To drugie to po prostu tortura
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2019, 23:52
Najgorszy jest żółty trójkąt
Odpisz
3 maja 2019, 00:58
Co można robić kiedy niema internetu:
-poczytać
-pójść na miasto
-pograć na kompie
-pójść z pieskiem na spacer
-rozwijać swoje zainteresowania (pogrzebać w aucie, porysować, połowić ryby, co kto lubi)
Co można robić kiedy jest słaby internet:
-wku*wiać się
-spróbować nie dostać ku*wicy
Odpisz
3 maja 2019, 13:04
@Figarus: No z tym pograniem na kompie to różnie bywa bo teraz wszystkie gry nawet te na płycie są przypisywane do konta i bez neta ich nie odpalisz. Są wyjątki oraz granie na konsoli :p
Odpisz
3 maja 2019, 21:15
@Mr_Quicky: Ja mam wszystkie gry na Steam. Bez neta działają. GTA V, które mam na płycie... Nie działa bez neta...
Odpisz
3 maja 2019, 14:41
mmm mmm Mr. Robot
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:52
ja mam jeszcze gorzej
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:53
@Tymek590: dlaczego?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:56
od kilku dni mam tak
że wifi albo przestaje działać
albo się rozłącza
i nie da się połączyć od nowa bo się pokazuję że punkt dostępu jest pełny
je**ć UPC
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:57
@Tymek590: ja nie mam wifi w domu:)
Odpisz
2 maja 2019, 21:44
@Tymek590: Kto to był? Kto usunął konto?
Odpisz
2 maja 2019, 21:48
@Tymek590: Wiem co czujesz, gdy się połączam z otwartym WiFi to po chwili znika z dostępnych WiFi na zawsze
Odpisz
2 maja 2019, 21:59
@Tymek590: Dziwne, podobno UPC to najlepsza firma w Polsce serwująca internet. Zadzwoń do nich, wyślą gościa i ci naprawi
Odpisz
3 maja 2019, 01:56
@Mr_Quicky: atencyjny 13 latek nigdzie nie zadzwoni
Odpisz
3 maja 2019, 09:27
@Tymek590: A może chcą Cię odciągnąć od internetu byś w końcu wyszedł do ludzi :V
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2019, 10:19
@Tymek590: Ja 1,5 roku temu miałem podobną sytuację. Okazało się, że miałem za słaby router na mój internet. Panowie przyjechali i od razu grzecznie wymienili i do teraz pięknie śmiga.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 00:15
Najgorsze jest *nielimitowane LTE* od plusa które chodzi 50kb/s
Odpisz
22 kwietnia 2019, 00:21
@Luszak: neostrada <3
Odpisz
22 kwietnia 2019, 00:23
?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 00:29
@Luszak: NEOSTRADA 50KB/S
Miałem kiedyś ten internet
Odpisz
22 kwietnia 2019, 09:21
Ja miałem neostradę od 10Mb/s, ale chodziło jakieś 1,5Mb/s czyli ok 150kB/s
Odpisz
22 kwietnia 2019, 10:31
@XStuntManiac1: 1,5Mb/s to 1500Kb/s
Odpisz
22 kwietnia 2019, 10:37
@Luszak: Zwróć uwagę na wielkość literek przyjacielu. Owszem, 1,5Mb/s to 1500kb/s, ale 150kB/s.
Małą literką b są oznaczane bity, a dużą B bajty.
Odpisz
3 maja 2019, 00:33
@XStuntManiac1: prawie dobrze, wychodzi niecałe 200 kB/s, jeden bajt (B) to 8, a nie 10 bitów (b).
Odpisz
3 maja 2019, 08:49
@Luszak: zgodze sie
Odpisz
3 maja 2019, 09:19
@Luszak: Znam to uczucie
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:51
Rozłączający się internet od Orange
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:56
@Strielok:
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2019, 09:40
@Strielok: ku*wa prawda
i wolny w ch*j
Odpisz
22 kwietnia 2019, 14:13
@Strielok: ja mam internet od orange of jakiegoś miesiąca i narazie jest ok
Odpisz
22 kwietnia 2019, 21:01
@Rozyv: to też zależy chyba gdzie mieszkasz
Odpisz
2 maja 2019, 21:19
@Strielok: Ja od kilku lat mam od Plusa i co chwilę jest aktywacja "Trybu Podlasia"
Odpisz
2 maja 2019, 21:35
@Koteczek_21: ja mam plusa oraz światłowód od okolicznego dostawcy i pico bello
Odpisz
22 kwietnia 2019, 02:10
Pozdrawiam multimedia wrrr
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:54
Mam świetny net, wszystko pobiera się od razu, ale często mam takie ściny( w sumie nie wiem czemu), że aż mnie to boli...
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:53
mozna sie chociaz ludzic, ze w koncu strona sie otworzy, a tak to nie masz zupelnie nic
Odpisz