Przynajmniej jest jakaś reakcja rządu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 kwietnia 2019, 19:33
to jest finansowane z UE a nie z pieniędzy Polski
Odpisz
10 kwietnia 2019, 20:23
@trawapl: to niech sfinansują nauczycieli z kasy ue lol
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:33
@Plastikowy_Krokodyl: gdyby nawet to to są interesy państwa a nie unii
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:42
@awazan: to były fundusze z unii które mogły być przeznaczone wyłącznie na rolnictwo, wiem że nauczyciele to bydło ale bez przesady
Odpisz
17 kwietnia 2019, 08:57
@Plastikowy_Krokodyl: Nie lubię twoich komentarzy...
Odpisz
17 kwietnia 2019, 11:04
@enemixpolska: Aaaa ok
Ja się nie znam
Odpisz
17 kwietnia 2019, 11:13
@Pantala:
Odpisz
15 kwietnia 2019, 13:48
Ale to są pieniądze z unii
Odpisz
15 kwietnia 2019, 14:22
@ALKATRAZ: Właśnie, ja nie wiem dlaczego ludzie mają o to ból dupy i się denerwują. To są pieniądze z unii aby rolnicy mieli więcej pieniędzy na utrzymanie takiej krowy.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 17:34
@AdamPLz: Ludzie spinają dupę tylko dlatego, bo jeśli ktoś daje pieniądze, to musi być PiS. Większość z nich nawet nie zna do końca tematu...
Odpisz
15 kwietnia 2019, 20:31
@AdamPLz: co więcej taki program występuje w niemczech i francji od kilku lat
Odpisz
15 kwietnia 2019, 19:28
*chrumczaki
Odpisz
15 kwietnia 2019, 17:42
i dobrze, czemu nieroby mają zarabiać więcej?
Odpisz
15 kwietnia 2019, 13:25
Większość nauczycielek to są świnie albo stare krowy więc powinni się cieszyć
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:53
Kolejny mem z przer*chanym tematem, ciągle treść ta sama tylko szablon czasem zmieniają
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:23
O owcach lub kurach zapomnieli
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:32
@Gusel: i kozach i lamach i koniach
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:34
@awazan: i psach i kotach i chrząszczach
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:45
@Gusel: i gdzie tu równouprawnienie
Odpisz
10 kwietnia 2019, 19:28
Te dofinansowanie to jak często ma być wypłacane?
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2019, 19:52
@Polski_Ziemniok: Chyba, raz w życiu zwierzaka.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 19:53
To słabo.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2019, 19:55
@Polski_Ziemniok: Albo rocznie, nie jestem pewny.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 19:56
Ja nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat.
Odpisz
10 kwietnia 2019, 20:33
@Polski_Ziemniok: Ja też od, ja to od kolegi słyszałem i on też nie jest pewien.
Odpisz