memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 listopada 2020, 10:49
Może jest bi, ale woli chłopaków?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 19:13
ktoś ma sam obrazek bez watermarka?
19 kwietnia 2019, 19:17
ja mam bo zrobilem
19 kwietnia 2019, 19:21
@ActimeleQ: prosze dasz
20 lutego 2020, 12:23
@ActimeleQ: daj
27 kwietnia 2019, 13:45
Pewnie chodziło mu o homo sapiens, bo przecież nie od dziś wiadomo, że geje i lesbijki to nie ludzie, albowiem zaliczają się do zwierząt leśnych.
27 kwietnia 2019, 18:46
@Kyoko1278:
14 lutego 2020, 14:38
14 lutego 2020, 15:40
@chemiabla: co?
27 kwietnia 2019, 10:17
Niech ta osoba otworzy słownik na pojęciu ,,oksymoron".
27 kwietnia 2019, 15:40
@Figarus: A ty spróbuj otworzyć na "humor" albo "satyra"
27 kwietnia 2019, 12:33
27 kwietnia 2019, 11:09
27 kwietnia 2019, 10:33
Hetero gej
27 kwietnia 2019, 09:44
Może mówi że jest gejem ale no homo z osobą do której pisze ?
27 kwietnia 2019, 09:03
Może miał na myśli "no homo" jako "Nom, homo"
19 kwietnia 2019, 20:12
Może to laska jest gejem, czyli woli chłopców? Inaczej tego nie rozumiem
19 kwietnia 2019, 20:10
How does thay work?
19 kwietnia 2019, 19:37
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 listopada 2020, 10:49
Może jest bi, ale woli chłopaków?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 19:13
ktoś ma sam obrazek bez watermarka?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 19:17
ja mam bo zrobilem
Odpisz
19 kwietnia 2019, 19:21
@ActimeleQ: prosze dasz
Odpisz
20 lutego 2020, 12:23
@ActimeleQ: daj
Odpisz
27 kwietnia 2019, 13:45
Pewnie chodziło mu o homo sapiens, bo przecież nie od dziś wiadomo, że geje i lesbijki to nie ludzie, albowiem zaliczają się do zwierząt leśnych.
Odpisz
27 kwietnia 2019, 18:46
@Kyoko1278:
Odpisz
14 lutego 2020, 14:38
@Kyoko1278:
Odpisz
14 lutego 2020, 15:40
@chemiabla: co?
Odpisz
27 kwietnia 2019, 10:17
Niech ta osoba otworzy słownik na pojęciu ,,oksymoron".
Odpisz
27 kwietnia 2019, 15:40
@Figarus: A ty spróbuj otworzyć na "humor" albo "satyra"
Odpisz
27 kwietnia 2019, 12:33
Odpisz
27 kwietnia 2019, 11:09
Odpisz
27 kwietnia 2019, 10:33
Hetero gej
Odpisz
27 kwietnia 2019, 09:44
Może mówi że jest gejem ale no homo z osobą do której pisze ?
Odpisz
27 kwietnia 2019, 09:03
Może miał na myśli "no homo" jako
"Nom, homo"
Odpisz
19 kwietnia 2019, 20:12
Może to laska jest gejem, czyli woli chłopców? Inaczej tego nie rozumiem
Odpisz
19 kwietnia 2019, 20:10
How does thay work?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 19:37
Odpisz