Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2019, 21:38

Polecacie grę o tron bo nie wiem czy zaczynać oglądać

Avatar Pafeu

27 kwietnia 2019, 22:36

polecam nawet bardzo, ale nie przywiązuj się do postaci

Avatar Hadesares

27 kwietnia 2019, 22:38

zdecydowanie warte obejrzenia

Avatar DeXxu

27 kwietnia 2019, 23:31

Opłaca się poświęcić czas, ale kompletnie nic nie googluj na temat serii.

Avatar BalcarKMPL

1 maja 2019, 15:31

Warto obejrzeć. Nawet tylko po to, żeby rozumieć memy.

Avatar stepson

1 maja 2019, 15:32

Do 5 sezonu najlepszy serial w historii. Potem słabiej, ale nadal utrzymuje poziom względem konkurencji. Chociaż sposób w jaki ostatnio zakończono pewien wątek doprowadził mnie do niezłego wku*wu.

Avatar Wilqu11

1 maja 2019, 16:15

@stepson: Jeśli chodzi ci o wątek Zimnego Niebieskiego Pana to chyba wszyscy byli wku*wieni

Avatar M_ateo_1

1 maja 2019, 16:29

@Wilqu11: spoiler alert io io io

.

.

Ta scena mi się podobała, to jak nocny król podchodził powoli do Brana z tą epicką muzyką był świetny i jak później na siebie patrzyli i ten król już myślał ,,jest kurea wkońcu mi się udało" był w luj podjarany aż w takim stopniu że dał się podejść Ari która jak to asasyn wyskoczyła z krzaczorów i go dźgnęła sztyletem którym w pierwszym sezonie próbowano zabić Brana.

Avatar Wilqu11

1 maja 2019, 16:44

@M_ateo_1: Scena była owszem bardzo dobra, ale fabularnie ludzie spodziewali się czegoś bardziej spektakularnego, poza tym arya ledwo poradziła sobie z nieumarłymi, a nocnego króla zabiła jednym pchnięciem. Zamiast tego mogli dać Jona który by szybciej tam doszedł, chwilę powalczył z NK i go zabił. Wszyscy by byli zadowoleni.

Avatar Hadesares

1 maja 2019, 19:53

@stepson: nie rozumiem tego całego hejtu. Wątek z NK zostanie jeszcze wyjaśniony

Avatar Hadesares

1 maja 2019, 19:54

@Wilqu11: czyli wszyscy są źli, bo nie skończyło się według ich teorii?

Avatar M_ateo_1

1 maja 2019, 20:12

@Wilqu11: Arya ich kosiła na początku lecz nawet najlepszy wojownik sobie nie poradzi z dziesiątkami zombi które się na ciebie od razu rzucają. Do tego dostała w łeb. Osobiście też bym wolał walczyć z jednym NK niż cała hordą nieumarłych. A co do dźgnięcia to ten sztylet był z Walyriańskiej stali. NK powstał z ,,czarów" więc wystarczyło go ciachnąć smoczym szkłem albo tą stalą. Jak by Theon w swej szarży go dosłownie drasną to też by pewnie zdechł bo Theon miał włócznię ze smoczym szkłem.

Dlatego pewnie NK nie walczy tylko stoi z tyłu na koniu bo wystarczy jedno trafienie strzałą z grotem ze smoczego szkła i NK kaput

Avatar stepson

1 maja 2019, 21:30

@Hadesares: Wątpię. Zostały 3 odcinki do końca.

Avatar Hadesares

1 maja 2019, 21:33

@stepson: jeden trwa półtora godziny, a dwa pozostałe 2 godziny. Nikt się nie spodziewał, że bitwa o Winterfell będzie trwać jeden odcinek.

Avatar Hadesares

2 maja 2019, 21:35

@M_ateo_1: ludzie tego nie rozumieją.

Avatar Weffer

2 maja 2019, 01:44

TO BYL MOJ MEM ALE KTOS GO UKRADL

Avatar Weffer

2 maja 2019, 01:44

@Weffer: I MOJ SIE NIE DOSTAL NA GLOWNA A TEN TAK

Avatar Legolas9988

1 maja 2019, 19:55

Rodzeństwo:

Avatar dzakejo250

1 maja 2019, 14:21

Wytłumaczy ktoś o co chodzi?

Avatar StachuIJones

1 maja 2019, 15:12

@dzakejo250: tak wygląda wzrok typowej mamy który mówi 'zabje cie jak goście pójdą'

Avatar koksov6

1 maja 2019, 14:48

Drugi odcinek 8 sezonu

Avatar kacper5656

1 maja 2019, 14:10

Ojciec:

Avatar
Legutko

27 kwietnia 2019, 21:16

Yyyy łot abot de norf :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka