A gdy nie stać Cię na koszulkę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2013, 17:29
weżcie chociaż myśli co zrobić a wy się śmiejecie
Odpisz
18 lipca 2013, 17:27
biedaczysko!!!
Odpisz
18 lipca 2013, 08:50
Ale na aparat to już mają pieniądze !
Odpisz
18 lipca 2013, 01:22
E tam! Bez koszulki się lepiej gra :D
Odpisz
17 lipca 2013, 23:23
Jak się nie ma co się lubi...
Odpisz
17 lipca 2013, 21:03
Ból dupy fanów Messi'ego za 3...
Odpisz
17 lipca 2013, 22:32
@Serphis: 2
P.S już masz 5 minusów :P
Odpisz
17 lipca 2013, 22:46
@hiperek: 6 :) (To mój ale nikomu nie mów)
Odpisz
18 lipca 2013, 11:07
@Marcin20PL: 15 minusów :P Raz widziałem gościa który miał ok. 100 strzałek w dół :D
Odpisz
18 lipca 2013, 12:20
@hiperek: 19 :)
Odpisz
18 lipca 2013, 15:54
@kamdab: 23 :D
Odpisz
18 lipca 2013, 15:58
@xxkrzysztofwxx: Dobijamy do setki :D
Odpisz
18 lipca 2013, 17:30
@Serphis: nie martw się masz 26 minusów ale ja osobiście miałam aż 56 minósów
Odpisz
18 lipca 2013, 18:07
@Serphis: Ale czemu fanów Messiego? Przecież Krystyna gra z 7, a z 9 grał brazylijczyk Ronaldo.
Odpisz
22 lipca 2013, 19:45
@Serphis: Troszkę mało jak na takiego hejtera xD
Odpisz
19 marca 2018, 14:44
@Serphis: 36
Odpisz
17 lipca 2013, 20:43
nie koszulką się gra!!!!!!! pozdro dla nowobogackich
Odpisz