Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gomuka

21 kwietnia 2019, 15:04

Beethoven jest umarty

Avatar KwevreX

15 kwietnia 2019, 08:42

O nie widziałem to już xD

Avatar Nemezis_

15 kwietnia 2019, 10:26

@KwevreX: gratuluję

Avatar Crln_7

15 kwietnia 2019, 02:55

Klona zróbta

Avatar Mr_Quicky

14 kwietnia 2019, 19:07

sOrY fOoR mAi BEd eNglANt

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 kwietnia 2019, 21:30

@Mr_Quicky: Hello am 48 year man from somalia. Sorry for my bed england. I selled my wife for internet connection for play "counter-stirk" and I want to be the goodest player like you. I play with 400 ping on brazil server and I am global elite 2. Please no copy pasterino my story.

Avatar Mr_Quicky

14 kwietnia 2019, 21:31

😂😂👌

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2019, 21:34

@Mr_Quicky: jeśli to znasz to jesteś na dobrej stronie internetu

Avatar Mr_Quicky

14 kwietnia 2019, 21:42

Oj znam znam :)

Avatar Kitsu

10 kwietnia 2019, 11:28

Zniszczył jego marzenia

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2019, 09:39

A to nie jest niepoprawne gramatycznie? Powinno być "dead", chyba.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Krzakoslaw

17 kwietnia 2019, 16:31

@BLAWK: Tak się składa, że obu tych rzeczy dokonałem, ale nie o to chodzi- raczej pisząc krótkie zdania do kolegów (a zakładam, że właśnie o takich mówiłeś) nie robisz błędów... bo to krótkie zdania, jak nie wiesz jak coś napisać to używasz innego słowa, to nie musi być spójne z pozostałymi zdaniami, piszesz tak, żeby nie robić błędów.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 kwietnia 2019, 07:53

Błagam ludzie, skończmy to -_- Po prostu pytałem, bo z angola jestem słaby strasznie. Może tobie się tak często to nie zdarzają, szanuję to, ale błędy ortograficzne, gramatyczne czy jakiekolwiek inne każdemu mogą się zdarzyć, czy to w krótkim komentarzu, zazwyczaj pisanym na szybko, czy to w prasie czy książce, niby po co są korektorzy? I, jeszcze raz powtarzam, nie jestem gramatycznym nazistą, tylko tępym czternastolatkiem, który chciał wiedzieć.

Avatar OnionCake

10 kwietnia 2019, 09:39

jak to

Avatar GdzieJestWaszLider

10 kwietnia 2019, 09:36

To fake news

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Co to takiego?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Mało znany szczegół

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka