Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar axis551

30 czerwca 2019, 17:43

Jezu prawie sobie zaspojlerowałem. Dobrze że dostatecznie szybko ogarnąłem że to Breaking Bad.

Avatar igor444

29 kwietnia 2019, 00:56

Właśnie jestem w trakcie oglądania "Breaking Bad" i jest zajebiście.

Avatar ASIMOW_2

28 kwietnia 2019, 23:48

Mam paste xd:
<Romek
<Polandia
<Lecisz do Cejrowskiego
<Umar jak leciałeś
<Ku*wełełe
<Zarudniajo cie w jakiejś firmie
<Pracujesz
<O ku*wełełe.Wave
<Wojna
<Wysyłają cię do randomowej dzielnicy w randomowym mieście
<Dobra,połowa pracy skończona
<Idziesz do drzwi
<O kU*We Co To JeSt
<Widzisz w dzrzwiach abominacje która wygląda jakby dostała hit'a od Cardinale Papa II
<mowisz kompletna nuklearna inba
<idziesz do schronu hu* zostawiasz tamtych przegrywów
<nie wpuszcajo cie
<biegniesz do centrum miasta
<chowasz sie w budynku
|dwiescie lat później|
<widzisz tom morde
<kończysz jako uschnienta szynka bo ten imbecyl cie zabił

Cejrowski nienawidze cie

Avatar InfiniteTheJackal

29 kwietnia 2019, 17:35

@ASIMOW_2: Nie umiesz pisać past.

Avatar ASIMOW_2

29 kwietnia 2019, 18:33

@InfiniteTheJackal: nie będe robił gownoburzy ,bo po mimo że nie umiem pisać dobrych past , to jestem człowiekiem.

Avatar InfiniteTheJackal

29 kwietnia 2019, 19:32

komentarz obrazkowy

Avatar ASIMOW_2

29 kwietnia 2019, 23:01

@InfiniteTheJackal: gównoburze są prymitwne

Avatar InfiniteTheJackal

29 kwietnia 2019, 23:04

@ASIMOW_2: Ale czemu tu niby miałaby powstać jakakolwiek gówno burza?

Avatar ASIMOW_2

2 maja 2019, 16:39

@InfiniteTheJackal: *mini gówniany-paintball
Team 1 : umiem pisać (ja)
Team 2 :ni umiesz

Avatar Hamiltrash

3 maja 2019, 17:47

@ASIMOW_2: nie chce cię obrażać ale wątpie, żeby komukolwiek chciało się dzielić na teamy i robić gównoburze bo ktoś cię skrytykował.

Avatar ASIMOW_2

4 maja 2019, 23:05

@Hamiltrash: o sheit na serio 0% sarkazm zgaśiłeś mnie

Avatar PotasBizmut

28 kwietnia 2019, 18:21

Jego żona się z nim rozwiodła nie wiedząc, że jest złym geniuszem

Avatar Ambassador

24 kwietnia 2019, 17:52

Dundersztyc? Nauczycielem chemii? Jest coś o czym nie wiem?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 kwietnia 2019, 17:59

@Ambassador: Jest ty wiele kłamst, nigdy nie był nauczycielem, poza jednym odcinkiem, ale wątpie by chemii. Miał tylko 1 dziecko, Vanesse. Nie ma zysków, utrzymuje się z alimentów od żony i nie on założył babeczkę.

Avatar Ambassador

Edytowano - 24 kwietnia 2019, 18:00

Nie prawda, jest jeszcze ten trójkątny dzieciak.
P.S. Jest tam*

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2019, 18:01

@Ambassador: To jest narazie tylko teoria. Nigdy w serialu o tym niepowiedziano. Miał to po drugie z inną kobietą, więc nadal to kłamstwo.

Avatar Fenekin582

28 kwietnia 2019, 17:10

A czy o tej działalności to nie chodzi o jego
Spółke zła

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2019, 17:45

@Fenekin582: Być może

Avatar arenak1111

28 kwietnia 2019, 16:02

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 kwietnia 2019, 17:47

***A za długie

Avatar
ddawdad

24 kwietnia 2019, 17:52

Nie przesadzaj

Avatar kazdan480

24 kwietnia 2019, 17:53

To do szkoły psie jak czytać nie umiesz!Ale tekścik zajebisty, prawie się posikałem

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2019, 16:01

Chcesz pobić kolejny rekord? :)

Avatar
Meme_guy

Edytowano - 28 kwietnia 2019, 16:29

Zamiast dawać jej wdółgłosy, po prostu ignorujcie atencjuszjkę

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 kwietnia 2019, 16:45

ooo czyli teraz zostałam tymkiem v2

Avatar Revant42

28 kwietnia 2019, 17:07

czyżby drugi gokubartes?

Avatar Deuslovult

28 kwietnia 2019, 17:14

historia lubi się powtarzać

Avatar Revant42

28 kwietnia 2019, 22:56

@Deuslovult: Panie i Panowie,wyrażam prośbę o kontynuowanie dziedzictwa pewnego pana z goku na avku.Jeśli to zrobimy,damy ulgę przyszłemu pokoleniu,które nie będzie już musiało odkopywać z tak głęboka.Niech lecą czerwone pociski nienawiści!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Płać pan

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Angielskie śmieszki

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka