Pozwalam wygrywać młodszemu bratu w grach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
To musiało być męczące
Stany w pigułce
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2018, 07:52
Od 4 lat nie przegrałem z moim młodszym bratem. Czyli odkąd zaczął grać na konsoli, dodam,że gra więcej odemnie, a jest gorszy w każdą grę.
Odpisz
13 lipca 2013, 20:47
Ja zwykle gram dając szansę, chyba że jestem zły i jak wtedy przegrywam i tak mówię, że to było specjalnie.
Odpisz
13 lipca 2013, 16:57
Eee...?
Odpisz
13 lipca 2013, 18:11
czasem tak jest że młodsze rodzeństwo jest lepsze od ciebie w grę w którą nawet wcześniej nie grał...
Odpisz
13 lipca 2013, 21:30
@KlauDusSia666: Np bijatyki ;____;
Odpisz
14 lipca 2013, 13:13
@matigrzegorz: ;____;
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2013, 16:00
@KlauDusSia666: np seks ;____;
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:18
@lewat: Znalazłem swe stare konto!
Odpisz