Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PaniDama

27 kwietnia 2019, 18:41

Kurcze poddaje się .-. to za trudne XD
A jakie toż to anime? :3

Avatar Dosek

28 kwietnia 2019, 15:12

@PaniDama: isekai quartet crossover overlord , Re:Zero , konosuby , i czegoś jeszcze

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2019, 12:07

Ci w prawym dolnym nie bo to deafulty. Ci na obrazku nie bo wyglądają jak główni źli. Ci wyżej od nich nie bo siedzą na samym końcu. Więc to musi być któryś z siedzących w lewym dolnym

Avatar KayonPL

11 kwietnia 2019, 16:47

Konosuby oglądałem tylko pierwszy sezon, Re:Zero obejrzałem pierwszy sezon i czekam na drugi. Overlorda czytałem tylko LN, a Youjo Senki nie znam.

Avatar Deuslovult

11 kwietnia 2019, 16:51

@KayonPL: obejrzyj. Zajebiste anime z youjo senki

Avatar KayonPL

11 kwietnia 2019, 16:52

@Deuslovult: Szczerze, to miałem się za to zabrać, ale inne serie mi wleciały do priorytetów.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2019, 00:05

@KayonPL: Youjo Seiki to takie Wojna Światowa ale co jeśli mieliby loli z supermocami

Avatar Tasukamaraka

19 kwietnia 2019, 21:01

@KayonPL: Polecam 2 sezon konosuby obejrzeć i film ma niedługo wyjść

Avatar Undercaper

18 kwietnia 2019, 11:36

Avatar M_ateo_1

18 kwietnia 2019, 17:19

Avatar Undercaper

19 kwietnia 2019, 10:52

@M_ateo_1: halo odwiedziła cię disneyowska postac z JoJo umrzesz w ciągu 7 dni

Avatar kristofer13

19 kwietnia 2019, 10:20

1 Kenjoo!!!!!!!! (Tak to ma aż 8 wykrzykników
2 Isekai Quartet (Postacie z Konosuby Overlord'a Dziewczynki generała i Re'zero

Avatar kamilowski2004

17 kwietnia 2019, 22:57

Wy zwykli śmiertelnicy nie widzieliście bnha

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar TellingKolega

18 kwietnia 2019, 19:42

@kamilowski2004: bo bo on ch*jowo wygląda np. Przez włosy a napisałeś że mają zajebistych fryzjerów

Avatar kamilowski2004

18 kwietnia 2019, 21:05

@TellingKolega: a no tak, poza tym co za ironia, ch*jowa fryzura u ,, najbardziej modnego bohatera™".

Avatar rozwalgo

11 kwietnia 2019, 19:10

Czemu pod obrazkami z anime wszyscy pie**olą jakieś dziwne nazwy co ja ich nie rozumiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
kroganin

17 kwietnia 2019, 22:21

@baarts: Poje**ły ci się czasy. Ping pong stosujemy w przeszłym.

Avatar Pandzianikki

18 kwietnia 2019, 17:26

żeby takich podstaw nie znać, hańba

Avatar RumekFuria

11 kwietnia 2019, 22:30

OI.
...
Może ktoś powiedzieć źródło tego na dole?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Commonwealth

18 kwietnia 2019, 08:56

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2019, 14:46

@polak922: Chodziło mu o to że w tym anime można znaleść jeszcze postacie z re:zero, co prawda nie ma ich na obrazku ale są w tym anime.

Avatar adix53

18 kwietnia 2019, 13:41

Level 100 Mafia boss

Avatar Najlepszy_Diler

18 kwietnia 2019, 11:48

Wsumie to wszyscy to główne postacie

Avatar maxk90

Edytowano - 18 kwietnia 2019, 01:37

O overlord. 👌Znaczy ziomek z overlorda.

Avatar mortzmargonem

18 kwietnia 2019, 04:03

@maxk90: Isekai Quarters

Avatar mrauczur

18 kwietnia 2019, 05:52

@mortzmargonem: quartet chyba

Avatar mortzmargonem

18 kwietnia 2019, 10:56

@mrauczur: missklick, i tak wiadomo o ch*j chodzi

Avatar kicius23

11 kwietnia 2019, 18:56

Pierwsze to Citrus, drugie to Isekai Quartet

Avatar sans_skeleton

17 kwietnia 2019, 22:59

@kicius23: Aqua is shit.

Avatar kicius23

17 kwietnia 2019, 23:04

@sans_skeleton: I po co mi to mówisz

Avatar SorestSuperior5

18 kwietnia 2019, 10:13

@sans_skeleton: Ma swoje momenty. Poderwała kolesia słowami: "Czy wiedziałeś, że jeśli wsadzisz sierocie palec w tyłek, to będzie płakać głośniej niż zwykle?" Serio, to cytat z książki.

Avatar Dexterek

17 kwietnia 2019, 22:37

Jak tylko widzę jakiś obrazek na tej stronie z lolitami albo jakimś szkolnym anime to aż mam torsje, weźcie tej herezji nie przepuszczajcie bo to się rozprzestrzenia i robi z ludzi creepów z waifu.
Jak już coś ma przejść to ma to być porządne.
Jak nie to budujemy komory gazowe a przepuszczających do gułagu.
Deus Vult.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Dexterek

18 kwietnia 2019, 13:28

@andi12345: Jakim ignorantem trzeba być, żeby nie czytać całych komentarzy a mimo wszystko się na ich temat wypowiadać, wróć do drugiej wypowiedzi kolego

Avatar
Spirit_

18 kwietnia 2019, 14:18

@Dexterek: ale ty mowisz o jakichs hardkorowych przypadkach weebowania w tym drugim poście i implikujesz że jedne animce prowadzą do tego a drugie nie bo ty je oglądasz/ogarniasz zrozum że istnieją też inne animce po za szonenami bijatykami [nawet jeśli te są rzeczywiście dobre (patrz berserk, wspomniana piącha i dżodżo)], w kazdej kategorii tak naprawde znajdziesz gorsze i lepsze przyklady, niektore generyczne, niektore oryginalniejsze, ale pozwól ludziom oglądać co im się podoba lole!

Avatar Tasukamaraka

18 kwietnia 2019, 00:32

Główny bohater w anime prawie zawsze siedzi przy oknie...

Avatar ALKATRAZ

17 kwietnia 2019, 23:19

kolorowe włosy to już chyba tradycja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Deal życia

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka