Ci to mają przerąbane z niskimi sufitami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2019, 17:44
Pozdro dla wszystkich osób takich jak ja czyli schylających się przez konieczność w około 35% wszystkich miejsc do których idą
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:13
what???
Odpisz
3 kwietnia 2019, 18:01
179 moi drodzy
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:05
@Czuuxica9: Czym ty k#*a jesteś
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:18
@Czuuxica9: fajne stupki
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2019, 21:21
@Czuuxica9: Witam.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:26
@Czuuxica9: To mnie boli w oczy... ;-;
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:31
@Czuuxica9: /summon eeevee
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:37
zawsze o każdej porze
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:42
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:46
Umiesz coś takiego ze st00pkami?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:47
@TrevorMan: owszem
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:49
mmm stópki
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:50
Show me please
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:52
@TrevorMan: Nie
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:52
Meh, no dobziu, zawsze warto próbować ;c
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:56
@Czuuxica9: Ja mam 177 cm
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:56
@Czuuxica9: Czym wy ku*wa jesteście?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:57
Mam prawdopodobnie znrs xD
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2019, 22:01
Masz hipermobilność! Też ją mam!
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:02
@Czuuxica9: ja umiem fajnie wygiąć palec ale nie moge zrobić zdjęcia bo robie to za pomocą drugiego palca :(
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:02
@Czuuxica9: Też umiem pewien trick
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:49
@Mr_Quicky: lul
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:09
@BarMar100: To wygląda dla mnie jakby twoja dłoń siedziała i miała wyje**ne na wszystko
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:05
@BarMar100: Moja umiejętność to źle nastawiony kciuk, gdy go biorę do tył to w pewnym momencie tak jakby
przeskakuję.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:38
@Czuuxica9: Pozdrawiam wszystkich
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:10
Fajny sufit ni
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:38
Psst... czapek się nie nosi na oczach.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:38
pssst, wim
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:42
ładna czapka i sufit :3
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:43
@SongManka510: Dziękuję :33
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:44
i wgl ładny kolor włosów
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:45
@SongManka510: Dziękuję znowu uwu
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:45
@SongManka510: co za stuleja
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:46
@klyj_: aha
Odpisz
8 kwietnia 2019, 00:22
@klyj_: psst, SongManka to płeć żeńska
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2019, 09:33
@Jarzebina5: Racja
W sumie nie wiem bo to konto jest z kolegą i on ocenia ale komów nie pisze c:
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:09
(Patrzy na sekcję komentarzy i uświadamia sobie,że za tydzień ma egzaminy i pyta siebie,co on tu kuźwa robi)
Odpisz
8 kwietnia 2019, 08:42
@Revant42: Kiedy czytając komentarz przypominasz sobie, że w środę zaczynasz egzaminy i też zaczynasz się zastanawiać co tu robisz.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 08:53
onie
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:07
Gorzej jest jak je**iesz się głową o jakies rury
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:36
@BLAWK: a może grzeczniej?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:30
@ruzwelt1: gorzej się dzieje, gdy zawadzisz tupetem o rury
Odpisz
8 kwietnia 2019, 07:12
@BLAWK: w mojej szkole na schodach jest jeden strop na wysokości 160 więc oprócz gówniaków
Nikt tamtędy nie e chodzi
Odpisz
8 kwietnia 2019, 08:16
@MaFiXe: Wku*wił mnie pan więc panu postawię więcej
Odpisz
8 kwietnia 2019, 07:49
Dawny tytuł był lepszy a admini trochę zje**li
Odpisz
8 kwietnia 2019, 06:48
Ja jestem w miarę wysoki i nie mam z tym problemu. Oczywiście zależy jaki ktoś ma sufit.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:20
Wzrost daje możliwośći, ale masz więcej problemów z sercem....
I jak schodzisz do piwnicy to możesz nie wstać...
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:43
Jak urosłem, też tak robiłem. A urosłem bardzo szybko i późno
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:47
@Gaiaphage: w jakim wieku?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:02
@Brzychu2710: W wieku 16 lat
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:13
Ez
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:40
@TeNowy: Co jest z tobą ku*wa nie tak?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:44
@TeNowy:
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:16
@wiki9595: Jest gibki
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:19
@TeNowy: jesteś powalony
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:37
@TeNowy: nie kojarzę tego scp.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:12
?
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2019, 21:43
Dlaczego jak na 174cm czuje się jak karzeł
Odpisz
3 kwietnia 2019, 13:44
Czasami też tak robię
W garażu
Głową
Bo garaż 10 cm niższy niż ja
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:03
@mateo9630: heh... U mnie garaż jest bardzo wysoki, prawnie na wysokość domu (2 piętra)
Odpisz
3 kwietnia 2019, 13:53
Wysocy ludzie zawsze są chudzi, przynajmniej tak mi się wydaje...
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:02
ja jestem gruby :/
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:07
@BudowniczyMakaronu: (Od 180 cm w górę)
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:07
198 ci pasuje?
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:21
@BudowniczyMakaronu: Sprecyzować nie wolno?
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:24
gdybyś je**al to jako odpowiedź do siebie to spoko, jak do mnie to mogłeś zadac to jako pytanie
Odpisz
3 kwietnia 2019, 14:45
Jeśli jesteś gruby ale urośniesz to się rozciagasz i nie widać tego tłuszczu.
Odpisz
3 kwietnia 2019, 15:28
Chyba zrobię poradnik na YT: "Jak zebrać mnóstwo czerwonych pozytywnymi komentarzami".
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:10
@BudowniczyMakaronu: ja tez *smuteczeg*
Odpisz
8 kwietnia 2019, 00:04
Pssst, 180 cm wzrostu to nie jest osobą wysoka. Według światowej średniej to wzrost przeciętnego mężczyzny po 21 roku życia. W Polsce średnia to 178 więc 180 cm to minimalnie powyżej średniej krajowej. Wysokie osoby to takie 189 w górę
Odpisz
8 kwietnia 2019, 00:10
@Lacoste: Czyli 180 to takie średnie osoby? Już wiem dlaczego moje koleżanki (po półtora metra każda) próbowały się za mną solidaryzować...
Odpisz