Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Minionek_Goral

8 maja 2025, 16:37

Będąc w 4,5 i 6 klasie miałem tak jak w gimnazjum a nie w tak jak w "podstawówce" pod tym memem

Avatar ikorihara

16 kwietnia 2019, 10:10

Naszą klasę to się bali na wycieczki brać bo „i tak mamy dużo opuszczonych godzin przez zawody etc”
Najlepsze jest to ze zmieniłam klasę i teraz zamiast najdalej iść na osiedle obok na trampoliny to za rok jedziemy sobie do Londynu

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

12 stycznia 2021, 14:19

@ikorihara: trochę nie wyszedł ten wyjazd

Avatar DarthPiotr

16 kwietnia 2019, 11:05

Mnie raz zostawili w środku Berlina jak poszedłem do sklepu z pamiątkami. Reszta grupy poszła dalej.

Avatar Smuteczek

17 kwietnia 2019, 01:16

@DarthPiotr: Przykro mi. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą po ciebie

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2019, 09:31

No nwm. Ja chyba w podstawówce miałem więcej luzu niż w gimnazjum.

Avatar laurenty_

16 kwietnia 2019, 00:47

widać twoi nauczyciele wiedzą na co stać gimbaze

Avatar Cherrysan

15 kwietnia 2019, 16:02

Na zawodoznawstwie pozwolili nam chodzić po całym dworcu głównym w Szczecinie przed powrotem, była wyznaczona godzina i nikt nie pruł się kto gdzie jest bo każdy przychodził na czas i nie chodził sam

Avatar stefus

12 kwietnia 2019, 09:30

podstawówka czyli 1-3?
bo nam pozwalano chodzić swobodnie od 4

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2019, 12:56

@stefus: podatawówka kiedyś 1-6 obecnie 1-8, to znaczy że 1-3 to nie tylko podsrawówka

Avatar stefus

15 kwietnia 2019, 13:11

w 6 klasie i zakaz oddalania się od grupy
chyba tylko w klasie specjalnej

Avatar BloodyEyes

15 kwietnia 2019, 15:34

@stefus: albo z moją upośledzoną nauczycielką która nas dopiero w tedy zabrała n wycieczkę 2 dnowa a w 3 klasie byliśmy na 2 wycieczkach jednej 3 drugiej 4 dnioowej...

Avatar Martix_Love

15 kwietnia 2019, 15:29

Jak byliśmy ze szkoły na wycieczce w Warszawie (kl.5, 6 i 7) i byliśmy w Muzeum Wojska Polskiego, to pozwolono nam chodzić luźną grupą i towarzystwo rozlazło się po całym terenie

Avatar Drizji

15 kwietnia 2019, 14:39

U nas na wycieczkach w technikum panuje zasada " kto wróci ostatni do autobusu, płaci za parking". Punktualność jest porażająca. Ostatni przyszedł zaledwie półtorej godziny po czasie (oczywiście musiał płacić)

Avatar ALKATRAZ

15 kwietnia 2019, 13:50

No teraz dzieci muszą trochę poczekać na wycieczki

Avatar damian2500

15 kwietnia 2019, 13:15

Nam w pierwszej klasie technikum na wycieczce do Warszawy na festiwal, gdzie było od uja ludzi i terenu wychowawca powiedział " to spotykamy się tu za 8h" i sobie gdzieś poszedł.

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2019, 12:56

Podstawówka to 1-6 a nie 1-3 idąc tropem "Gimnazjum (7-8)"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ikony

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka