Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Za co ta premia
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2019, 21:02
To się nazywa odbyt diabła
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2019, 17:20
To akurat błąd. To zdjęcie pochodzi z odcinka Grill, który o ile się nie mylę pochodzi z 2005 roku. Poza tym, Pat nosi czerwoną koszulę (w najstarszych miał szarą), a mieszkanie jest inne (w tych pierwszych były to mieszkania w bloku, a w tej serii był to dom bliźniak).
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:34
To piekło pie**olone
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:02
Czarna dziura była odkryta dawno temu -_-
Tylko niedawno zostało zrobione zdjęcie
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:21
@DzikiDzikers: tak out of topic. Grales kiedys w osu? Bo widzialem profil o identycznym nicku jak Twoj
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2019, 18:24
@klyj_: Tak gram w OSU!
Mam taki sam nick i profilowe na jeja i w OSU!
Cóż za niesamowite spotkanie
tego się kompletnie nie spodziewałem :O
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:29
@klyj_: Jaki masz nick bo dodałbym cię do znajomych
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:47
@DzikiDzikers: O, ja też gram. Ale dość słaby jestem
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:49
@PanMisiek: Ja mogę grać wyłącznie pod wpływem amfetaminy, inaczej ssę w klawiaturowej nawalance
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:50
@PanMisiek: Mój nick to Dziki Dzikers. Nie DzikiDzikers jak coś
Jaki masz nick?
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:09
@DzikiDzikers: Shakumiro. Mam coś koło 1700pp, ale kompletnie na nie nie zasługuje. A znalazłem Cię bodajże pod jakąś mapą Piggey'a. Z tego co pamietam była to ,,Barka" autorstwa Krzyszrofa Krawczyka
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:11
@DzikiDzikers: generalnie to gram dość słabo, bo wolę mapować w osu!.
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:14
@klyj_: ja mam narazie prawie 400pp ale coraz lepiej mi idzie
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:19
@DzikiDzikers: powodzenia
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2019, 18:19
O co caman z tą czarną dziurą?
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2019, 18:21
@ALKATRAZ: parę dni temu zrobiono zdjęcie czarnej dziury.
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:25
@ALKATRAZ: a tutaj to zdjęcie
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:03
To jest prędzej zejście do piekła
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:01
Czarne dziury były już znane przez długi czas lecz dopiero teraz dostaliśmy ich zdjęcie
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:21
Odpisz