Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GryzonKomputerowy

2 maja 2019, 23:28

IV było lepsze od Unity

Avatar wedliny_krakus

2 maja 2019, 23:46

@GryzonKomputerowy: nie wiem, nie grałem w IV

Avatar stefus

3 maja 2019, 10:36

@wedliny_krakus: V jest lepsza pod względem liczby narzędzi i różnorodnością zabójstw
IV oferuje większą mapę, zmienianie zasad gry, abordaz i lepsze znajdźki

Avatar GryzonKomputerowy

3 maja 2019, 18:55

@stefus: chodzi mi ogólnikowo, ja który po przejściu Black Flaga i Rogue (pod względem gameplayu dodatek), zaczynając grać w Unity, po pół godziny odszedłem. Jedyne co mnie trzyma przy tej grze, to fabuła, bo, dla mnie, w tej części, tak wyróżnikową rzecz jak parkour w tej części zepsuli

Avatar gumstg

11 maja 2019, 10:42

@GryzonKomputerowy: I tu masz rcje. Pomimo tego ze Unity i Rogue powstaly w tym samym czasie Ubisoft musial spier...Unity zmieniajac jej silnik. Moze gdyby nie ta zmiana gra miala by wieksza grywalnosc

Avatar Ambassador

10 maja 2019, 11:45

Z black flag powinni zrobić zupełnie inną serię, nie związaną z assassinem.

Avatar Ryakku

10 maja 2019, 17:01

@Ambassador: ma wychodzić skull&bones na podstawie i założeniach z blackflaga i bardzo czekam ;3;

Avatar Errror_Sans

10 maja 2019, 09:14

A ja lubie każdego asasyna w którym można pływać bezproblemowo statkiem po całej mapie (statkiem, łódka to nie to samo ale zawsze lepiej niż nic) więc najbardziej lubie ac: odyssey

Avatar SpokoLoko420

10 maja 2019, 09:03

Ku*wa spoiler

Avatar LazyBone

10 maja 2019, 15:32

@SpokoLoko420: to wyszło prawie 6 lat temu. Mamy prawo do spoilerów

Avatar wetekin

Edytowano - 10 maja 2019, 16:30

@SpokoLoko420: Mi na historii podczas opowiadania o drugiej wojnie światowe zaspoilerowali Call of Duty :(

Avatar cryqu

10 maja 2019, 08:47

Tsz

Avatar
Silas_Greaves

2 maja 2019, 22:58

spoilerino
szkoda, lubię belleca

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar wedliny_krakus

2 maja 2019, 23:13

no pod koniec walki bellec ci coś tam mówi i wtedy jak naciśniesz lpm to go zabijasz. Ale co jeżeli nie klikniesz?

Avatar stefus

3 maja 2019, 10:39

@wedliny_krakus: nic
gra będzie czekać aż klikniesz

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2019, 23:03

jest piratem = jest złodziejem

Avatar kapitan_Rosja

3 maja 2019, 08:04

Ale złodziejem z Klasą

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2019, 08:38

Jest różnica między podje**niem komuś zegarka i zdobyciem galeonu

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2019, 09:24

oj tam szczegóły, i tu, i tu okradają kupców, więc różnią się tylko sposobem zdobywania łupu

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2019, 09:27

I skalą

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2019, 08:40

Connor i tak najlepszy

Avatar RpLay

10 maja 2019, 09:42

Przeszedłem ponownie trylogię ezio i aż smuton mi się zrobiło gdy kończyłem revelations. Teraz chciałem zabrać się za 3 ale tak jak za pierwszym razem odszedłem bo mnie zanudziła w połowie i odrzuciła mnie systemem wspinaczki i wałki fabuła zresztą też nie wciąga.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2019, 12:41

@RpLay: nie mowie ze ac3 najlepsze, tylko że connor

Avatar kapitan_Rosja

3 maja 2019, 08:03

Edward best Boi

Avatar wedliny_krakus

2 maja 2019, 23:47

Ty Arno Victorze Dorianie
Co się nocą wspinasz po ścianie

Avatar Kisluu

2 maja 2019, 23:34

Connor ma najlepsze stroje i ch*j

Avatar wedliny_krakus

2 maja 2019, 22:41

Ale Arno ma fajne stroje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 maja 2019, 23:26

@wedliny_krakus: I tak musiałem go zabić, bo chciałem ukończyć gre, ale ja nie zadałem ostatecznego ciosu, był to kolega. Nie ma secret ending

Avatar wedliny_krakus

2 maja 2019, 23:28

Ubisoft wy śmiecie! Ale elise to ruda suka, masz rację

Avatar
ZiemiaJestPlaska

2 maja 2019, 22:47

Ma fajną załogę która śpiewa najlepsze szanty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Silas_Greaves

2 maja 2019, 23:03

@wedliny_krakus: ŁEJ, HEJ, ROLUJ GO

Avatar wedliny_krakus

2 maja 2019, 23:04

też znasz? Mnie brat tego nauczył

Avatar bandit_the_drug_lord

2 maja 2019, 23:01

kenwayowie to najlepsza rodzina w calej serii

Avatar Kurczi

2 maja 2019, 22:58

To jest spoko porównanie dwóch wielkich mistrzów ale bez tytułu i jakoś koślawo mi to wygląda, w sensie, że to nie nadaje się na mema

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar stefus
Dodane przez: stefus

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nieuczciwa ocena

Pozdrawiam świetliki

Nigdy na to nie wpadną

Żartownisie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka