Odpisz
10 lipca 2013, 19:02
@volf360: Zły człowiek!
Odpisz
10 sierpnia 2013, 22:42
@SockPuppet: A co gdyby był jadowity i mnie ugryzł ?
Wtedy by był zły pająk tak ?!
Odpisz
10 sierpnia 2013, 23:18
@volf360: Wtedy zostałbyś Spider-manem.
Odpisz
11 lipca 2013, 22:20
JA nie wiem... ja pająki zabijam... Nie wiem jak ale niech cierpi... ;_;
Odpisz
10 lipca 2013, 21:06
Czemu jak ten koleś odsłonił zasłonę to tam był kran ?
Odpisz
10 lipca 2013, 19:05
Ja kiedyś znalazłam pajączka pod prysznicem w akademiku i postanowiłam go uratować. Zajęło mi to chyba z pół godziny, ale w końcu udało mi się go złapać i wystawić na zewnątrz budynku. A ludzie są po prostu leniwi i nie obchodzi ich los biednych, bezbronnych istot.
Nazwałam go Klaudiusz. Wtajemniczeni będą wiedzieli, dlaczego.
Odpisz
10 lipca 2013, 17:02
nie mam zasłon :D
Odpisz