Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2020, 09:48
@Konto usunięte:
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:28
W większości gier nie zabijam, gdy nie muszę. No chyba, że moim celem jest jakiś gość, który niczego nie żałuje, a zabójstwo to tylko opcja, to wolę jednak skończyć to raz na zawsze.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:32
no a ja zawsze próbuję zabić jak najwięcej osób, w gta zawsze jadę chodnikiem, w wiedźminie próbowałem zabijać ludzi (szkoda, bo się nie da)
W RDR2 była misja poboczna na złapanie jakiegoś gościa, który się uspokoił i miał żonę i dziecko, chciał się z nimi pożegnać to złapałem go na lasso, a żonę mu zabiłem, bo dziecka się nie dało (szkoda)
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:33
ty chory poje*ie
Good
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:35
Może jesteś socjopatą jeśli czerpiesz taką przyjność z ranienia wirtualnych ludzi
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:36
no to teraz będzie grubo - w minecrafcie zamiast golić owce zabijam je
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:36
@MrCienki: ;_;
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:42
zależy od gry, ale jeżeli mogę to tylko okaleczam i pozwalam im uciec
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:51
Zabijanie w gta to nic specjalnego bo każdy to robi
Odpisz
5 kwietnia 2019, 16:59
@Palauball: And that is a fact
Odpisz
10 kwietnia 2019, 12:18
Witaj w klubie.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 13:22
pewnie są mody za zabijanie dzieci
Odpisz
10 kwietnia 2019, 13:28
gram na ps4, szkoda
Odpisz
13 kwietnia 2019, 14:02
Ja zawsze wykonuje grę na dwa sposoby: pierwszy na dobrego, sumiennego człowieka, a drugi na sku*wysyna bez uczuć i sumienia.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 20:47
Aż mi się przypomniało jak raz w cywilizacji ktoś zabrał mi kopalnie uranu następnie rzucił atomówkami w stolicę a kiedy zacząłem mu rozwalać wojsko to co turę prosił o pokój
Odpisz
10 kwietnia 2019, 20:03
To tak bardzo wszyscy handlarze w Skyrime gdy zacznę ich lać.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 13:16
Jedyne zabójstwo postaci niewinnej w grze którego nie żałowałam było zabicie Wrzoda w Gothicu
Odpisz
10 kwietnia 2019, 14:39
To da się go nie zabić?
Odpisz
10 kwietnia 2019, 15:06
@allduckslikewater: Na początku nie wiedziałam że nie ma konsekwencji za zabicie więc go nie zabijałam ._.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 16:11
Są konsekwencje tylko za nie zabicie go.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 18:33
@allduckslikewater: Jeśli my go nie zabijemy to zabiją go kopacze bodajże 5 rozdziale
Odpisz
10 kwietnia 2019, 16:31
Ja kiedyś w AC III darowałem życie jakiemuś ziomkowi to ten wstał i zaczął mnie napi**dzielać.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 13:21
Hm? Ludzkie czynniki? Nieeee, to jest AI! Po prostu biegnie na ciebie i cie atakuje! Tak działają ludzie, co nie? A ch*j tam, kto wie czy w ogóle są ludźmi i dlaczego nigdy nie poddają lub błagają o litość, przecież to by zajeło za dużo czasu i kasy i w ogóle ble.
Odpisz