Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

9 maja 2019, 16:51

Nie ma takiego komentarza

Avatar Olafaugust

1 maja 2019, 17:37

angela merkel tego słuchała
teraz nazywa się otto von bismarck

Avatar PanMisiek

8 maja 2019, 18:20

@Olafaugust: Andrzej Duda też. Od dzisiaj mówcie mu Józef Piłsudski

Avatar
Somsiad

Edytowano - 1 maja 2019, 15:33

Tak w gwoli ścisłości, w starożytności nie było czegoś takiego jak hymn narodowy. Nie było w ogóle pojęcia narodu. Ten utwór został tak naprawdę stworzony w dzisiejszych czasach przez grupę o nazwie "Triarii" i ma tytuł "Final legion".
Pozdrawiam, OP

Avatar
Kolorblind

1 maja 2019, 15:53

dzieki tobie mam lekcje historie za soba Thx

Avatar benben7

1 maja 2019, 16:39

top 10 rzeczy o których nie dowiesz się w szkole

Avatar
Kolorblind

1 maja 2019, 16:42

@benben7: 3/4 rzeczy dowiaduje sie dzk memom

Avatar benben7

1 maja 2019, 17:41

memy uczą i bawią

Avatar
CarskiMonarchista

1 maja 2019, 19:29

Wiesz, gdyby pojęcie narodu nie istniało rzymianie nie traktowali by innych narodów jako gorszy sort.

Avatar
Somsiad

Edytowano - 1 maja 2019, 22:57

Starożytni Rzymianie traktowali innych ludzi inaczej ze względu na pochodzenie etniczne, nie ze względu na narodowość, bo coś takiego właśnie w tamtych czasach kompletnie nie istniało. Są to dwie zupełnie inne rzeczy. Poza tym okres istnienia Imperium Rzymskiego jest dość długi, u zarania jego dziejów jako Rzymian traktowano stosunkowo niewielką liczbę ludności i na dodatek tylko tych zamieszkujących tereny Lacium. Wraz z biegiem czasu pojęcie Rzymianina obejmowało coraz większą część populacji.

Avatar Venecka

1 maja 2019, 15:35

Sprawdzę to na swoich :>

Avatar Venecka

1 maja 2019, 15:58

@Venecka: nie działa, są za mało rzymskie

Avatar Olafaugust

1 maja 2019, 17:37

@Venecka: głośniej daj

Avatar Venecka

1 maja 2019, 17:40

@Olafaugust: o działa

Avatar Olafaugust

1 maja 2019, 17:45

@Venecka: ave

Avatar Venecka

1 maja 2019, 17:57

@Olafaugust: ave Caesar

Avatar Deuslovult

1 maja 2019, 16:58

Patroling mohave on nuclear winter

Avatar
pusta_kloda

1 maja 2019, 15:52

Chyba chciałbym bardziej papuge

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka