Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Cóż za brak szacunku
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2019, 08:04
Idę właśnie na egzamin. Życzcie mi szczęścia!
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:11
niech czarny długopis lekkim ci będzie
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:17
a arkusz niech ci dobry będzie
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:22
@BezNicku: niechaj nauczyciele w komisji mili
Odpisz
15 kwietnia 2019, 11:35
@Matti225: aby ci w życiu dogodzili
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:36
@BezNicku: Dziękuje wam wszystkim, test poszedł znakomicie :)
Odpisz
15 kwietnia 2019, 13:51
Nie ma za co , zawsze do usług
Odpisz
18 kwietnia 2019, 16:31
Powiedz mi, z czego wy piszecie te egzmainy?
Odpisz
18 kwietnia 2019, 17:29
@Cotosiestanelo: ósma klasa pisze z trzech przedmiotów: angielski, polski oraz matematyka w 2020 dojdzie jeszcze 4 (dodatkowy) przedmiot
Odpisz
18 kwietnia 2019, 17:33
@Rozyv: Ale gówno. Gimnazjaliści pisali z 7 przedmiotów bodajże.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 06:54
@Cotosiestanelo: No niestety, ja też się nad tym zastanawiam.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 09:32
@Cotosiestanelo: niby tak ale za mieli rok więcej na przygotowanie się oraz na tych testach było więcej zadań zamkniętych więc można było strzelać
Odpisz
18 kwietnia 2019, 15:25
5h snu? Norma.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 12:14
nie wiem jak inni ale ja się potrafię wyspać w 4 godziny i wtedy mam najwięcej energii
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:11
Też tak chcę
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:11
Czyli ja przez ¾ siódmej i ósmej klasy
Odpisz
18 kwietnia 2019, 13:30
Powodzenia, gdy dorośniesz i się to na tobie odbije.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:24
Kiedy grasz do 2, a potem wstajesz o 7 żeby się jeszcze pouczyć
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:52
@pan_hejter: nie macie chemii na egzaminie
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 09:26
@wonstont: Jak studiujesz to masz chemię na egzaminach.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:40
@pan_hejter: osad czerwonoróżowy należy pomalować na czerwonoróżowo
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:50
@pan_hejter: rzeczywiście
Odpisz
15 kwietnia 2019, 10:35
@pan_hejter: Chemia <3
Odpisz
15 kwietnia 2019, 10:51
@Krzyniu: fajen wygląda
Odpisz
15 kwietnia 2019, 10:57
@pan_hejter: Mi najbardziej zapadło w pamięć doświadczenie z manganianem (VII) potasu i perhydrolem
Odpisz
15 kwietnia 2019, 11:20
@sliwak2001: Z czego?
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 11:38
@pan_hejter: Związki manganu
Odpisz
15 kwietnia 2019, 11:44
@sliwak2001: Wiem jak to wygląda.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 11:55
@pan_hejter: Pewnie źle zrozumiałem pytanie, sorka
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:12
A ja to wstałem i myślałem, że dzisiaj niedziela.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:19
@Polski_Ziemniok: jak jest strajk to codziennie jest niedziela
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 08:23
@Polski_Ziemniok: Właśnie sobie uświadomiłem, że dziś jest poniedziałek.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:53
@GdzieJestWaszLider: są egzaminy 8 klas to nawet bez strajku jest niedziela
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:40
O 5 rano lamusie
Odpisz