Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Totalnie
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2013, 10:42
Niektórzy ludzie powinni brać przykład z tego kota. Cieszy się nawet z byle patyka...
Odpisz
17 lipca 2013, 11:41
@TheTraperPL: Ale na jeja jest masa gimbusów minusujących wszystko czego nie rozumieją O.o
Odpisz
17 lipca 2013, 12:03
@TheNelsonPL: Dzisiejsze gimbusy muszą mieć wszytko czego chcą jeżeli tego nie dostają to strzelają focha na cały świat ( przynajmniej ja tak to widzę ) i później piszą na "fejsbuczku" : RODZICE NIE KÓPILI MI NOWEGO BMW NA 16 URODZINY IDE SIE CIONĆ. Cóż oni nie zrozumieją jak to jest... cieszyć się z drobnostek...rozpieszczone bachory...
Odpisz
17 lipca 2013, 12:12
@TheTraperPL: niech ginie !
Odpisz
17 lipca 2013, 16:08
@TheTraperPL: Dobrze mówisz :x ,,Świat jest zły, bo nie dostałem x-boxa tylko jakiś durny sweterek od babci''. Jednak nie zauważają że ta babcia go robi prosto z serca, a nie idzie na łatwiznę do sklepu ;-;
Odpisz
17 lipca 2013, 16:44
@TheTraperPL: Podobna sytuacja była na urodzinach mojego kolegi, gdy rodzice dawali mu prezent, on odpakował prezent i powiedział ''Ale gówno'' i rzucił nim o podłogę... Miałem naprawde ochotę mu jebnąć .___.
Odpisz
17 lipca 2013, 21:12
@Truskavvkova: Mi też żal takich rozpieszczonych debili, którzy uwalają się w forsie, a nie mają pojęcia nic o biedzie i ciężkiej pracy.
Albo
Dzieci, które pomiatają pieniędzmi, na które ciężko zarabiają ich rodzice.
5/5
Odpisz
17 lipca 2013, 21:45
@kolkav5: Taak, znam to. U mnie w szkole pełno takich debili. Moja koleżanka kiedyś rzucała telefonem, jednym z nowszych, po korytarzu, drąc się że jej się nie podoba :3 Fajnie potem zbierała jego części po korytarzu.
Odpisz
10 marca 2015, 15:40
@TheTraperPL: zabiććcćććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
20 lipca 2013, 15:09
słodziak <3
Odpisz
17 lipca 2013, 18:25
Hahaha jaki słodziutki :3
Odpisz
17 lipca 2013, 13:37
ja kupiłem mojemu kotu zabawkę taką piszczącą myszkę na patyku wiecie o co chodzi no i kupiłem to za 14 zł a mój kot to olał ....
Odpisz
17 lipca 2013, 13:59
On i tak woli karton -_-
Odpisz
17 lipca 2013, 14:02
moja kotka (ma trzy miesiące ) woli się bawić przykładowo korkiem od butelki
Odpisz
17 lipca 2013, 14:05
mój kot woli siatki ;)
Odpisz
17 lipca 2013, 14:05
@slimak980: hah ty to masz farta z kotem
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2013, 14:09
Cóż ona lubi się prawie wszystkim bawić (sznurówką od buta papierkiem i takie rzeczy ) kasy na nią nie wydaje no tylko na jedzenie
Odpisz
17 lipca 2013, 14:12
@slimak980: wow
Odpisz
17 lipca 2013, 14:19
Jak się mieszka na wsi to żaden problem ( a mam kota który jak był mały bawił sie wyłącznie zakrętkami od butelek)
Odpisz