Porównanie dwóch asasynów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Żartownisie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2019, 23:28
IV było lepsze od Unity
Odpisz
2 maja 2019, 23:46
@GryzonKomputerowy: nie wiem, nie grałem w IV
Odpisz
3 maja 2019, 10:36
@wedliny_krakus: V jest lepsza pod względem liczby narzędzi i różnorodnością zabójstw
IV oferuje większą mapę, zmienianie zasad gry, abordaz i lepsze znajdźki
Odpisz
3 maja 2019, 18:55
@stefus: chodzi mi ogólnikowo, ja który po przejściu Black Flaga i Rogue (pod względem gameplayu dodatek), zaczynając grać w Unity, po pół godziny odszedłem. Jedyne co mnie trzyma przy tej grze, to fabuła, bo, dla mnie, w tej części, tak wyróżnikową rzecz jak parkour w tej części zepsuli
Odpisz
11 maja 2019, 10:42
@GryzonKomputerowy: I tu masz rcje. Pomimo tego ze Unity i Rogue powstaly w tym samym czasie Ubisoft musial spier...Unity zmieniajac jej silnik. Moze gdyby nie ta zmiana gra miala by wieksza grywalnosc
Odpisz
10 maja 2019, 11:45
Z black flag powinni zrobić zupełnie inną serię, nie związaną z assassinem.
Odpisz
10 maja 2019, 17:01
@Ambassador: ma wychodzić skull&bones na podstawie i założeniach z blackflaga i bardzo czekam ;3;
Odpisz
10 maja 2019, 09:14
A ja lubie każdego asasyna w którym można pływać bezproblemowo statkiem po całej mapie (statkiem, łódka to nie to samo ale zawsze lepiej niż nic) więc najbardziej lubie ac: odyssey
Odpisz
10 maja 2019, 09:03
Ku*wa spoiler
Odpisz
10 maja 2019, 15:32
@SpokoLoko420: to wyszło prawie 6 lat temu. Mamy prawo do spoilerów
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2019, 16:30
@SpokoLoko420: Mi na historii podczas opowiadania o drugiej wojnie światowe zaspoilerowali Call of Duty :(
Odpisz
10 maja 2019, 08:47
Tsz
Odpisz
2 maja 2019, 22:58
spoilerino
szkoda, lubię belleca
Odpisz
2 maja 2019, 22:59
ja też, ale trudno
Odpisz
2 maja 2019, 22:59
@wedliny_krakus: jak to mówią, you can't save everyone, pisspot.
Odpisz
2 maja 2019, 23:01
A co się stanie jak pod koniec nie dobijesz belleca?
Odpisz
2 maja 2019, 23:03
@wedliny_krakus: nwm, nie doszedłem jeszcze do tego momentu
Odpisz
2 maja 2019, 23:04
A dobiłeś go na koniec walki?
Odpisz
2 maja 2019, 23:12
@wedliny_krakus: była możliwość, żeby tego nie zrobić? chyba fabularnie musiało się skończyć śmiercią
Odpisz
2 maja 2019, 23:13
no pod koniec walki bellec ci coś tam mówi i wtedy jak naciśniesz lpm to go zabijasz. Ale co jeżeli nie klikniesz?
Odpisz
3 maja 2019, 10:39
@wedliny_krakus: nic
gra będzie czekać aż klikniesz
Odpisz
2 maja 2019, 23:03
jest piratem = jest złodziejem
Odpisz
3 maja 2019, 08:04
Ale złodziejem z Klasą
Odpisz
3 maja 2019, 08:38
Jest różnica między podje**niem komuś zegarka i zdobyciem galeonu
Odpisz
3 maja 2019, 09:24
oj tam szczegóły, i tu, i tu okradają kupców, więc różnią się tylko sposobem zdobywania łupu
Odpisz
3 maja 2019, 09:27
I skalą
Odpisz
3 maja 2019, 08:40
Connor i tak najlepszy
Odpisz
10 maja 2019, 09:42
Przeszedłem ponownie trylogię ezio i aż smuton mi się zrobiło gdy kończyłem revelations. Teraz chciałem zabrać się za 3 ale tak jak za pierwszym razem odszedłem bo mnie zanudziła w połowie i odrzuciła mnie systemem wspinaczki i wałki fabuła zresztą też nie wciąga.
Odpisz
10 maja 2019, 12:41
@RpLay: nie mowie ze ac3 najlepsze, tylko że connor
Odpisz
3 maja 2019, 08:03
Edward best Boi
Odpisz
2 maja 2019, 23:47
Ty Arno Victorze Dorianie
Co się nocą wspinasz po ścianie
Odpisz
2 maja 2019, 23:34
Connor ma najlepsze stroje i ch*j
Odpisz
2 maja 2019, 22:41
Ale Arno ma fajne stroje
Odpisz
2 maja 2019, 22:42
@wedliny_krakus: i zabił nauczyciela za zdradę bractwa. I zabrał jego ubranie
Odpisz
2 maja 2019, 22:44
@wedliny_krakus: noszenie tego ubrania było okrutne
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2019, 22:44
@wedliny_krakus: To bractwo zdradziło Belleca, noszenie jego ubrań to zbeszczeszczenie świętości
Odpisz
2 maja 2019, 22:44
@wedliny_krakus: zresztą Arno ma strasznie dużo hajsu z misji i nie musi już kraść
Odpisz
2 maja 2019, 22:46
dlatego wolę żelazną maskę. I tak najładniejsze stroje w ac unity to : 1. Arno 2. Thomas de cośtam 3. Altair
Odpisz
2 maja 2019, 22:47
ładne ubranie, to co się ma marnować? Zresztą co to znaczy, że bractwo go zdradziło?
Odpisz
2 maja 2019, 22:53
@wedliny_krakus: Bellec przestrzegał kredo Asasynów i na nim zbudował swój światopogląd, że templeraiusze to szczury które treba wytępić. Jak zobaczył, że Mirabeu się z nimi brata, nie wytrzymał i go otruł.
Elise=ruda suka
Odpisz
2 maja 2019, 22:55
a czy jak zabijesz prezydenta, bo dogadał się z ruskimi, to czy będzie to dobre? Czy kraj zdradzi Ciebie? Czy Ty kraj?
Odpisz
2 maja 2019, 23:18
@wedliny_krakus: Lepszym przykładem jest to np. Jesteś Polakiem i naczelnik dogaduje się z bolszewikami o sprzedaży państwa, gdy jesteś z nimi w stanie wojny. Co robisz?
Odpisz
2 maja 2019, 23:21
ale postaw się w sytuacji Arno. Twój mistrz zabił waszego przywódcę, bo ten dążył do pokoju. Co robisz?
Odpisz
2 maja 2019, 23:24
@wedliny_krakus: Staje z nim i odbudowuje bractwo, pół godziny nie zabijałem Belleca, bo czekałem na sekretne zakończenie, ale nie ma! Ci z ubisoftu to coorvy.
Odpisz
2 maja 2019, 23:25
czyli i tak bellec umrze?
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2019, 23:26
@wedliny_krakus: I tak musiałem go zabić, bo chciałem ukończyć gre, ale ja nie zadałem ostatecznego ciosu, był to kolega. Nie ma secret ending
Odpisz
2 maja 2019, 23:28
Ubisoft wy śmiecie! Ale elise to ruda suka, masz rację
Odpisz
2 maja 2019, 22:47
Ma fajną załogę która śpiewa najlepsze szanty
Odpisz
2 maja 2019, 22:56
WHAT WILL WE DO WITH A DRUNKEN SAILOR, WHAT WILL WE DO WITH A DRUNKEN SAILOR, WHAT WILL WE DO WITH A DRUNKEN SAILOR, EARLY IN THE MORNING
Odpisz
2 maja 2019, 22:57
@zyl15: WAY HEY AND UP SHE RISES, WAY HEY AND UP SHE RISES, WAY HEY AND UP SHE RISES, EARLY IN THE MORNING
Odpisz
2 maja 2019, 23:00
też grałaś w black flag? Koleżanko witaj w pirackiej międzynarodówce!
Odpisz
2 maja 2019, 23:01
Oh! Do my Johnny Boker,
Come rock and roll me over.
Do! My Johnny Boker, do!
Oh! Do, my Johnny Boker,
The skipper is a rover.
Do! My Johnny Boker, do!
Odpisz
2 maja 2019, 23:02
@zyl15: Aż mi się przypomniały polskie "Morskie Opowieści"
Odpisz
2 maja 2019, 23:03
A mi "Kiedy szliśmy przez pacyfik"
Odpisz
2 maja 2019, 23:03
@wedliny_krakus: ŁEJ, HEJ, ROLUJ GO
Odpisz
2 maja 2019, 23:04
też znasz? Mnie brat tego nauczył
Odpisz
2 maja 2019, 23:01
kenwayowie to najlepsza rodzina w calej serii
Odpisz
2 maja 2019, 22:58
To jest spoko porównanie dwóch wielkich mistrzów ale bez tytułu i jakoś koślawo mi to wygląda, w sensie, że to nie nadaje się na mema
Odpisz