Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jeszcze jak
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 kwietnia 2019, 07:05
Ostatnio u nas wychowawca nie przychodził na godzinę wychowawczą. W dzienniku nic nie było, że odwołane, na grupie też. No to czekaliśmy. Minęła cała lekcja, idziemy na wf (ostatnia lekcja, mamy ją z wychowawcą). Przychodzimy, on się tak na nas patrzy i się pyta: "*jego nazwisko* nie przyszedł na lekcję? ", my odpowiadamy nie, a on na to: "to na co wy czekacie?". Popatrzył się na nas, my na niego i poszliśmy do domu xD
Odpisz
8 kwietnia 2019, 03:43
Nie 2 minuty. Zasada 15 minut
Odpisz
7 kwietnia 2019, 22:52
Klasa: jak nauczyciel nie przyjedzie za 15 minut to się zwijamy
*mija 14,99 minut*
Nauczyciel:
Odpisz
8 kwietnia 2019, 01:39
@arceus1: ale to 14.99 minut boli w oczy
14 minut i 59 sekund lepiej
Odpisz
8 kwietnia 2019, 07:01
już nie zmienie przez cb :(
Odpisz
9 kwietnia 2019, 01:54
@arceus1: przepraszam :/
Odpisz
7 kwietnia 2019, 14:51
Kiedy uczeń się spóźni 15 min - zero afery, a jak nauczyciel spóźni się 2 min - rage
Odpisz
7 kwietnia 2019, 15:35
odwrotnie
Odpisz
7 kwietnia 2019, 16:25
kiedy nauczyciel się spóźni 14min 55s -nic kiedy uczeń się spóźni 2min - Rage
Odpisz
7 kwietnia 2019, 19:03
@Saaaaasuke: To u mnie jest na odwrót, zresztą nie znam nauczyciela który nie przychodzi na 1/3 lekcji
Odpisz