Są lepsze misie i gorsze misie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2021, 17:54
U mnie na dodatek.
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2019, 15:32
A Miś Złomiś zbiera złom
Odpisz
8 maja 2019, 14:02
@rozwalgo: każdy ziom zbiera złom
Odpisz
8 maja 2019, 15:24
@TellingKolega: sprzedaj pralkę sprzedaj łom
Odpisz
8 maja 2019, 15:39
@ponczeq: opal kable, przetop druty
Odpisz
8 maja 2019, 17:57
@nunpan: żeby mieć na nowe buty
Odpisz
30 kwietnia 2019, 15:12
Normalnie jak Daniel i The Cooler Daniel
Odpisz
30 kwietnia 2019, 15:18
Tyle że zapomnieli o Lodomirze.
Odpisz
30 kwietnia 2019, 15:32
najlepsze jest to że "cooler" oznacza równocześnie po angielsku "lepszy" i "zimniejszy".
Odpisz
30 kwietnia 2019, 17:35
to się zgadza, bo dobromiś wygląda na misia polarnego.
Odpisz
8 maja 2019, 16:40
Ostatnio misie polarne i te normalne zaczeły ram pam pam
Skibidipapa
Odpisz
8 maja 2019, 17:22
@DinoSummer: Elo mam bidon z lodomisiem
Odpisz
8 maja 2019, 15:03
Nasz misiek wygląda jak zjarany a Dobormoisiek wygląda jakby zobaczyć całe spie**olenie ludzkości
Odpisz
8 maja 2019, 14:02
Ja wolę Misia
Odpisz