Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dudeusz

11 sierpnia 2020, 17:34

Islandia XD

Avatar Legolas9988

10 maja 2019, 14:22

Ja mam tak z Japonią :/

Avatar pawlikok

10 maja 2019, 14:09

Madagaskar .-.

Avatar seryjnysracz

10 maja 2019, 10:51

U mnie jest tak z Kanadą.

Avatar erykos123

28 kwietnia 2019, 20:55

Jedyny problem z Grenladnią miałem na mega brutalnym grając bronią biologiczną oraz nanowirusem w każdym innym wypadku wystarczy nic nie dawać w objawy i czekać. Jak cały świat zarażony szybko w niewydolność wielonarządową czekać na pkt i dobijać ich innymi objawami

Avatar Dark_Dante

10 maja 2019, 09:55

@erykos123: Objawy same wchodzą a usuwanie kosztuje punkty, później już całkiem sporo.

Avatar WielkiSpod

10 maja 2019, 09:24

A o Gwinei i Madagaskarze nikt nie pamięta...

Avatar doreq

10 maja 2019, 09:00

Ehu ehu Islandia

Avatar sermasteropl44

28 kwietnia 2019, 20:04

Live hack - nie musisz zarażać grenlandii , jeśli tam zaczniesz

Avatar ultron64

28 kwietnia 2019, 20:08

Avatar
GABIusz03

28 kwietnia 2019, 20:14

@sermasteropl44: no niby tak, ale 1 mało ludzi 2 statki mogą się dostać tylko do Norwegii i Rosji które też mają zimny klimat więc rozprzestrzenianie się będzie problemem.

Avatar UZMAjejownik

28 kwietnia 2019, 20:16

@sermasteropl44: Ale wtedy zostaje madagaskar

Avatar sermasteropl44

28 kwietnia 2019, 20:17

nie, gdyż jak zaczniesz w grenlandii, bakteria jest przystosowana do zimnych klimatów.

Problemem będzie afryka

Avatar UZMAjejownik

28 kwietnia 2019, 20:18

@sermasteropl44: ch** ku*wa ekstremalna zoonoza

Avatar ultron64

28 kwietnia 2019, 20:19

@sermasteropl44: ja zawsze zaczynam w Arabii Saudyjskiej i Indiach.

Avatar McMocarz

28 kwietnia 2019, 20:04

Ja pierdziele, to najprawdziwszy mem jakiego w życiu widziałem...

Avatar
pusta_kloda

28 kwietnia 2019, 20:11

@McMocarz: ten od gejów przylazl

Avatar McMocarz

28 kwietnia 2019, 20:14

Dorian gej forever

Avatar Big_Chungus

28 kwietnia 2019, 20:12

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ultron64
Dodane przez: ultron64

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przypałowo

To będzie bolało

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka