Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Tymi się chodzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2019, 21:08
Ja bym dodała do długości badzionga mojego chłopaka, a najlepiej do każdego chłopaka/faceta/mężczyzny/geja/transa/kogokolwiek z badziongiem..
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:23
trapom też
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:37
ale zboczuch
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:00
Bohaterka jakiej potrzebujemy,a na jaką nie zasługujemy.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:09
@Revant42: kto??
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:12
30 cm to trochę za długo, nie sądzisz?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:15
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:20
nie, to idealnie..
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:29
Jeśli tak wyglądasz...
Odpisz
8 kwietnia 2019, 05:21
No ja dziekuje bardzo za penisa 170cm
juz mniej wzrostu mam
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:42
@gelo1238: no to do max 100cm, albo do ziemi
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:32
a udław sie !
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:50
@ruzwelt1: chętnie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 17:40
Przy 100 cm serce by stanęło ^^
Och, to w sumie dobrze..
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:01
@Smuteczek: coraz bardziej mi się podoba ten pomysł
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:02
To byłaby dość komiczna śmierć, hah.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 11:37
@Smuteczek: ale śmierć, więc się piszę
Odpisz
9 kwietnia 2019, 13:29
Ja też.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 14:27
@Smuteczek: to ja też
Odpisz
9 kwietnia 2019, 14:31
@gelo1238: Jeej, samotna śmierć jest okropna. W towarzystwie raźniej :3
Odpisz
8 kwietnia 2019, 22:16
300 srebników :O
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:16
Korzystamy tylko z 10% mózgu, więc ja do tych 10% dodałabym 0 i byłabym pieprzonym geniuszem B)
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:19
@Julcias77: No to muszę zrujnować twoje plany, ale to mit.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:06
@Julcias77: Potwierdzam, nie korzystamy z 10%. Pogromcy Mitów dawno to sprawdzili.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 17:39
@Julcias77: Korzystamy ze 100% mózgu, te 10% to mit.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 18:13
@Smuteczek: jednocześnie to tylko z 10%,ogolem z całego
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:56
O, miałbym 70 iq
Odpisz
8 kwietnia 2019, 12:53
50 IQ to ma Anusiak z Włatcóf Móch i to jest "cud że umie mówić"
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:14
Ja bym dodała do ilości dni jakie mi zostały do oddania licencjatu. 200 dni brzmi milej, ale pewno znowu bym odkładała "na jutro"
Odpisz
8 kwietnia 2019, 00:02
@Nocta: skądś Cię kojarzę... masz taki sam nick tu jak na discordzie?
Odpisz
8 kwietnia 2019, 11:16
@Plastikowy_Krokodyl: Ano
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:12
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:06
Ale
To
Było
Chamskie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 08:59
00
Odpisz
8 kwietnia 2019, 08:08
Zaorał sam siebie, już murzyn z plemienia ma powyżej 70 IQ
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:18
Co tam prawiczki, r*chałem 00 razy
Odpisz
8 kwietnia 2019, 07:14
@DOMINIXX5: To jest chyba najbardziej 4chanowny komentarz na tej stronie
Odpisz
8 kwietnia 2019, 07:05
Małpa ma ok 80
Odpisz
8 kwietnia 2019, 00:16
Do ilości przeżytych lat. Natychmiast bym umarł, czyli spoko.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:05
@darcus: 70 lat to nie aż tak dużo
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:07
Zabawny żart, urodziłem się po tym jak założyłem tu konto :v
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:14
@darcus: rodzice ci zrobili na urodziny
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:40
Nooo, dwa lata przed właściwie.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:50
@darcus: a więc byłeś planowany, gratuluję
Odpisz
8 kwietnia 2019, 04:03
Całe sześć lat, ale to jeszcze wcześniej niż ci się wydaje.
Odpisz
7 kwietnia 2019, 21:17
Dobrze byłoby dodać je sobie do wypłaty :v
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:40
@Patryczak22: elo zarabiam równiutko 00 zł
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:03
@Patryczak22: O to by mi pasowało
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:41
Dostałem średnią 50.00 z niemca 😎
Odpisz
7 kwietnia 2019, 23:01
@erykhim44: 50.00?
Pan chyba rozje**ł system oceniania...
Odpisz
8 kwietnia 2019, 00:31
@ThePolishKillerPL: Ano, śmiesznie by było
Odpisz