Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2019, 19:26
Niby cudowny czas ma się w szkole, ale ja nie mogę się doczekać uniwersytetu. Dlaczego? Bo w końcu będę wiedziała czego się uczę i po co, a nie będę siedziała i pisała, że firanki są czerwone i bla bla bla.
Odpisz
1 maja 2019, 21:26
@Skleroza: Ta, studia bardzo spoko. Chociaż na pierwszym roku dostaniesz zapewne trochę zapychaczy, kompletnie niepotrzebnych ci przedmiotów. U mnie tak było na przykład z filozofią, jakimś badaniem rynku mediów czy innym takim. Zależy na co idziesz. Ale jest fajnie, polecam.
Odpisz
1 maja 2019, 23:24
@Kzyeki: Myślę o medycynie weterynaryjnej i niby jest spis przedmiotów na stronie uniwersytetu, ale koniec końców szydło wyjdzie z worka.
Odpisz
1 maja 2019, 23:26
@Skleroza: Łojezus, gratuluję w takim razie, jeśli chcesz podjąć się takiego trudnego kierunku, jak każdy rodzaj medycyny. Życzę powodzenia <3 realizuj pasje
Odpisz
1 maja 2019, 23:28
@Kzyeki: Nie spodziewałam się ciepłych słów, ale dziękuje. Kiedy będę na pierwszym roku lub kończyła go odpisze
Odpisz
1 maja 2019, 23:29
@Skleroza: Hm, pewnie. Czekam tutaj w takim razie.
Odpisz
4 maja 2019, 21:21
@Kzyeki: Filozofia? Tak z czystej ciekawości, bo znajomy poszedł na filozofię i teraz piecze pierniki w muzeum Kopernika - jak tam z pracą?
Odpisz
4 maja 2019, 21:33
@janfon: Że u mnie? Nie nie, może źle napisałem - ja jestem dopiero pierwszy rok na grafice komputerowej, a dostałem parę godzinek filozofii, logiki z retoryką, nawet socjologii, bo trzeba było zapchać jakoś plan :D
Odpisz
5 maja 2019, 13:29
@Kzyeki: Fiu, grafika komputerowa - to dobrze, nie będziesz miał trudności ze znalezieniem sobie pracy. Sam planuję wybrać się na takie studia. Propsy!
Odpisz
1 marca 2021, 22:54
@Kzyeki: Update: Za mniej więcej rok będę składała aplikacje na studia, więc wytrzymaj jeszcze trochę.
Odpisz
1 marca 2021, 23:00
@Skleroza: Oh xD no pewnie, czekam dalej. Może w końcu pandemia minie, bo strasznie niszczy to życie studenckie, ja teraz na licencjacie siedzę cały rok w domu. Może ty będziesz mieć więcej szczęścia i zasmakujesz tego już w końcu normalnie :D
Odpisz
17 października 2021, 22:55
@Kzyeki: Update: Wysłane aplikacje i dostałam odpowiedz od uni co jest planem B. Będę miała wywiady z weterynarii w grudniu i jak wszytsko dobrz pójdzie z nim oraz moimi egzaminami, to po tym lecie idę na uni. A co do planu B, to złozyłam aplikacje na Veterinary Bioscience
Odpisz
30 września 2019, 19:45
Szkolny dręczyciel który czekał na ciebie cały ten czas
Odpisz
19 lipca 2019, 15:56
Mój pierwszy mem jaki zobaczyłem na tej stronie :D.
Odpisz
2 maja 2019, 01:06
Szkoła jest fajka
Odpisz
2 maja 2019, 17:06
@Weffer: Jeśli uważasz, że szkola jest fajna, to masz tendencje do bycia masochistą
Odpisz
3 maja 2019, 03:33
@Lujis: szkoła nie jest fajna szkoła jest fajka
Odpisz
1 maja 2019, 22:32
Pastolektor miał identyczne zdjęcie na paście
Odpisz
1 maja 2019, 21:14
Worst place in the world
Odpisz
1 maja 2019, 19:59
Odpisz
1 maja 2019, 19:20
było podobne
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:18
u mnie nadal strajk
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:22
same
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:27
U mnie też
*radość intensifies*
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:33
też
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:37
też.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:56
@stefus: same
Odpisz
1 maja 2019, 19:09
u mnie w ogóle nie było
Odpisz
1 maja 2019, 19:19
@michaolekYT: U mnie też. Tylko u mnie był protest więc mieliśmy normalne lekcje.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 20:12
Ja tam lubuję moje liceum.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 11:21
Oj gówno, tutaj my iść powtórnie
Odpisz