Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Artur123456

5 maja 2019, 12:49

ile to ma procent?

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2019, 09:32

@Artur123456: Dzisiaj wytrzeźwiałem

Avatar Kaciej21

23 stycznia 2021, 01:48

@Artur123456: jeszcze mam kaca

Avatar MajnkraftAlusiek

19 czerwca 2019, 23:19

Każda woda źródlana ze sklepu smakuje tak samo.

Avatar lolkowski

27 kwietnia 2019, 08:07

Nałęczowianka to jest dopiero

Avatar jt090

5 maja 2019, 07:25

@lolkowski: zgadzam się :p

Avatar GripexHot

5 maja 2019, 02:06

Jak budowlanka, to tylko Biłgoraj, heh

Avatar WesolyKomuch

5 maja 2019, 01:23

Co

Avatar Mikrus19

5 maja 2019, 01:06

Nie znacie się, jak pić, to tylko Ołowiankę z Bytomia (dobry, metaliczny posmak), albo jak kogoś stać, to sprowadzać Prypeciankę z Ukrainy (a jak postawisz koło łóżka, to masz lampkę nocną)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 maja 2019, 20:25

Cisowianka jest niedobra :(
Żywiec Zdrój najlepszy!

Avatar Leishh

4 maja 2019, 22:08

dosłownie połączyłeś dwa komentarze XDD

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2019, 23:48

@Leishh: Łooo! Faktycznie, nawet tego nie zauważyłem

Avatar slambamk24

4 maja 2019, 23:18

Pat i mat tego pragną

Avatar KozoPL

4 maja 2019, 22:29

Jak budowlanka to zamiast wody wódkę dali jak to na budowie

Avatar Henzej

26 kwietnia 2019, 23:39

Ja:Mamo, możemy kupić tajgefrka
Mama:Mamy tajgerka w domu
Tajgerem w domu:

Avatar Roluxik321

27 kwietnia 2019, 10:01

@Henzej: U mnie w mrowce takiego czegoś nie mają

Avatar Roluxik321

27 kwietnia 2019, 10:03

@Henzej: Jedynie w gali pani może cię poczęstować herbatą, kawą lub cukierkami

Avatar xXkuba22Xx

4 maja 2019, 20:19

@Henzej: dupnij se buldożerka byku

Avatar Kacprrr

26 kwietnia 2019, 23:37

Nie mam pytań
Serio, nawet zwykłego "co" nie ma sensu pisać, bo nikt nie odpowie

Avatar DAVJD

27 kwietnia 2019, 05:16

@Kacprrr: odpowiedź

Avatar kubarum19

4 maja 2019, 19:54

@Kacprrr: odpowiedz

Avatar Anielka999

4 maja 2019, 19:04

Cisowianka jest niedobra.

Avatar Leishh

4 maja 2019, 19:39

@Anielka999: Żywiec Zdrój najlepszy

Avatar kubarum19

4 maja 2019, 19:53

@Leishh: saguaro lepsze

Avatar drzewko_kokosowe1

4 maja 2019, 19:42

dlaczego tam jest firma PSB

Avatar Zamiesz

26 kwietnia 2019, 23:43

Halo Rabka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co za przypadek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Przypałowo

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka