Jeż polski i jeż amerykański
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Szybki jak błyskawica
Przypałowo
To by wystarczyło
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2020, 02:32
Oba są urocze UwU
Odpisz
17 lipca 2013, 11:25
mięsny jeż mięsny jeż ty go zjesz ty go zjesz
Odpisz
17 lipca 2013, 11:41
Mięsny kij ty go ssij !
Odpisz
17 lipca 2013, 11:46
@TheNelsonPL: Mięsny*** ty go żuj !
Odpisz
17 lipca 2013, 11:50
@Jarektrol: Hehe , też to znam ;)
Odpisz
17 lipca 2013, 12:12
@TheNelsonPL: ucho słonia w dupie węża
Odpisz
17 lipca 2013, 12:48
@jacek1s: Aha , szkoda że to nie ma sensu z tym co mi wlaśnie piszemy ..
Odpisz
17 lipca 2013, 12:58
@TheNelsonPL: Człowiek podający się za kanapkę nigdy nie ma sensu :D
Odpisz
17 lipca 2013, 15:04
@deltes: Tymbardziej że ma na nick Jacek a imię Daniel xD
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2013, 15:13
@Radziosek: A więc schwytać tego psuja, złapać tasak, uciąć...
głowę :3
Odpisz
4 lipca 2014, 19:12
@Jarektrol: masz podobny obrazek do mnie :D
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:42
@jacek1s: ucho słonia dupa monia
Odpisz
31 marca 2015, 09:56
W Ameryce naturalnie nie występują jeże.
Odpisz
4 lipca 2014, 19:14
kto zauwazyl ze polski jez zjada siebie samego:D
Odpisz
15 lutego 2014, 09:22
@KontoUsunięte: Haha, no to powodzenia z weterynarzem... -,-
Odpisz
18 lipca 2013, 18:13
cała prawda :D
Odpisz
18 lipca 2013, 11:32
jaki biedny grubasek ! :C
Odpisz
17 lipca 2013, 20:01
McDonalds!
Odpisz
17 lipca 2013, 15:21
w ameryce jak widać nawet jeże mają wielkie dupska :P
Odpisz
17 lipca 2013, 14:50
Jeżeł po prawej przypomina mi miskę.
Odpisz
17 lipca 2013, 13:55
polski je jabłka a amerykański hamburgera więc dlatego ta różnica
Odpisz
17 lipca 2013, 13:18
szynka :)
Odpisz
17 lipca 2013, 12:53
W Phineash i Ferb mówili, że nie ma jeży w ameryce :)
Odpisz
17 lipca 2013, 15:23
teleportowali sie tez do prehistorii,kieruj sie bajkami a daleko zajdziesz
Odpisz
17 lipca 2013, 15:47
@Kuba987: Tak, tyle że w ameryce nie ma jeży to chyba powinieneś wiedzieć :-P
Odpisz
18 lipca 2013, 12:26
W Ameryce są nawet pingwiny, polecam zoo.
Odpisz
17 lipca 2013, 10:53
Widać który słodszy .
Odpisz
17 lipca 2013, 10:58
@Fantie: Ten po prawej słodszy, szczególnie w sosie. :>
Odpisz
17 lipca 2013, 11:50
@rakso132: No mój kot by go zjadł
Odpisz