Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Skleroza

1 maja 2019, 19:26

Niby cudowny czas ma się w szkole, ale ja nie mogę się doczekać uniwersytetu. Dlaczego? Bo w końcu będę wiedziała czego się uczę i po co, a nie będę siedziała i pisała, że firanki są czerwone i bla bla bla.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Kzyeki

1 marca 2021, 23:00

@Skleroza: Oh xD no pewnie, czekam dalej. Może w końcu pandemia minie, bo strasznie niszczy to życie studenckie, ja teraz na licencjacie siedzę cały rok w domu. Może ty będziesz mieć więcej szczęścia i zasmakujesz tego już w końcu normalnie :D

Avatar Skleroza

17 października 2021, 22:55

@Kzyeki: Update: Wysłane aplikacje i dostałam odpowiedz od uni co jest planem B. Będę miała wywiady z weterynarii w grudniu i jak wszytsko dobrz pójdzie z nim oraz moimi egzaminami, to po tym lecie idę na uni. A co do planu B, to złozyłam aplikacje na Veterinary Bioscience

Avatar Kaintedover78

30 września 2019, 19:45

Szkolny dręczyciel który czekał na ciebie cały ten czas

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2019, 15:56

Mój pierwszy mem jaki zobaczyłem na tej stronie :D.

Avatar Weffer

2 maja 2019, 01:06

Szkoła jest fajka

Avatar Lujis

2 maja 2019, 17:06

@Weffer: Jeśli uważasz, że szkola jest fajna, to masz tendencje do bycia masochistą

Avatar Weffer

3 maja 2019, 03:33

@Lujis: szkoła nie jest fajna szkoła jest fajka

Avatar Malveroyy

1 maja 2019, 22:32

Pastolektor miał identyczne zdjęcie na paście

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2019, 21:14

Worst place in the world

Avatar Pajner

1 maja 2019, 19:59

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2019, 19:20

było podobne

Avatar
Spirit_

24 kwietnia 2019, 10:18

u mnie nadal strajk

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar michaolekYT

1 maja 2019, 19:09

u mnie w ogóle nie było

Avatar KayonPL

1 maja 2019, 19:19

@michaolekYT: U mnie też. Tylko u mnie był protest więc mieliśmy normalne lekcje.

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2019, 20:12

Ja tam lubuję moje liceum.

Avatar Kyoko1278

24 kwietnia 2019, 11:21

Oj gówno, tutaj my iść powtórnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Felixprzezx
Dodane przez: Felixprzezx

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pilne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fergus

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka