@Polski_Ziemniok: prawdopodobnie nie każdy je dostanie, szczególnie patrząc na przepisy dotyczące hodowli świń
Nie wiem, może to znieśli, ale raczej nie: w budynku w którym przebywają świnie nie mogą przebywać inne zwierzęta (cytując pewnego rolnika "jak ja mam kota upilnować") przy wejściu każdy ma być zdezynfekowany, ma wisieć tabliczka "nieupoważnionym wstęp wzbroniony" a świnie nie mogą być karmione sianem.
I tutaj warto zaznaczyć: za niewypełnienie grożą kary, nie jakieś 50zł, tylko pare setek minimum
@Pan_Mietek: Dofinansowanie jest tylko na ekologiczne hodowle, czyli musisz mieć własną pasze, wybiegi i "dobrobyt" zwierząt. No i wypłacane jest raz na rok. Wolałbym obniżenie cen paliwa o 2-3 złote a najlepiej wszystkich podatków i biurokracji, bo to dałoby wszystkim wiele oszczędności.
I twoje dzieci mają jakąś niby chorobę i dostajesz darmowe miejsce parkingowe i hajs
A tak na prawdę to masz znajomego lekarza który załatwił ci papiery że twoje dzieci są niepełnosprawne, a nie są
Komentarze
Odśwież9 maja 2019, 01:31
Gorzej jeśli posiadasz 100 świń i tuzin gówniakow
Odpisz
2 maja 2019, 08:14
2200zl miesięcznie
Odpisz
2 maja 2019, 08:41
@Pan_Mietek: Te dofinansowanie na krowy i świnie prawdopodobnie nie będzie wypłacane co miesiąc.
Odpisz
2 maja 2019, 09:18
@Polski_Ziemniok: prawdopodobnie nie każdy je dostanie, szczególnie patrząc na przepisy dotyczące hodowli świń
Nie wiem, może to znieśli, ale raczej nie: w budynku w którym przebywają świnie nie mogą przebywać inne zwierzęta (cytując pewnego rolnika "jak ja mam kota upilnować") przy wejściu każdy ma być zdezynfekowany, ma wisieć tabliczka "nieupoważnionym wstęp wzbroniony" a świnie nie mogą być karmione sianem.
I tutaj warto zaznaczyć: za niewypełnienie grożą kary, nie jakieś 50zł, tylko pare setek minimum
Odpisz
8 maja 2019, 12:29
@staszko: no i nie płacą za dwie świnie tylko trzeba mieć ich hodowlę
Odpisz
8 maja 2019, 13:27
@Pan_Mietek: Dofinansowanie jest tylko na ekologiczne hodowle, czyli musisz mieć własną pasze, wybiegi i "dobrobyt" zwierząt. No i wypłacane jest raz na rok. Wolałbym obniżenie cen paliwa o 2-3 złote a najlepiej wszystkich podatków i biurokracji, bo to dałoby wszystkim wiele oszczędności.
Odpisz
8 maja 2019, 14:31
własna pasza? XD za własną trawę jak dasz, też będzie kara xd
Odpisz
8 maja 2019, 14:49
@staszko: Zdajesz sobie sprawę w jaki sposób powstaje sianokiszonka?
Odpisz
8 maja 2019, 18:12
@Polski_Ziemniok: nie miałem z tym styczności
Odpisz
8 maja 2019, 16:32
I twoje dzieci mają jakąś niby chorobę i dostajesz darmowe miejsce parkingowe i hajs
A tak na prawdę to masz znajomego lekarza który załatwił ci papiery że twoje dzieci są niepełnosprawne, a nie są
Odpisz
8 maja 2019, 15:37
Tyle że te pieniądze za krowy i świnie idą w większości właśnie na utrzymanie tych zwierząt, które wcale tanie nie jest.
Odpisz
8 maja 2019, 15:07
Tym już się rzygać chce
Odpisz
8 maja 2019, 13:55
A z krów mleko i jeszcze wincej PLNów!
Odpisz
8 maja 2019, 14:17
A świnki można jeszcze na koniec skonsumować
Odpisz
8 maja 2019, 13:29
I jesteś bezrobotny. Dodatkowe 1100zł
Odpisz