Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 kwietnia 2019, 22:08
Ja dzisiaj tak prawie miałem... siłowałem się z jedną misją bo strażnicy których miałem zabić się zde-spawnowali i musiałem czekać 1 dzien (w rl) żeby sie zrespili (czyli z wczoraj do dzisiaj musialem czekac) i se wchodze robie misje, gram z jakieś 4 godziny i kiedy zaczyna mi sie nudzic odpalam menadzer zadan, zaznaczam AC: Odyssey i klikam zakończ zadanie, zorientowałem sie dopiero po 3 sekundach ale na szczescie menadzer zadań nie zadziałał i mogłem sobie bezpiecznie zapisać
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:08
Och współczuję. Miałem podobną sytuację z drabiną w gothicu dwa tygodnie temu. Godzinę wspinalem się na jedną zabugowaną drabinę bez której nie można skończyć gry, a gdy to mi się udało to gra mi się zminimalizowała i scraschowała.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2019, 16:19
A nie raczej zazdrościsz czy coś?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 20:03
@d0wek: no w sumie tak bo mi sie udało a tobie nie. Z tego co słyszałem to jest sławna drabina i każdy ma z nią problem i wielu ludzi nie ukończyło gothica właśnie przez nią
Odpisz
15 kwietnia 2021, 09:49
https://www.youtube.com/watch?v=l4KqQkaggis
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:08
Kiedy składałeś samochód w msc przez 3 godziny i zapomnisz zapisać
Odpisz
25 lipca 2020, 12:14
@Minokushime:
Odpisz
29 kwietnia 2019, 11:40
Autosave
Odpisz
29 kwietnia 2019, 11:41
chociaż nie ukrywam ze zapisałem grę quicksavem i wyszedłem a po 10 minutach zorientowałem się ze quicksave istnieje do wyłączenia gry
Odpisz
11 kwietnia 2020, 12:51
co za psychopata wymyślił ten system?
Odpisz
23 grudnia 2019, 16:05
Dajcie szablon pls
Odpisz