Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 12:08
Według mnie oryginalny Kubuś Puchatek pasuje na Azjatę.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 11:56
Gothic to moja ulubiona gra. Nie jest najlepsza, ale jest ulubiona.
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2019, 13:06
Wiadomo, najlepszy jest Wiedźmin 3
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:52
@Ambassador: no dajny był, ale zbyt prosty :/ (droga ku zagładzie była prosta xDDD)
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:56
Prosta to była twoja matka.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:58
@Ambassador: jasne
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:58
gothic to coś pięknego.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:59
@DAVJD: a sterowanie było dobre, walka też
Odpisz
16 kwietnia 2019, 23:59
Wiecie jak wywołać aferę? GOTHIC TO SŁABA GRA.( znaczy to nie jest zła gra, zwykły średniak, ale po prostu chcę zrobić aferę, bo mi nudno)
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:00
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:02
@Ambassador: Gothic to słaba gra tylko pod względem sterowania, bo sterowanie to ono ma zje**ne.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:18
@krzysiulka10: chciałem spróbować Gothica 2 bo mówią że fajny
i ojajebeeeee jakie sterowanie okropne
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:21
GTA SA jest o milion razy lepsze
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:44
@bignigga: Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko po to, żeby móc pocałować CJa w dupę.
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2019, 00:45
@bandit_the_drug_lord: screw you pump
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:48
@bignigga: Odwal się albo od razu możesz sobie wybierać kwaterę na cmentarzu
Odpisz
17 kwietnia 2019, 01:07
@bandit_the_drug_lord: łep ci rozwale pajacero jak się będziesz dalej pruł
Odpisz
17 kwietnia 2019, 01:10
@bignigga: ale to tylko teksty z gothica
Odpisz
17 kwietnia 2019, 01:17
@bandit_the_drug_lord: nic nie poradze
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2019, 01:31
@bignigga: Powiedz no, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz, czy dupa
Odpisz
17 kwietnia 2019, 04:39
@Tymek590: sterowanie jak każde inne tylko walki dziwne
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:00
@Tymek590: W drugiej części jest jeszcze ok, zagraj w jedynkę.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:01
Gothic to świetna gra jak najwięcej swoje czasy. Dobra grafika, duży świat, dużo unikatowych postaci i brak poziomów trudności.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:04
Akurat grafika to może nie, już na swoje czasy były bardziej klockowata niż reszta gier.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:06
Gothic wyszedł w 2001r. ,więc nie przesadzaj.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:09
porównując gry na pc z 2001 to mogę powiedzieć, że podobna
Odpisz
17 kwietnia 2019, 14:54
@Tymek590: Masz rację daty mi się poje**ły.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 12:28
@Ambassador: No Ambassador, w końcu mamy ze sobą coś wspólnego :) #GothicTeam
Odpisz
17 kwietnia 2019, 04:03
Nygguś Puchatek
Odpisz
17 kwietnia 2019, 00:00
Nie ma to jak porównywać dwie zupełnie sobie różne gry 👍
Odpisz
16 kwietnia 2019, 23:54
nielubie chlopa w zbrojach choc cj sie
Odpisz
17 kwietnia 2019, 23:34
Ja tego nie usnełam?!?!?!
Odpisz
17 kwietnia 2019, 23:35
Boży proszę usnuń albo daj mi taką możliwość
Odpisz