Mój żywot dobiegnie końca, gdy goście pójdą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2019, 21:38
Polecacie grę o tron bo nie wiem czy zaczynać oglądać
Odpisz
27 kwietnia 2019, 22:36
polecam nawet bardzo, ale nie przywiązuj się do postaci
Odpisz
27 kwietnia 2019, 22:38
zdecydowanie warte obejrzenia
Odpisz
27 kwietnia 2019, 23:31
Opłaca się poświęcić czas, ale kompletnie nic nie googluj na temat serii.
Odpisz
1 maja 2019, 15:31
Warto obejrzeć. Nawet tylko po to, żeby rozumieć memy.
Odpisz
1 maja 2019, 15:32
Do 5 sezonu najlepszy serial w historii. Potem słabiej, ale nadal utrzymuje poziom względem konkurencji. Chociaż sposób w jaki ostatnio zakończono pewien wątek doprowadził mnie do niezłego wku*wu.
Odpisz
1 maja 2019, 16:15
@stepson: Jeśli chodzi ci o wątek Zimnego Niebieskiego Pana to chyba wszyscy byli wku*wieni
Odpisz
1 maja 2019, 16:29
@Wilqu11: spoiler alert io io io
.
.
Ta scena mi się podobała, to jak nocny król podchodził powoli do Brana z tą epicką muzyką był świetny i jak później na siebie patrzyli i ten król już myślał ,,jest kurea wkońcu mi się udało" był w luj podjarany aż w takim stopniu że dał się podejść Ari która jak to asasyn wyskoczyła z krzaczorów i go dźgnęła sztyletem którym w pierwszym sezonie próbowano zabić Brana.
Odpisz
1 maja 2019, 16:44
@M_ateo_1: Scena była owszem bardzo dobra, ale fabularnie ludzie spodziewali się czegoś bardziej spektakularnego, poza tym arya ledwo poradziła sobie z nieumarłymi, a nocnego króla zabiła jednym pchnięciem. Zamiast tego mogli dać Jona który by szybciej tam doszedł, chwilę powalczył z NK i go zabił. Wszyscy by byli zadowoleni.
Odpisz
1 maja 2019, 19:53
@stepson: nie rozumiem tego całego hejtu. Wątek z NK zostanie jeszcze wyjaśniony
Odpisz
1 maja 2019, 19:54
@Wilqu11: czyli wszyscy są źli, bo nie skończyło się według ich teorii?
Odpisz
1 maja 2019, 20:12
@Wilqu11: Arya ich kosiła na początku lecz nawet najlepszy wojownik sobie nie poradzi z dziesiątkami zombi które się na ciebie od razu rzucają. Do tego dostała w łeb. Osobiście też bym wolał walczyć z jednym NK niż cała hordą nieumarłych. A co do dźgnięcia to ten sztylet był z Walyriańskiej stali. NK powstał z ,,czarów" więc wystarczyło go ciachnąć smoczym szkłem albo tą stalą. Jak by Theon w swej szarży go dosłownie drasną to też by pewnie zdechł bo Theon miał włócznię ze smoczym szkłem.
Dlatego pewnie NK nie walczy tylko stoi z tyłu na koniu bo wystarczy jedno trafienie strzałą z grotem ze smoczego szkła i NK kaput
Odpisz
1 maja 2019, 21:30
@Hadesares: Wątpię. Zostały 3 odcinki do końca.
Odpisz
1 maja 2019, 21:33
@stepson: jeden trwa półtora godziny, a dwa pozostałe 2 godziny. Nikt się nie spodziewał, że bitwa o Winterfell będzie trwać jeden odcinek.
Odpisz
2 maja 2019, 21:35
@M_ateo_1: ludzie tego nie rozumieją.
Odpisz
2 maja 2019, 01:45
https://memy.jeja.pl/498504,mi-nie-wolno-ale-jej-to-juz-tak.html
Odpisz
2 maja 2019, 01:44
TO BYL MOJ MEM ALE KTOS GO UKRADL
Odpisz
2 maja 2019, 01:44
@Weffer: I MOJ SIE NIE DOSTAL NA GLOWNA A TEN TAK
Odpisz
1 maja 2019, 19:55
Rodzeństwo:
Odpisz
1 maja 2019, 14:21
Wytłumaczy ktoś o co chodzi?
Odpisz
1 maja 2019, 15:12
@dzakejo250: tak wygląda wzrok typowej mamy który mówi 'zabje cie jak goście pójdą'
Odpisz
1 maja 2019, 14:48
Drugi odcinek 8 sezonu
Odpisz
1 maja 2019, 14:10
Ojciec:
Odpisz
27 kwietnia 2019, 21:16
Yyyy łot abot de norf :p
Odpisz