Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2019, 16:33
było bardzo podobne
https://memy.jeja.pl/428977,oto-on.html
Odpisz
9 maja 2019, 18:02
@trawapl: faktycznie ale nie widziałem tego mema poprzednio. Ten mem którego ja zrobiła powstał z 2 innych memów które znalazłem na pintereście :)
Odpisz
8 maja 2019, 17:34
Nie rozumiem, może ktoś wytłumaczyć? \__/
Odpisz
8 maja 2019, 17:47
@Legolas9988: Kobiety w ciąży mają różne (czasami dziwne) kaprysy jedzeniowe.
Odpisz
8 maja 2019, 18:34
@julianus03: moja ciocia jak była w ciąży to wpi***alała czosnek
Ale jak już urodziła to nie mogła na niego patrzeć
Odpisz
8 maja 2019, 19:34
@julianus03: A dziękować.
Odpisz
9 maja 2019, 01:35
@awazan: Moja mama jadła śledzie z lodami
Odpisz
9 maja 2019, 16:14
@Xerxess: Moja mama, gdy była ze mną w ciąży, zagryzała śledzie tortem.
Odpisz
30 kwietnia 2019, 16:45
Ma ktoś więcej takich grafik
Odpisz
30 kwietnia 2019, 21:12
Odpisz
30 kwietnia 2019, 21:12
Odpisz
30 kwietnia 2019, 21:13
Odpisz
30 kwietnia 2019, 21:13
Odpisz
30 kwietnia 2019, 23:09
@Weffer: dzięki
Odpisz
1 maja 2019, 02:45
nie ma za co
Odpisz
8 maja 2019, 16:03
Stare, ale macie.
Odpisz
8 maja 2019, 16:04
@KayonPL:
Odpisz
8 maja 2019, 16:05
@KayonPL:
Odpisz
8 maja 2019, 17:19
Odpisz
8 maja 2019, 18:37
@Jurekis_:
Odpisz
8 maja 2019, 19:17
@awazan: Co do ch*ja?! Tarantula z bananami?!
Odpisz
8 maja 2019, 19:46
@TrueStoryGuy: Pyszności czego chcesz?
Wiesz ile w pająku jest wartości odżywczych? Bo ja nie...
Odpisz
8 maja 2019, 20:29
@awazan: Jeśli jest jadowity to nie za bardzo. Ten akurat chyba nie jest, ale już samo to, że ma włoski oraz odwłok, z którego wytwarzana jest nić przędna powoduje, że jest raczej nie zbyt jadalne. Jednak nie jestem ekspertem, więc tak do końca to nie wiem.
Odpisz
8 maja 2019, 20:53
@TrueStoryGuy: raczej wątpię żeby ktoś to jadł
Odpisz
8 maja 2019, 21:32
@awazan: To po co ktoś to robił?! Jakiś psychol!
(Błąd w poprzednim komentarzu) niezbyt*
Odpisz
9 maja 2019, 07:20
Odpisz
8 maja 2019, 17:29
ale to musi być pyszne mmmmmmmm
Odpisz
8 maja 2019, 17:41
@Terrusia: jak najbardziej
Odpisz
8 maja 2019, 17:54
< 3
Odpisz
8 maja 2019, 17:55
@Terrusia: zjeść takie coś i popić wódą
Piękno
Odpisz
8 maja 2019, 17:56
muszę kiedyś spróbować :>
Odpisz
8 maja 2019, 17:07
Cho na pojedybek
Odpisz
30 kwietnia 2019, 17:52
snikorniszon
Odpisz
8 maja 2019, 16:06
@stefus: kornickers
Odpisz
30 kwietnia 2019, 18:20
I ciąży
Odpisz
30 kwietnia 2019, 17:54
Absolutely yummy
Odpisz