Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Deal życia
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2019, 18:41
Kurcze poddaje się .-. to za trudne XD
A jakie toż to anime? :3
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:12
@PaniDama: isekai quartet crossover overlord , Re:Zero , konosuby , i czegoś jeszcze
Odpisz
28 kwietnia 2019, 12:07
Ci w prawym dolnym nie bo to deafulty. Ci na obrazku nie bo wyglądają jak główni źli. Ci wyżej od nich nie bo siedzą na samym końcu. Więc to musi być któryś z siedzących w lewym dolnym
Odpisz
11 kwietnia 2019, 16:47
Konosuby oglądałem tylko pierwszy sezon, Re:Zero obejrzałem pierwszy sezon i czekam na drugi. Overlorda czytałem tylko LN, a Youjo Senki nie znam.
Odpisz
11 kwietnia 2019, 16:51
@KayonPL: obejrzyj. Zajebiste anime z youjo senki
Odpisz
11 kwietnia 2019, 16:52
@Deuslovult: Szczerze, to miałem się za to zabrać, ale inne serie mi wleciały do priorytetów.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 00:05
@KayonPL: Youjo Seiki to takie Wojna Światowa ale co jeśli mieliby loli z supermocami
Odpisz
19 kwietnia 2019, 21:01
@KayonPL: Polecam 2 sezon konosuby obejrzeć i film ma niedługo wyjść
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:36
Odpisz
18 kwietnia 2019, 17:19
@Undercaper:
Odpisz
19 kwietnia 2019, 10:52
@M_ateo_1: halo odwiedziła cię disneyowska postac z JoJo umrzesz w ciągu 7 dni
Odpisz
19 kwietnia 2019, 10:20
1 Kenjoo!!!!!!!! (Tak to ma aż 8 wykrzykników
2 Isekai Quartet (Postacie z Konosuby Overlord'a Dziewczynki generała i Re'zero
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:57
Wy zwykli śmiertelnicy nie widzieliście bnha
Odpisz
18 kwietnia 2019, 00:06
@kamilowski2004: a ja właśnie oglądam
Odpisz
18 kwietnia 2019, 14:18
@TellingKolega: chodzi mi o to że postacie mają takich zajebistych fryzjerów że rozgrywka znajdź głównego bohatera™ jest ekstremalnie trudna jeśli chodzi o bnha
Odpisz
18 kwietnia 2019, 16:03
@kamilowski2004: "zajebistych"
Odpisz
18 kwietnia 2019, 18:07
@TellingKolega: nie rozumiem
Odpisz
18 kwietnia 2019, 19:42
@kamilowski2004: bo bo on ch*jowo wygląda np. Przez włosy a napisałeś że mają zajebistych fryzjerów
Odpisz
18 kwietnia 2019, 21:05
@TellingKolega: a no tak, poza tym co za ironia, ch*jowa fryzura u ,, najbardziej modnego bohatera™".
Odpisz
11 kwietnia 2019, 19:10
Czemu pod obrazkami z anime wszyscy pie**olą jakieś dziwne nazwy co ja ich nie rozumiem
Odpisz
11 kwietnia 2019, 19:11
@rozwalgo: nie ty jeden
Odpisz
11 kwietnia 2019, 22:00
@rozwalgo: bo to jest dla osób innych niż rasa ludzi (obecnie nie obrażam osób które oglądają anime)
Odpisz
17 kwietnia 2019, 21:02
@rozwalgo: Musisz znać japoński. CING CING CIONG
Odpisz
17 kwietnia 2019, 21:39
Zapomniałeś o ping pong.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:00
@baarts: Cing ciang ciong w dupe wsionk
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:21
@baarts: Poje**ły ci się czasy. Ping pong stosujemy w przeszłym.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 17:26
żeby takich podstaw nie znać, hańba
Odpisz
11 kwietnia 2019, 22:30
OI.
...
Może ktoś powiedzieć źródło tego na dole?
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2019, 12:24
@RumekFuria: isekai quartet
A postacie z konosuby, overlord i youjo senki
Odpisz
17 kwietnia 2019, 21:33
@polak922: I Re:Zero
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:24
@polak922:
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:25
@Figaro4: gdzie je niby na obrazku widzisz wrrr
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:55
Odpisz
18 kwietnia 2019, 08:56
@conect12345:
Odpisz
18 kwietnia 2019, 14:46
@polak922: Chodziło mu o to że w tym anime można znaleść jeszcze postacie z re:zero, co prawda nie ma ich na obrazku ale są w tym anime.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 13:41
Level 100 Mafia boss
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:48
Wsumie to wszyscy to główne postacie
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2019, 01:37
O overlord. 👌Znaczy ziomek z overlorda.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 04:03
@maxk90: Isekai Quarters
Odpisz
18 kwietnia 2019, 05:52
@mortzmargonem: quartet chyba
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:56
@mrauczur: missklick, i tak wiadomo o ch*j chodzi
Odpisz
11 kwietnia 2019, 18:56
Pierwsze to Citrus, drugie to Isekai Quartet
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:59
@kicius23: Aqua is shit.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 23:04
@sans_skeleton: I po co mi to mówisz
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:13
@sans_skeleton: Ma swoje momenty. Poderwała kolesia słowami: "Czy wiedziałeś, że jeśli wsadzisz sierocie palec w tyłek, to będzie płakać głośniej niż zwykle?" Serio, to cytat z książki.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 22:37
Jak tylko widzę jakiś obrazek na tej stronie z lolitami albo jakimś szkolnym anime to aż mam torsje, weźcie tej herezji nie przepuszczajcie bo to się rozprzestrzenia i robi z ludzi creepów z waifu.
Jak już coś ma przejść to ma to być porządne.
Jak nie to budujemy komory gazowe a przepuszczających do gułagu.
Deus Vult.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 00:16
@Dexterek:
Odpisz
18 kwietnia 2019, 00:59
@Dexterek: całkowicie się z tobą zgadzam, nie cierpię tych memów z anime to jest jakaś zaraza która się rozpstrzenia
Odpisz
18 kwietnia 2019, 01:40
@Dexterek: Nie ważne jaki to typ obrazka, ważne żeby ludzie po prostu mogli się pośmiać. Tylko to tak naprawdę jest ważne kiedy robisz mema, reszta nie ma znaczenia~
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2019, 01:57
@Marie_: Mnie ten mem tak średnio rusza, rusza mnie bardziej fakt i to w negatywnym znaczeniu że coraz więcej jest rozpuszczonych przez te "azjatyckie bajki" gości którzy potem oglądają jakieś gówno ze szkolnymi lolitami, pewnie mają jakieś waifu czy jak oni to nazywają i na dodatek wolą nie ruszyć się by potem zagadać do realnej laski, to jest demoralizacja i odmęstwowienie. Jeszcze tam mniejsza z Jojo, bo memy akurat dobre mają, jak mam kogoś szanować kto ogląda anime to ma oglądać np. Kenishiro z Fist of the North Star czy coś w tym stylu, siewca prawa w postapokaliptycznym świecie, bijatyka, honor i akcja, a nie jakieś lolity w szkolnym anime dla babsztyli, śmiech na sali z takich facetów, jeszcze mniejsza o płeć żeńską bo to da się wytłumaczyć o ile anime nie jest jakoś mocno porypane i o ile nie propagują tego anime na jakąś szeroką skalę.
Dla mnie są to są społeczne podstawy, każdy kto się do nich nie stosuje jest dla mnie podludziem.
¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
18 kwietnia 2019, 02:49
@Dexterek: dude saxton hale
Odpisz
18 kwietnia 2019, 02:53
@Dexterek: Głównie chodzi w tych anime o komedię i nastoletnie problemy, coś na temat czego jest dużo dzisiejszych seriali. Postacie w takich anime są czasami lepiej zrobione niż w takich poważnych anime. Chłopcy nie zawsze muszą oglądać akurat męskie rzeczy. Moim zdaniem powinni oglądać tak naprawdę co lubią, ich uśmiech jest tylko ważny <3
Odpisz
18 kwietnia 2019, 02:59
@Marie_: ja bym w ogole nie dzielil ludzi na ogladajacych i nie ogladajacych anime, to medium to juz troche jak seriale czy gierki obecnie
Odpisz
18 kwietnia 2019, 09:44
dopóki ktoś nie urzeczywistnia jakiś postaci z bajek i nie ma zamiaru spać z jej podobizną na poduszce to jest ok
Anime ma swój urok, to nie to samo co serial, film, czy kreskówka
Różnica kultur itp. z resztą chyba wszyscy wiedzą
Po prostu jak wszyscy wiemy, wszystkie skrajności są złe
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:45
@Dexterek: mnie rani ten fakt że w komentarzach ludzie nazywają każdą postać w memie
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:58
@reedy7: Przepraszam bardzo ale jakim ku*wa problemem jest bycie fanem jakiegoś serialu? Cholera jasna nie wiesz nawet co się dzieje w połowie tego typu seriali i bierzesz wszystko za jakieś zbereźnictwo. Jak mnie tacy ignoranci irytują
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:02
@PanSowa12: anime a serial to co innego i i tak to jest okropne że ludzie mogą to uwielbiać
Odpisz
18 kwietnia 2019, 12:27
@reedy7: to obrzydliwe że coś się nagle stało popularne i nie przypadło ci do gustu, tak
Odpisz
18 kwietnia 2019, 13:02
@Dexterek: jakim brainletem trzeba być żeby nie ironicznie uważać anime za problem
Odpisz
18 kwietnia 2019, 13:28
@andi12345: Jakim ignorantem trzeba być, żeby nie czytać całych komentarzy a mimo wszystko się na ich temat wypowiadać, wróć do drugiej wypowiedzi kolego
Odpisz
18 kwietnia 2019, 14:18
@Dexterek: ale ty mowisz o jakichs hardkorowych przypadkach weebowania w tym drugim poście i implikujesz że jedne animce prowadzą do tego a drugie nie bo ty je oglądasz/ogarniasz zrozum że istnieją też inne animce po za szonenami bijatykami [nawet jeśli te są rzeczywiście dobre (patrz berserk, wspomniana piącha i dżodżo)], w kazdej kategorii tak naprawde znajdziesz gorsze i lepsze przyklady, niektore generyczne, niektore oryginalniejsze, ale pozwól ludziom oglądać co im się podoba lole!
Odpisz
18 kwietnia 2019, 00:32
Główny bohater w anime prawie zawsze siedzi przy oknie...
Odpisz
17 kwietnia 2019, 23:19
kolorowe włosy to już chyba tradycja
Odpisz